Vanaken: "Titel volgend seizoen weer naar Brugge"

1157
Vanaken:

Club Brugge heeft dan toch een aanzienlijke rol gespeeld in de titelstrijd. Tegen de verwachtingen in won Blauw-Zwart op het veld van Union SG, waardoor de Brusselaars het kampioenschap aan Antwerp FC moest laten. Maar die overwinning was slechts een doekje voor het bloeden na een tegenvallend seizoen van de Bruggelingen.


In aanloop naar de slotspeeldag werd heel wat gespeculeerd over de manier waarop Club zich zou profileren in het Dudenpark. Voor Blauw-Zwart stond immers niets op het spel en de achterban had al duidelijk laten merken dat het de titel liever niet naar Antwerpen zou gaan. Maar uiteindelijk vervulde Club zijn sportieve plicht. Met drie doelpunten in de slotminuten haalden de West-Vlamingen het uiteindelijk met 1-3 in het Dudenpark.

LEES OOK: Vanaken op tribunes bij Club: Leko speelt open kaart

Volgend seizoen nummer één

Casper Nielsen hield dan ook gemengde gevoelens over aan de zege tegen zijn ex-ploeg, maar was ook ambitieus naar de komende jaargang toe. "Ik weet dat deze nederlaag heel hard aankomt net zoals ik ook vorig jaar mocht ervaren. Maar kijk...ik vind het spijtig voor mijn voormalige ploeg, maar dat is nu eenmaal voetbal", klonk het op de Brugse clubwebstek. "Het was een lang seizoen voor ons met een voortreffelijke Champions League-campagne, maar eigenlijk moeten we veel beter kunnen. Volgend seizoen zullen we zeker proberen om opnieuw de nummer 1 van België te worden."

Rekenen op jongeren

En ook Hans Vanaken wil komend seizoen weer voor het allerhoogste gaan. De jongeren die zich zondag opnieuw profileerden, kunnen daar een rol in spelen. "Het toont aan dat zij de nodige stappen weten te zetten en dat we op hen kunnen rekenen. Het zal nodig zijn, want volgend seizoen moet de titel opnieuw richting Brugge", aldus de Brugse aanvoerder.

Welke score geeft u aan het seizoen van Club?

Meest recent

Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

321
321
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

35
35
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

250
250
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

27
27
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

49
49
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

644
644
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

35
35
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

47
47
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

179
179
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

118
118
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

45
45
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

297
297
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

156
156
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

69
69
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

102
102
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

227
227
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

105
105
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

528
528
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

525
525
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

411
411
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

150
150
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

254
254
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

221
221
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

491
491

Meer sportnieuws