'Overname KV Kortrijk kan in stroomversnelling komen'

door
'Overname KV Kortrijk kan in stroomversnelling komen'

De komende dagen gaat bij een aantal eersteklassers de voorbereiding op volgend seizoen al van start. Bij KV Kortrijk meldden de spelers zich zelfs woensdag al een eerste keer op de club om de nodige medische en fysieke proeven te ondergaan. Maandag wordt er ook een eerste keer getraind, maar dat gebeurt niet in ideale omstandigheden.


Er moeten de komende weken nog heel wat knopen doorgehakt worden bij KVK, maar dat lijkt niet te kunnen gebeuren zolang de mogelijke overname van de club nog hangende is. Eigenaar Vincent Tan lijkt echter weinig haast te maken om de club te verkopen, maar misschien komt er toch snel een doorbraak. Sacha Tavolieri meldt dat Burnley een nieuw bod uitgebracht heeft.

De club van Vincent Kompany is eigendom van het Amerikaanse bedrijf ALK Capital en zij willen graag Kortrijk aan hun portefeuille toevoegen. Ze boden eerder al 15 miljoen euro voor een overname van de club, maar zouden dat bod nu nog verder opgetrokken hebben in de hoop om zo Tan eindelijk te overtuigen om akkoord te gaan. Hun bod overtreft nu immers dat van de door Tan aangebrachte Kaminski Group.

LEES OOK: Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Geen successen met Tan

KV Kortrijk kwam in 2015 in handen van Tan, die ook eigenaar is van Cardiff City en FK Sarajevo. Een groot succes werd dat echter niet. De Maleisische zakenman investeerde de voorbije jaren amper en al enkele jaren gaan er geruchten dat hij de club wil verkopen. De malaise en impasse leidde enkele weken geleden zelfs tot het ontslag van voorzitter Ronny Verhelst en algemeen directeur Matthias Leterme.


Zou een overname goed zijn voor KV Kortrijk?

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

14
14
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

14
14
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

31
31
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

133
133
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

72
72
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

99
99
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

182
182
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

116
116
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

73
73
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

93
93
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

267
267
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

873
873
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

91
91
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

78
78
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

90
90
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

341
341
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

469
469
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

392
392
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

717
717
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

209
209
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

267
267
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

536
536
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

375
375
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

284
284

Meer sportnieuws