Anderlecht krijgt transferadvies: "Drie prioriteiten"

door
Anderlecht krijgt transferadvies:

Bij RSC Anderlecht zit de verlofperiode er inmiddels al op. Een deel van de selectie legde donderdag zijn medische en fysieke proeven af, anderen werkten dan weer een eerste trainingssessie af onder het toeziend oog van coach Brian Riemer. Van nieuwe namen was voorlopig wel nog geen sprake.


Dat de Brusselaars nog geen aanwinsten konden strikken, is niet geheel onlogisch. De meeste competities draaiden in de afgelopen weken nog op volle toeren, wat de onderhandelingen er niet gemakkelijker op maakten. Daarnaast is het niet evident om spelers te overtuigen gezien het gebrek aan Europees voetbal en het relatief beperkte budget. Maar dat er op verschillende posities versterking moet volgen, staat buiten kijf.

LEES OOK: 'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Aanvallende creativiteit

Bij RTBF voorzag presentator/analist Benjamin Deceuninck de Brusselaars alvast van transferadvies. Zo raadt hij Paars-Wit aan om vooral het aanvallende compartiment te versterken. "De prioriteit? Minstens drie creatieve spelers in de ploeg hebben, spelers die klaar zijn om te starten", klinkt het. "We weten dat er veel getalenteerde jongeren zijn, maar zij zijn nog niet helemaal klaar. En kunnen ze Islam Slimani houden? Want met creatief bedoel ik ook aanvallend productief."

Back-up Slimani

Werk aan de winkel dus voor Fredberg. Voorin immers beperkt na onder meer het vertrek van Lior Refaelov. "En Yari Verschaeren zal er ook al niet bij zijn tot januari. Wordt Slimani, die veel heeft bijgebracht maar op een bepaalde leeftijd is, een vaste starter? En indien ja, wie wordt zijn back-up? Want ze hebben echt wel een goede back-up nodig. Het wordt dus een grote klus voor Anderlecht."

Anderlecht heeft vooral nood aan aanvallende versterking ...

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

128
128
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

264
264
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

116
116
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

30
30
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

194
194
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

107
107
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

92
92
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

169
169
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

67
67
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

286
286
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

266
266
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

279
279
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

635
635
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

97
97
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

343
343
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

479
479
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

104
104
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

366
366
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

249
249
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

599
599
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

322
322
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

456
456
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

419
419
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

330
330
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

69
69

Meer sportnieuws