Overmars ziet gewenste Antwerp-transfer in water vallen

526 stemmen
Overmars ziet gewenste Antwerp-transfer in water vallen

In de voorbije dagen werd bij Antwerp FC het behalen van de nationale dubbel uitgebreid gevierd. Maar nu de feestroes voorbij is, kan de Great Old zich gaan toeleggen op de voorbereidingen van het komende seizoen. Sportieve baas Marc Overmars kreeg er woensdag alvast een extra transferdossier bij.


Het belooft alvast een drukke transferzomer te worden op de Bosuil. Sowieso zal Antwerp in de breedte voor vers bloed moeten zorgen indien het komend seizoen ook op het Europese front wil meedoen. Defensieve versterking is alvast broodnodig gezien het reeds aangekondigde vertrek van Willian Pacho. En ook voorin mag er extra kwaliteit bij. Een directe doublure voor Vincent Janssen is bijvoorbeeld noodzakelijk, zo'n type zit er niet in de huidige kern.

LEES OOK: ‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

Eigen ruiten ingegooid

Antwerp had in de eerste seizoenshelft nochtans een alternatief voor de Nederlandse topschutter in de vorm van Michael Frey. Maar die maakte zichzelf echter onmogelijk en werd uiteindelijk buiten de selectie gezet. Volgens coach Mark van Bommel was dat de enige juiste keuze. Zo liet de Nederlander maandag in Extra Time nog verstaan dat Antwerp allicht geen kampioen was geworden indien het had vastgehouden aan opstandige spelers als Frey en Radja Nainggolan.

Optie níét gelicht

RAFC vond in de wintermercato echter een oplossing voor de Zwitser, zo werd hij verhuurd aan Schalke 04. De Duitse traditieclub had ook een aankoopoptie in de overeenkomst laten opnemen en op de Bosuil hoopte men uiteraard dat die gelicht zou worden. Maar woensdag maakte het gedegradeerde Schalke bekend dat het daar geen beroep op doet en Frey laat terugkeren naar Antwerp. Overmars zal dus een nieuwe oplossing voor hem moeten zorgen. Op basis van de woorden van Van Bommel lijkt het immers zeer onwaarschijnlijk dat hij een nieuwe kans zal krijgen.

Antwerp heeft Frey te snel afgeschreven ...

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

23
23
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

31
31
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

20
20
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

27
27
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

28
28
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

89
89
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

96
96
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

371
371
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

72
72
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

139
139
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

287
287
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

865
865
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

481
481
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

884
884
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

154
154
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

426
426
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

806
806
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

559
559
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

156
156

Meer sportnieuws