Overmars ziet gewenste Antwerp-transfer in water vallen

door
Overmars ziet gewenste Antwerp-transfer in water vallen

In de voorbije dagen werd bij Antwerp FC het behalen van de nationale dubbel uitgebreid gevierd. Maar nu de feestroes voorbij is, kan de Great Old zich gaan toeleggen op de voorbereidingen van het komende seizoen. Sportieve baas Marc Overmars kreeg er woensdag alvast een extra transferdossier bij.


Het belooft alvast een drukke transferzomer te worden op de Bosuil. Sowieso zal Antwerp in de breedte voor vers bloed moeten zorgen indien het komend seizoen ook op het Europese front wil meedoen. Defensieve versterking is alvast broodnodig gezien het reeds aangekondigde vertrek van Willian Pacho. En ook voorin mag er extra kwaliteit bij. Een directe doublure voor Vincent Janssen is bijvoorbeeld noodzakelijk, zo'n type zit er niet in de huidige kern.

LEES OOK: Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Eigen ruiten ingegooid

Antwerp had in de eerste seizoenshelft nochtans een alternatief voor de Nederlandse topschutter in de vorm van Michael Frey. Maar die maakte zichzelf echter onmogelijk en werd uiteindelijk buiten de selectie gezet. Volgens coach Mark van Bommel was dat de enige juiste keuze. Zo liet de Nederlander maandag in Extra Time nog verstaan dat Antwerp allicht geen kampioen was geworden indien het had vastgehouden aan opstandige spelers als Frey en Radja Nainggolan.

Optie níét gelicht

RAFC vond in de wintermercato echter een oplossing voor de Zwitser, zo werd hij verhuurd aan Schalke 04. De Duitse traditieclub had ook een aankoopoptie in de overeenkomst laten opnemen en op de Bosuil hoopte men uiteraard dat die gelicht zou worden. Maar woensdag maakte het gedegradeerde Schalke bekend dat het daar geen beroep op doet en Frey laat terugkeren naar Antwerp. Overmars zal dus een nieuwe oplossing voor hem moeten zorgen. Op basis van de woorden van Van Bommel lijkt het immers zeer onwaarschijnlijk dat hij een nieuwe kans zal krijgen.

Antwerp heeft Frey te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

30
30
Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

42
42
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

17
17
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

362
362
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

224
224
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

94
94
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

278
278
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

813
813
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

120
120
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

307
307
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

115
115
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

217
217
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

304
304
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

32
32
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

224
224
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

317
317
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

120
120
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

187
187
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

159
159
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

326
326
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

197
197
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

217
217
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

232
232
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

97
97

Meer sportnieuws