'Chelsea wil Rode Duivel: vraagprijs 40 à 50 miljoen pond'

732
'Chelsea wil Rode Duivel: vraagprijs 40 à 50 miljoen pond'

Chelsea FC heeft een ronduit dramatische jaargang achter de rug. Om de Blues volgend seizoen weer te doen aanknopen met de successen van weleer, werd Mauricio Pochettino inmiddels aangesteld als nieuwe hoofdcoach. Die is momenteel op zoek naar versterking voor zijn middenveld.


Eind vorig seizoen kwam de Londense topclub in handen van Amerikaanse investeerders onder leiding van zakenman Todd Boehly. Onder diens bewind werden de miljoenen op de transfermarkt aan ramen en deuren uitgegeven. Maar die investeringen rendeerden allerminst. Chelsea sneuvelde vroegtijdig in de Champions League en de Engelse bekercompetities, in de Premier League eindigden ze uiteindelijk troosteloos twaalfde. Ondertussen passeerden liefst drie hoofdtrainers de revue, de ene nog minder succesvol dan de andere.

LEES OOK: Defour lyrisch over Rode Duivel: "Dat maakt hem heel speciaal"

Renovatie op middenveld

Voor komend seizoen besloot de club dan ook om haar lot in handen van Pochettino te leggen. Na het transfergeweld van tijdens de vorige mercato's lijkt de Argentijn het gedurende de zomermaanden relatief rustig aan te moeten doen, maar er zullen sowieso enkele gerichte aanwinsten volgen. Met name dan op het middenveld. N'Golo Kanté is immers op weg naar Saudi-Arabië, ook Matteo Kovacic, Mason Mount en Ruben Loftus-Cheek worden nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek op Stamford Bridge.

Ex-Beerschotter en Rode Duivel

Pochettino had in eerste instantie gehoopt op Manuel Ugarte, maar de Uruguayaan van Sporting CP is op weg naar PSG. Volgens The Daily Mail worden nu twee andere pistes bewandeld. De ene is Moises Caicedo, maar de Ecuadoraan van Brighton zou meer dan 90 miljoen euro moeten kosten. Dan lijkt Roméo Lavia een meer haalbare optie. Zeker gezien de degradatie van diens club Southampton. Al zouden de Saints desondanks nog steeds zo'n 40 à 50 miljoen pond, een slordige 46 à 58 miljoen euro, verlangen voor de Rode Duivel. Afwachten dus of de Blues effectief zullen doordrukken.

Hoort Chelsea volgens u bij de absolute top van Europa?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

25
25
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

36
36
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

160
160
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

89
89
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

68
68
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

65
65
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

197
197
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

117
117
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

231
231
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

175
175
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

156
156
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

149
149
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

112
112
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

205
205
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

264
264
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

92
92
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

127
127
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

102
102
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

89
89
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

243
243
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

133
133
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

117
117

Meer sportnieuws