'Zidane en Henry zorgen voor nieuwe wendingen in PSG-saga'

door
'Zidane en Henry zorgen voor nieuwe wendingen in PSG-saga'

Heel wat grote clubs gingen de voorbije weken op zoek naar een nieuwe trainer. Bij onder meer Chelsea en Tottenham hebben ze intussen hun coach voor volgend seizoen gevonden, maar bij Paris Saint-Germain zijn ze nog zoekende. De Franse kampioen neemt straks afscheid van Christophe Galtier en wil een nieuw tijdperk starten met een nieuwe coach en zonder Messi en mogelijk ook Neymar.


De voorbije dagen bleek Julian Nagelsmann de grote favoriet om de touwtjes in het Parc des Princes in handen te nemen. De jonge Duitser is vrij sinds hij in maart ontslagen werd bij Bayern München en in Parijs leek men gewonnen voor het idee om naast hem met Thierry Henry nog een grote naam te zetten. De voormalige assistent van de Rode Duivels moest de rechterhand van Nagelsmann worden.

Maar volgens L'Equipe is die piste intussen alweer van de baan. De directie van PSG zou zich alweer bedacht hebben en nu toch twijfelen aan de meerwaarde van Henry in de staf. De legendarische ex-spits heeft als trainer voorlopig immers geen al te imposant palmares. Zijn bijdrage bij de Duivels werd wel gewaardeerd, maar passages als hoofdcoach bij Monaco en Montreal werden een flop.

LEES OOK: Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Zidane zegt 'neen'

Ook Nagelsmann is echter nog lang niet zeker van zijn job. Le Parisien meldt dat PSG de voorbije weken toch weer Zinedine Zidane benaderd heeft. De ex-trainer van Real Madrid is al lange tijd de natte droom van de Qatarese eigenaars, maar hield tot dusver telkens de boot af. Ook nu liet hij weten niet geïnteresseerd te zijn in een Parijs avontuur. PSG volgt dus nog andere pistes, waaronder ook die van Luis Enrique en Xabi Alonso, al gaf die laatste wel al aan bij Leverkusen te zullen blijven.

Wie zou de beste trainer zijn voor PSG?

Meest recent

STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

23
23
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

98
98
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

77
77
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

24
24
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

74
74
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

133
133
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

48
48
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

170
170
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

52
52
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

70
70
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

189
189
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

56
56
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

700
700
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

366
366
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

43
43
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

375
375
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

388
388
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

129
129
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

174
174
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

288
288
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

232
232
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

243
243
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

839
839

Meer sportnieuws