Vanaken: "Titel volgend seizoen weer naar Brugge"

1157
Vanaken:

Club Brugge heeft dan toch een aanzienlijke rol gespeeld in de titelstrijd. Tegen de verwachtingen in won Blauw-Zwart op het veld van Union SG, waardoor de Brusselaars het kampioenschap aan Antwerp FC moest laten. Maar die overwinning was slechts een doekje voor het bloeden na een tegenvallend seizoen van de Bruggelingen.


In aanloop naar de slotspeeldag werd heel wat gespeculeerd over de manier waarop Club zich zou profileren in het Dudenpark. Voor Blauw-Zwart stond immers niets op het spel en de achterban had al duidelijk laten merken dat het de titel liever niet naar Antwerpen zou gaan. Maar uiteindelijk vervulde Club zijn sportieve plicht. Met drie doelpunten in de slotminuten haalden de West-Vlamingen het uiteindelijk met 1-3 in het Dudenpark.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Volgend seizoen nummer één

Casper Nielsen hield dan ook gemengde gevoelens over aan de zege tegen zijn ex-ploeg, maar was ook ambitieus naar de komende jaargang toe. "Ik weet dat deze nederlaag heel hard aankomt net zoals ik ook vorig jaar mocht ervaren. Maar kijk...ik vind het spijtig voor mijn voormalige ploeg, maar dat is nu eenmaal voetbal", klonk het op de Brugse clubwebstek. "Het was een lang seizoen voor ons met een voortreffelijke Champions League-campagne, maar eigenlijk moeten we veel beter kunnen. Volgend seizoen zullen we zeker proberen om opnieuw de nummer 1 van België te worden."

Rekenen op jongeren

En ook Hans Vanaken wil komend seizoen weer voor het allerhoogste gaan. De jongeren die zich zondag opnieuw profileerden, kunnen daar een rol in spelen. "Het toont aan dat zij de nodige stappen weten te zetten en dat we op hen kunnen rekenen. Het zal nodig zijn, want volgend seizoen moet de titel opnieuw richting Brugge", aldus de Brugse aanvoerder.

Welke score geeft u aan het seizoen van Club?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

42
42
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

69
69
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

24
24
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

91
91
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

52
52
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

373
373
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

87
87
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

155
155
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

288
288
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

329
329
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws