'Zidane en Henry zorgen voor nieuwe wendingen in PSG-saga'

door
'Zidane en Henry zorgen voor nieuwe wendingen in PSG-saga'

Heel wat grote clubs gingen de voorbije weken op zoek naar een nieuwe trainer. Bij onder meer Chelsea en Tottenham hebben ze intussen hun coach voor volgend seizoen gevonden, maar bij Paris Saint-Germain zijn ze nog zoekende. De Franse kampioen neemt straks afscheid van Christophe Galtier en wil een nieuw tijdperk starten met een nieuwe coach en zonder Messi en mogelijk ook Neymar.


De voorbije dagen bleek Julian Nagelsmann de grote favoriet om de touwtjes in het Parc des Princes in handen te nemen. De jonge Duitser is vrij sinds hij in maart ontslagen werd bij Bayern München en in Parijs leek men gewonnen voor het idee om naast hem met Thierry Henry nog een grote naam te zetten. De voormalige assistent van de Rode Duivels moest de rechterhand van Nagelsmann worden.

Maar volgens L'Equipe is die piste intussen alweer van de baan. De directie van PSG zou zich alweer bedacht hebben en nu toch twijfelen aan de meerwaarde van Henry in de staf. De legendarische ex-spits heeft als trainer voorlopig immers geen al te imposant palmares. Zijn bijdrage bij de Duivels werd wel gewaardeerd, maar passages als hoofdcoach bij Monaco en Montreal werden een flop.

Zidane zegt 'neen'

Ook Nagelsmann is echter nog lang niet zeker van zijn job. Le Parisien meldt dat PSG de voorbije weken toch weer Zinedine Zidane benaderd heeft. De ex-trainer van Real Madrid is al lange tijd de natte droom van de Qatarese eigenaars, maar hield tot dusver telkens de boot af. Ook nu liet hij weten niet geïnteresseerd te zijn in een Parijs avontuur. PSG volgt dus nog andere pistes, waaronder ook die van Luis Enrique en Xabi Alonso, al gaf die laatste wel al aan bij Leverkusen te zullen blijven.

Wie zou de beste trainer zijn voor PSG?

Meest recent

Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

8
8
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

28
28
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

133
133
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

105
105
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

145
145
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

220
220
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

490
490
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

160
160
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

245
245
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1457
1457
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

208
208
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

333
333
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

541
541
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

155
155
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

292
292
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

359
359
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

74
74
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

605
605
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

519
519
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

221
221
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

516
516
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

506
506
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

97
97
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

431
431
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

643
643

Meer sportnieuws