Groot onbegrip voor keuze Tedesco: "Wat een grap!"

door
Groot onbegrip voor keuze Tedesco:

Binnen iets meer dan tien dagen hervatten de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het EK 2024 met een thuiswedstrijd tegen Oostenrijk, enkele dagen later volgt een verplaatsing op Estland. Dinsdag maakte Domenico Tedesco ook zijn selectie bekend voor deze duels. En daarin toch enkele grote verrassingen.


De opvolger van Roberto Martinez moet, onder meer door het EK U21 en een aantal blessuregevallen, verschillende spelers missen. En dus haalde hij enkele verse krachten bij de groep. Ameen Al-Dakhil (Burnley), Olivier Deman (Cercle Brugge), Arnaud Bodart (Standard) en Mike Trésor (KRC Genk) zich voor het eerst bij de nationale ploeg melden. Al lijkt enkel die laatste in aanmerking te komen voor speelminuten, de andere drie moeten vooral ervaring opdoen en zich klaar houden indien nodig.

Daarnaast haalde Tedesco met Hans Vanaken en Michy Batshuayi ook twee oude bekenden terug bij de groep. Maar op de sociale media wordt die keuze op heel wat kritiek onthaald. Heel wat volgers vinden JPL-topschutter Hugo Cuypers een beter keuze dan Batshuayi, die bij Fenerbahçe zelden een wedstrijd vol maakt. Vanaken heeft op zijn beurt dan weer een erg matig seizoen met Club Brugge achter de rug. Tedesco zag weliswaar een 'verbetering van vorm' bij de middenvelder, toch worden een pak bedenkingen bij zijn aanwezigheid geplaatst.

LEES OOK: De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Vindt u dat Vanaken zijn plaats heeft in deze selectie?

Meest recent

'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

48
48
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

68
68
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

57
57
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

100
100
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

121
121
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

144
144
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

160
160
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

133
133
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

476
476
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

306
306
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

90
90
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

264
264
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

171
171
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

143
143
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

98
98
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

553
553
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

399
399
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

99
99
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

1051
1051
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

140
140
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

204
204
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

364
364
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

207
207

Meer sportnieuws