Overmars ziet gewenste Antwerp-transfer in water vallen

526
Overmars ziet gewenste Antwerp-transfer in water vallen

In de voorbije dagen werd bij Antwerp FC het behalen van de nationale dubbel uitgebreid gevierd. Maar nu de feestroes voorbij is, kan de Great Old zich gaan toeleggen op de voorbereidingen van het komende seizoen. Sportieve baas Marc Overmars kreeg er woensdag alvast een extra transferdossier bij.


Het belooft alvast een drukke transferzomer te worden op de Bosuil. Sowieso zal Antwerp in de breedte voor vers bloed moeten zorgen indien het komend seizoen ook op het Europese front wil meedoen. Defensieve versterking is alvast broodnodig gezien het reeds aangekondigde vertrek van Willian Pacho. En ook voorin mag er extra kwaliteit bij. Een directe doublure voor Vincent Janssen is bijvoorbeeld noodzakelijk, zo'n type zit er niet in de huidige kern.

LEES OOK: Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Eigen ruiten ingegooid

Antwerp had in de eerste seizoenshelft nochtans een alternatief voor de Nederlandse topschutter in de vorm van Michael Frey. Maar die maakte zichzelf echter onmogelijk en werd uiteindelijk buiten de selectie gezet. Volgens coach Mark van Bommel was dat de enige juiste keuze. Zo liet de Nederlander maandag in Extra Time nog verstaan dat Antwerp allicht geen kampioen was geworden indien het had vastgehouden aan opstandige spelers als Frey en Radja Nainggolan.

Optie níét gelicht

RAFC vond in de wintermercato echter een oplossing voor de Zwitser, zo werd hij verhuurd aan Schalke 04. De Duitse traditieclub had ook een aankoopoptie in de overeenkomst laten opnemen en op de Bosuil hoopte men uiteraard dat die gelicht zou worden. Maar woensdag maakte het gedegradeerde Schalke bekend dat het daar geen beroep op doet en Frey laat terugkeren naar Antwerp. Overmars zal dus een nieuwe oplossing voor hem moeten zorgen. Op basis van de woorden van Van Bommel lijkt het immers zeer onwaarschijnlijk dat hij een nieuwe kans zal krijgen.

Antwerp heeft Frey te snel afgeschreven ...

Meest recent

Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

53
53
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

53
53
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

103
103
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

13
13
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

135
135
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

275
275
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

294
294
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

278
278
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

41
41
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

290
290
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

70
70
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

39
39
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

146
146
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

135
135
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

79
79
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

55
55
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

62
62
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

63
63
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

367
367
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

68
68
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

55
55
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

155
155
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

98
98
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

161
161

Meer sportnieuws