'Zidane en Henry zorgen voor nieuwe wendingen in PSG-saga'

door
'Zidane en Henry zorgen voor nieuwe wendingen in PSG-saga'

Heel wat grote clubs gingen de voorbije weken op zoek naar een nieuwe trainer. Bij onder meer Chelsea en Tottenham hebben ze intussen hun coach voor volgend seizoen gevonden, maar bij Paris Saint-Germain zijn ze nog zoekende. De Franse kampioen neemt straks afscheid van Christophe Galtier en wil een nieuw tijdperk starten met een nieuwe coach en zonder Messi en mogelijk ook Neymar.


De voorbije dagen bleek Julian Nagelsmann de grote favoriet om de touwtjes in het Parc des Princes in handen te nemen. De jonge Duitser is vrij sinds hij in maart ontslagen werd bij Bayern München en in Parijs leek men gewonnen voor het idee om naast hem met Thierry Henry nog een grote naam te zetten. De voormalige assistent van de Rode Duivels moest de rechterhand van Nagelsmann worden.

Maar volgens L'Equipe is die piste intussen alweer van de baan. De directie van PSG zou zich alweer bedacht hebben en nu toch twijfelen aan de meerwaarde van Henry in de staf. De legendarische ex-spits heeft als trainer voorlopig immers geen al te imposant palmares. Zijn bijdrage bij de Duivels werd wel gewaardeerd, maar passages als hoofdcoach bij Monaco en Montreal werden een flop.

LEES OOK: 'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Zidane zegt 'neen'

Ook Nagelsmann is echter nog lang niet zeker van zijn job. Le Parisien meldt dat PSG de voorbije weken toch weer Zinedine Zidane benaderd heeft. De ex-trainer van Real Madrid is al lange tijd de natte droom van de Qatarese eigenaars, maar hield tot dusver telkens de boot af. Ook nu liet hij weten niet geïnteresseerd te zijn in een Parijs avontuur. PSG volgt dus nog andere pistes, waaronder ook die van Luis Enrique en Xabi Alonso, al gaf die laatste wel al aan bij Leverkusen te zullen blijven.

Wie zou de beste trainer zijn voor PSG?

Meest recent

Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

31
31
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

35
35
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

34
34
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

155
155
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

91
91
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

412
412
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

750
750
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

268
268
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

276
276
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

174
174
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

504
504
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

503
503
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

257
257
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

126
126
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

193
193
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

592
592
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

392
392
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

212
212
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

361
361
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

128
128
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

310
310
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

289
289
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

113
113
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

716
716
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

294
294

Meer sportnieuws