Anderlecht krijgt transferadvies: "Drie prioriteiten"

door
Anderlecht krijgt transferadvies:

Bij RSC Anderlecht zit de verlofperiode er inmiddels al op. Een deel van de selectie legde donderdag zijn medische en fysieke proeven af, anderen werkten dan weer een eerste trainingssessie af onder het toeziend oog van coach Brian Riemer. Van nieuwe namen was voorlopig wel nog geen sprake.


Dat de Brusselaars nog geen aanwinsten konden strikken, is niet geheel onlogisch. De meeste competities draaiden in de afgelopen weken nog op volle toeren, wat de onderhandelingen er niet gemakkelijker op maakten. Daarnaast is het niet evident om spelers te overtuigen gezien het gebrek aan Europees voetbal en het relatief beperkte budget. Maar dat er op verschillende posities versterking moet volgen, staat buiten kijf.

LEES OOK: Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Aanvallende creativiteit

Bij RTBF voorzag presentator/analist Benjamin Deceuninck de Brusselaars alvast van transferadvies. Zo raadt hij Paars-Wit aan om vooral het aanvallende compartiment te versterken. "De prioriteit? Minstens drie creatieve spelers in de ploeg hebben, spelers die klaar zijn om te starten", klinkt het. "We weten dat er veel getalenteerde jongeren zijn, maar zij zijn nog niet helemaal klaar. En kunnen ze Islam Slimani houden? Want met creatief bedoel ik ook aanvallend productief."

Back-up Slimani

Werk aan de winkel dus voor Fredberg. Voorin immers beperkt na onder meer het vertrek van Lior Refaelov. "En Yari Verschaeren zal er ook al niet bij zijn tot januari. Wordt Slimani, die veel heeft bijgebracht maar op een bepaalde leeftijd is, een vaste starter? En indien ja, wie wordt zijn back-up? Want ze hebben echt wel een goede back-up nodig. Het wordt dus een grote klus voor Anderlecht."

Anderlecht heeft vooral nood aan aanvallende versterking ...

Meest recent

Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

5
5
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

16
16
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

6
6
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

100
100
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

38
38
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

277
277
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

34
34
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

763
763
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

83
83
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

99
99
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

301
301
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

158
158
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

645
645
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

58
58
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

51
51
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

53
53
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

345
345
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

179
179
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

438
438
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

228
228
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

267
267
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

84
84
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

315
315
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

315
315
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

360
360

Meer sportnieuws