'Club Brugge-kassa rinkelt na nieuwe transferwending'

door
'Club Brugge-kassa rinkelt na nieuwe transferwending'

Terwijl de spelers zonder interland-verplichtingen inmiddels op vakantie zijn vertrokken, wordt achter de schermen al volop richting het komende seizoen gewerkt bij Club Brugge. Met Ronny Deila werd alvast een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Maar ook de spelersselectie zal nog een gedaanteverwisseling ondergaan.


De eerstvolgende versterkingen lijken onderweg, daar tegenover moet echter ook ruimte gemaakt worden binnen de huidige selectie. Verschillende spelers die geen hoofdrol spelen in de plannen van Deila zullen dan ook van de hand gedaan moeten worden. En ook over de huurlingen die terugkeren moet men een oplossing vinden. Maxim De Cuyper lijkt alvast zijn kans te gaan krijgen na een geslaagde passage bij KVC Westerlo, terwijl Eder Balanta na een mislukt avontuur bij Schalke 04 naar alle verwachting opnieuw kan beschikken.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Wedergeboorte in Spanje

Voor Cyle Larin lijkt de oplossing echter al nabij. De Canadees speelde sinds januari bij Real Valladolid. En hij deed immers best goed in Spanje. Zo was hij in 19 La Liga-duels goed voor 8 goals en 3 assists. Maar omdat Valladolid degradeerde naar de tweede divisie, meldden verschillende Spaanse bronnen dat men Larin toch niet definitief zou inlijven. Die berichtgeving blijkt evenwel voorbarig.

Optie tóch gelicht

Volgens Relevo-journalist Matteo Moretto gaat Valladolid immers wél de aankoopoptie op Larin lichten. Dat zou Club Brugge zo'n 1.5 miljoen euro opleveren. Niet bepaald de jackpot, maar toch een aardig bedrag voor een speler die een jaartje geleden nog transfervrij op de kop werd getikt. Overigens is de kans groot dat Larin meteen weer wordt doorverkocht. Bij Estadio Deportivo weet men alvast dat verschillende andere Spaanse clubs geïnformeerd hebben bij Valladolid.

Club moet deze zomer sowieso een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

58
58
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

17
17
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

38
38
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

102
102
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

95
95
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

123
123
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

55
55
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

119
119
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

179
179
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

501
501
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

212
212
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

55
55
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

395
395
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

414
414
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

86
86
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1189
1189
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

607
607
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

175
175
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

54
54
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

230
230
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

956
956
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

170
170
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

187
187
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

419
419
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

754
754

Meer sportnieuws