Vanaken: "Titel volgend seizoen weer naar Brugge"

1157 stemmen
Vanaken:

Club Brugge heeft dan toch een aanzienlijke rol gespeeld in de titelstrijd. Tegen de verwachtingen in won Blauw-Zwart op het veld van Union SG, waardoor de Brusselaars het kampioenschap aan Antwerp FC moest laten. Maar die overwinning was slechts een doekje voor het bloeden na een tegenvallend seizoen van de Bruggelingen.


In aanloop naar de slotspeeldag werd heel wat gespeculeerd over de manier waarop Club zich zou profileren in het Dudenpark. Voor Blauw-Zwart stond immers niets op het spel en de achterban had al duidelijk laten merken dat het de titel liever niet naar Antwerpen zou gaan. Maar uiteindelijk vervulde Club zijn sportieve plicht. Met drie doelpunten in de slotminuten haalden de West-Vlamingen het uiteindelijk met 1-3 in het Dudenpark.

LEES OOK: Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Volgend seizoen nummer één

Casper Nielsen hield dan ook gemengde gevoelens over aan de zege tegen zijn ex-ploeg, maar was ook ambitieus naar de komende jaargang toe. "Ik weet dat deze nederlaag heel hard aankomt net zoals ik ook vorig jaar mocht ervaren. Maar kijk...ik vind het spijtig voor mijn voormalige ploeg, maar dat is nu eenmaal voetbal", klonk het op de Brugse clubwebstek. "Het was een lang seizoen voor ons met een voortreffelijke Champions League-campagne, maar eigenlijk moeten we veel beter kunnen. Volgend seizoen zullen we zeker proberen om opnieuw de nummer 1 van België te worden."

Rekenen op jongeren

En ook Hans Vanaken wil komend seizoen weer voor het allerhoogste gaan. De jongeren die zich zondag opnieuw profileerden, kunnen daar een rol in spelen. "Het toont aan dat zij de nodige stappen weten te zetten en dat we op hen kunnen rekenen. Het zal nodig zijn, want volgend seizoen moet de titel opnieuw richting Brugge", aldus de Brugse aanvoerder.

Welke score geeft u aan het seizoen van Club?

Meest recent

Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

26
26
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

29
29
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

409
409
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

49
49
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

84
84
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

119
119
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

670
670
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

51
51
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

460
460
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

332
332
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

686
686
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

660
660
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

117
117
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

394
394
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

687
687
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

338
338
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

188
188
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

221
221
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

204
204
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

356
356
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

880
880
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

137
137
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

508
508
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

72
72
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

132
132

Meer sportnieuws