'Overname KV Kortrijk kan in stroomversnelling komen'

222 stemmen
'Overname KV Kortrijk kan in stroomversnelling komen'

De komende dagen gaat bij een aantal eersteklassers de voorbereiding op volgend seizoen al van start. Bij KV Kortrijk meldden de spelers zich zelfs woensdag al een eerste keer op de club om de nodige medische en fysieke proeven te ondergaan. Maandag wordt er ook een eerste keer getraind, maar dat gebeurt niet in ideale omstandigheden.


Er moeten de komende weken nog heel wat knopen doorgehakt worden bij KVK, maar dat lijkt niet te kunnen gebeuren zolang de mogelijke overname van de club nog hangende is. Eigenaar Vincent Tan lijkt echter weinig haast te maken om de club te verkopen, maar misschien komt er toch snel een doorbraak. Sacha Tavolieri meldt dat Burnley een nieuw bod uitgebracht heeft.

De club van Vincent Kompany is eigendom van het Amerikaanse bedrijf ALK Capital en zij willen graag Kortrijk aan hun portefeuille toevoegen. Ze boden eerder al 15 miljoen euro voor een overname van de club, maar zouden dat bod nu nog verder opgetrokken hebben in de hoop om zo Tan eindelijk te overtuigen om akkoord te gaan. Hun bod overtreft nu immers dat van de door Tan aangebrachte Kaminski Group.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Geen successen met Tan

KV Kortrijk kwam in 2015 in handen van Tan, die ook eigenaar is van Cardiff City en FK Sarajevo. Een groot succes werd dat echter niet. De Maleisische zakenman investeerde de voorbije jaren amper en al enkele jaren gaan er geruchten dat hij de club wil verkopen. De malaise en impasse leidde enkele weken geleden zelfs tot het ontslag van voorzitter Ronny Verhelst en algemeen directeur Matthias Leterme.


Zou een overname goed zijn voor KV Kortrijk?

Meest recent

Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

27
27
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

39
39
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

104
104
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

105
105
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

305
305
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

154
154
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

73
73
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

384
384
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

210
210
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

237
237
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

88
88
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

167
167
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

323
323
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

179
179
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

187
187
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

227
227
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

842
842
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

177
177
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

682
682
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

625
625
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

398
398
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

282
282
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

237
237

Meer sportnieuws