'Real Madrid bezorgt De Ketelaere nieuwe levenslijn'

door
'Real Madrid bezorgt De Ketelaere nieuwe levenslijn'

Charles De Ketelaere heeft een dramatisch eerste seizoen in loondienst van AC Milan achter de rug. Desondanks hoeft het jeugdproduct van Club Brugge nog niet volledig te wanhopen. Zo komt weldra een plekje vrij bij de Rossoneri na het afscheid van één van CDK's directe concurrenten.


De jonge Rode Duivel belandde afgelopen zomer in San Siro na een transfersoap van enkele weken. Hij werd meteen de duurste zomeraanwinst van de Rossoneri, maar kon de hoge verwachtingen niet waarmaken. In totaal werkte hij er 40 wedstrijden af, veelal als invaller. Daarin scoorde hij geen enkele keer en leverde hij slechts één assist af. Binnen de club lijkt men dan ook stilaan het geduld verloren.

LEES OOK: Milan grijpt macht in Serie A, Mbappé verlost Real

Sombere voorspellingen

Zo meldden bepaalde Italiaanse bronnen dat coach Stefano Pioli heeft aangegeven dat De Ketelaere niet meer in zijn plannen voor volgend seizoen voorkomt. Bovendien werd deze week afscheid genomen van sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara, twee dragende krachten achter zijn komst. De voorspellingen zien er dus allesbehalve goed uit. Toch hoeft CDK nog niet te wanhopen.

Concurrent naar Real

Zo lijkt Milan afscheid te gaan nemen van één van De Ketelaere's grootste concurrenten. Transferautoriteit Fabrizio Romano meldt namelijk dat Brahim Diaz op de terugweg is naar Real Madrid. De Spaanse spelmaker werd in de voorbije seizoenen gehuurd van de Koninklijke, maar keert nu terug naar zijn moederclub. Daar wordt hij mogelijk komende week al gepresenteerd. Afwachten nu of De Ketelaere de kans krijgt om het vrijgekomen plekje in te vullen.

Denkt u dat CDK alsnog zal slagen bij Milan?

Meest recent

Belgisch lichtpuntje in Europa: Genk bedwingt Real Betis

KRC Genk heeft de Belgische eer in de Europese competities ietwat kunnen redden deze week. In de ...

46
46
Pijnlijk moment in Bayern-Club: "Dit kan je niet maken!"

Bayern München blijft dit seizoen de overwinningen opstapelen. Het nieuwste slachtoffer van de ...

75
75
Hasi grijpt in: Anderlecht-sterkhouder apart genomen

Na de slipper van afgelopen weekend op STVV (2-2), wil RSC Anderlecht vrijdagavond aanknopen met een ...

90
90
Nieuwe details in Noa Lang-rel: bliksemtransfer in de maak?

Noa Lang heeft niet bepaald een goed gevoel overgehoud aan zijn terugkeer op PSV. Met SSC Napoli ...

139
139
'Garcia puzzelt: deze 22 spelers 'zeker' van WK-selectie'

De Rode Duivels hebben in november voldoende aan een zege tegen Liechtenstein of Kazachstan om zich ...

306
306
Topaanwinst maakt brokken bij Club: Hayen geeft hard signaal

Club Brugge onderging woensdagavond de wet van de sterkste in de Champions League en verloor met 4-0 ...

251
251
Witte rook in toekomst Messi: superster tekent tot 2028

Lionel Messi is inmiddels al weer 38 jaar oud. Maar desondanks denkt de meervoudige Gouden Bal nog ...

62
62
‘Engeland in shock: Lammens zet transferbom nu al klaar’

Hij kwam als noodoplossing, maar Senne Lammens ontpopt zich razendsnel tot onbetwiste nummer ...

250
250
De 11 namen: Fink voert drie wijzigingen door bij Genk

In de Europa League krijgt KRC Genk zo dadelijk Real Betis. Ongeveer een uurtje voor de aftrap ...

34
34
'Relletje' bij Anderlecht: Hasi spreekt klare taal

RSC Anderlecht gaat vrijdag op bezoek bij Charleroi, waar Besnik Hasi geen beroep kan doen op een ...

288
288
KV Mechelen pakt uit: comeback cultfiguur compleet

Met een fraaie 19 op 33 prijkt KV Mechelen na 11 speeldagen op de vierde plaats. In de allicht ...

87
87
WK U17: Anderlecht velt definitief verdict over De Cat

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over Nathan De Cat. Niet alleen omwille van de ...

174
174
'D-Day bij Antwerp: opvolger Wils al in de wachtkamer?'

Het zijn woelige tijden bij Antwerp, waar Stef Wils na een ondermaatse 2 op 18 steeds meer in vieze ...

588
588
Hevige TV-clash: Sergio zet ‘Flipke’ Joos op zijn plaats

De populaire voetbalpodcast 90 Minutes zorgt onverwacht voor heel wat opschudding. De 'opvolger' van ...

99
99
Hasi deelt slecht nieuws uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen STVV, waardoor het nu al drie ...

170
170
'Jackpot voor Club Brugge: trio laat kassa rinkelen'

Club Brugge ging woensdag kansloos met 4-0 onderuit tegen Bayern München. Een avond om snel te ...

355
355
'Fink hakt knopen door: twee wissels bij KRC Genk'

In de Europa League krijgt KRC Genk straks Real Betis over de vloer. Gezien de matige prestaties van ...

122
122
Lukaku zorgt voor zeer pijnlijk moment op Nederlandse tv

Er kwamen de voorbije dagen weer heel wat Belgen in actie in de Champions League. Romelu Lukaku was ...

111
111
Haalt Club goudhaantje nog terug? "Hij heeft de kwaliteiten"

Donderdag wordt er in de Europa League weer gevoetbald. Genk krijgt het bezoek van Real Betis, maar ...

409
409
De Cat-saga legt pijnlijke conclusie bij Anderlecht bloot

Gaat hij of gaat hij niet? Dat was de voorbije dagen de hamvraag bij Anderlecht. Hij, dat was Nathan ...

223
223
'Droomtransfer van 30 miljoen voor Muñoz'

Bij KRC Genk bleken ze de voorbije jaren zeer bedreven in het vinden van offensief sterke ...

111
111
Flinke waarschuwing voor Club: "Alibi's moeten stoppen"

Club Brugge likt donderdag nog zijn wonden nadat het een dag eerder in de Champions League een 4-0 ...

280
280
Straffe woorden Swerts: "Staan verder dan gouden generatie"

De voorbije interlandperiode maakten de Jonge Duivels grote indruk. Nadat ze in september nog ...

140
140
'Pocognoli drukt stempel: Monaco meteen transfermarkt op'

Sébastien Pocognoli verbaasde iedereen door tijdens de interlandbreak te vertrekken bij ...

113
113
Grote zorgen over Gent-speler: "Hij zal spijt hebben"

AA Gent heeft zaterdag tegen Standard iets recht te zetten, want vorig weekend beleefde het een zeer ...

297
297

Meer sportnieuws