'Fredberg in actie: Anderlecht pusht voor Eredivisie-aanwinst'

870
'Fredberg in actie: Anderlecht pusht voor Eredivisie-aanwinst'

Ondanks de dramatische resultaten in het huidige seizoen, blijft RSC Anderlecht behoorlijk ambitieus. Niet-uitvoerend voorzitter Wouter Vandenhaute liet onlangs nog verstaan dat RSCA in de komende jaargang terug voor de top 4 wil meedoen. En dus moet er tijdens de zomerse mercato een pak versterking volgen.


Vlak voor de jaarwissel besloten de Brusselaars om hun sportieve lot in de Deense handen van Jesper Fredberg te leggen. Door omstandigheden beleefde hij een wintermercato met wisselend succes. Maar Fredberg liet na het sluiten van die transferperiode wel verstaan dat Anderlecht in de zomer veel slagkrachtiger zou zijn. En ook Vandenhaute bevestigde niet veel later dat de Belgische recordkampioen zich 'ambitieus zal opstellen' tijdens de volgende transferperiode.

LEES OOK: Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Opvolger Murillo

Ondertussen raakte dan ook bekend dat Fredberg mikt op een zes- à zevental directe aanwinsten. Onder een extra spits, verse krachten op de flanken en een nieuwe middenvelder staan op de verlanglijst. Daarnaast is ook versterking op de back-posities noodzakelijk. Daar was de spoeling al behoorlijk dun, bovendien zou Michael Murillo bij een goed bod kunnen vertrekken. De Brusselaars lijken nu echter in actie zijn geschoten om hiervoor een oplossing te vinden.

PSV-target

Zo meldt Voetbal International dat Anderlecht zich aan het front heeft gemeld voor Milan van Ewijk. De 22-jarige Nederlander speelt momenteel voor sc Heerenveen, maar zou komende zomer een nieuwe stap ambiëren. Paars-Wit zou inmiddels de nodige inlichtingen hebben ingewonnen en zou weldra met een eerste bod komen. Ook PSV wordt gelinkt aan Van Ewijk, maar de Belgische recordkampioen lijkt momenteel het meest concreet.

Heeft u vertrouwen in Fredberg als sportieve baas?

Meest recent

Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

0
0
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

7
7
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

27
27
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

71
71
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

26
26
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

32
32
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

172
172
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

161
161
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

102
102
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

729
729
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

267
267
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

93
93
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

181
181
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

78
78
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

206
206
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

255
255
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

527
527
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

259
259
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

253
253
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

74
74
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

330
330
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

186
186
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

52
52
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

57
57

Meer sportnieuws