Vanaken: "Titel volgend seizoen weer naar Brugge"

1157 stemmen
Vanaken:

Club Brugge heeft dan toch een aanzienlijke rol gespeeld in de titelstrijd. Tegen de verwachtingen in won Blauw-Zwart op het veld van Union SG, waardoor de Brusselaars het kampioenschap aan Antwerp FC moest laten. Maar die overwinning was slechts een doekje voor het bloeden na een tegenvallend seizoen van de Bruggelingen.


In aanloop naar de slotspeeldag werd heel wat gespeculeerd over de manier waarop Club zich zou profileren in het Dudenpark. Voor Blauw-Zwart stond immers niets op het spel en de achterban had al duidelijk laten merken dat het de titel liever niet naar Antwerpen zou gaan. Maar uiteindelijk vervulde Club zijn sportieve plicht. Met drie doelpunten in de slotminuten haalden de West-Vlamingen het uiteindelijk met 1-3 in het Dudenpark.

LEES OOK: 'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

Volgend seizoen nummer één

Casper Nielsen hield dan ook gemengde gevoelens over aan de zege tegen zijn ex-ploeg, maar was ook ambitieus naar de komende jaargang toe. "Ik weet dat deze nederlaag heel hard aankomt net zoals ik ook vorig jaar mocht ervaren. Maar kijk...ik vind het spijtig voor mijn voormalige ploeg, maar dat is nu eenmaal voetbal", klonk het op de Brugse clubwebstek. "Het was een lang seizoen voor ons met een voortreffelijke Champions League-campagne, maar eigenlijk moeten we veel beter kunnen. Volgend seizoen zullen we zeker proberen om opnieuw de nummer 1 van België te worden."

Rekenen op jongeren

En ook Hans Vanaken wil komend seizoen weer voor het allerhoogste gaan. De jongeren die zich zondag opnieuw profileerden, kunnen daar een rol in spelen. "Het toont aan dat zij de nodige stappen weten te zetten en dat we op hen kunnen rekenen. Het zal nodig zijn, want volgend seizoen moet de titel opnieuw richting Brugge", aldus de Brugse aanvoerder.

Welke score geeft u aan het seizoen van Club?

Meest recent

'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

37
37
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

8
8
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

10
10
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

228
228
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

234
234
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

214
214
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

542
542
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

134
134
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

129
129
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

496
496
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

649
649
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

324
324
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

74
74
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

375
375
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

881
881
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

199
199
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

315
315
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

680
680
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

432
432
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

336
336
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

140
140
WK-finale ontspoort na affluiten: Paredes compléét over de rooie

Spanje heeft zich zondagavond voor de tweede keer tot wereldkampioen gekroond. In eenzijdige finale ...

817
817
Spanje sloopt Argentijnse muur en grijpt wereldtitel

Na een zenuwslopende WK-finale heeft Spanje zich tot wereldkampioen gekroond. De ploeg van Luis de ...

89
89
Sporza genadeloos neergesabeld na gênant WK-momentje

Voor miljoenen voetbalfans is dit hét sportmoment van de voorbije vier jaar. Maar nog voor de ...

957
957

Meer sportnieuws