Vanaken: "Titel volgend seizoen weer naar Brugge"

door
Vanaken:

Club Brugge heeft dan toch een aanzienlijke rol gespeeld in de titelstrijd. Tegen de verwachtingen in won Blauw-Zwart op het veld van Union SG, waardoor de Brusselaars het kampioenschap aan Antwerp FC moest laten. Maar die overwinning was slechts een doekje voor het bloeden na een tegenvallend seizoen van de Bruggelingen.


In aanloop naar de slotspeeldag werd heel wat gespeculeerd over de manier waarop Club zich zou profileren in het Dudenpark. Voor Blauw-Zwart stond immers niets op het spel en de achterban had al duidelijk laten merken dat het de titel liever niet naar Antwerpen zou gaan. Maar uiteindelijk vervulde Club zijn sportieve plicht. Met drie doelpunten in de slotminuten haalden de West-Vlamingen het uiteindelijk met 1-3 in het Dudenpark.

LEES OOK: Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Volgend seizoen nummer één

Casper Nielsen hield dan ook gemengde gevoelens over aan de zege tegen zijn ex-ploeg, maar was ook ambitieus naar de komende jaargang toe. "Ik weet dat deze nederlaag heel hard aankomt net zoals ik ook vorig jaar mocht ervaren. Maar kijk...ik vind het spijtig voor mijn voormalige ploeg, maar dat is nu eenmaal voetbal", klonk het op de Brugse clubwebstek. "Het was een lang seizoen voor ons met een voortreffelijke Champions League-campagne, maar eigenlijk moeten we veel beter kunnen. Volgend seizoen zullen we zeker proberen om opnieuw de nummer 1 van België te worden."

Rekenen op jongeren

En ook Hans Vanaken wil komend seizoen weer voor het allerhoogste gaan. De jongeren die zich zondag opnieuw profileerden, kunnen daar een rol in spelen. "Het toont aan dat zij de nodige stappen weten te zetten en dat we op hen kunnen rekenen. Het zal nodig zijn, want volgend seizoen moet de titel opnieuw richting Brugge", aldus de Brugse aanvoerder.

Welke score geeft u aan het seizoen van Club?

Meest recent

'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

4
4
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

31
31
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

65
65
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

344
344
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

17
17
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

15
15
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

152
152
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

179
179
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

146
146
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

347
347
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

241
241
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

138
138
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

619
619
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

147
147
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

50
50
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

169
169
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

176
176
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

595
595
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

136
136
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

227
227
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

58
58
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

198
198

Meer sportnieuws