'Zidane en Henry zorgen voor nieuwe wendingen in PSG-saga'

door
'Zidane en Henry zorgen voor nieuwe wendingen in PSG-saga'

Heel wat grote clubs gingen de voorbije weken op zoek naar een nieuwe trainer. Bij onder meer Chelsea en Tottenham hebben ze intussen hun coach voor volgend seizoen gevonden, maar bij Paris Saint-Germain zijn ze nog zoekende. De Franse kampioen neemt straks afscheid van Christophe Galtier en wil een nieuw tijdperk starten met een nieuwe coach en zonder Messi en mogelijk ook Neymar.


De voorbije dagen bleek Julian Nagelsmann de grote favoriet om de touwtjes in het Parc des Princes in handen te nemen. De jonge Duitser is vrij sinds hij in maart ontslagen werd bij Bayern München en in Parijs leek men gewonnen voor het idee om naast hem met Thierry Henry nog een grote naam te zetten. De voormalige assistent van de Rode Duivels moest de rechterhand van Nagelsmann worden.

Maar volgens L'Equipe is die piste intussen alweer van de baan. De directie van PSG zou zich alweer bedacht hebben en nu toch twijfelen aan de meerwaarde van Henry in de staf. De legendarische ex-spits heeft als trainer voorlopig immers geen al te imposant palmares. Zijn bijdrage bij de Duivels werd wel gewaardeerd, maar passages als hoofdcoach bij Monaco en Montreal werden een flop.

LEES OOK: 'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

Zidane zegt 'neen'

Ook Nagelsmann is echter nog lang niet zeker van zijn job. Le Parisien meldt dat PSG de voorbije weken toch weer Zinedine Zidane benaderd heeft. De ex-trainer van Real Madrid is al lange tijd de natte droom van de Qatarese eigenaars, maar hield tot dusver telkens de boot af. Ook nu liet hij weten niet geïnteresseerd te zijn in een Parijs avontuur. PSG volgt dus nog andere pistes, waaronder ook die van Luis Enrique en Xabi Alonso, al gaf die laatste wel al aan bij Leverkusen te zullen blijven.

Wie zou de beste trainer zijn voor PSG?

Meest recent

‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

51
51
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

34
34
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

78
78
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

22
22
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

42
42
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

35
35
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

118
118
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

190
190
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

345
345
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

333
333
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

745
745
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

422
422
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

933
933
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

543
543
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

558
558
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

472
472
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

156
156
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

170
170
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

352
352
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

96
96
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

176
176
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

606
606
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

204
204
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

360
360
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

675
675

Meer sportnieuws