'Fredberg in actie: Anderlecht pusht voor Eredivisie-aanwinst'

door
'Fredberg in actie: Anderlecht pusht voor Eredivisie-aanwinst'

Ondanks de dramatische resultaten in het huidige seizoen, blijft RSC Anderlecht behoorlijk ambitieus. Niet-uitvoerend voorzitter Wouter Vandenhaute liet onlangs nog verstaan dat RSCA in de komende jaargang terug voor de top 4 wil meedoen. En dus moet er tijdens de zomerse mercato een pak versterking volgen.


Vlak voor de jaarwissel besloten de Brusselaars om hun sportieve lot in de Deense handen van Jesper Fredberg te leggen. Door omstandigheden beleefde hij een wintermercato met wisselend succes. Maar Fredberg liet na het sluiten van die transferperiode wel verstaan dat Anderlecht in de zomer veel slagkrachtiger zou zijn. En ook Vandenhaute bevestigde niet veel later dat de Belgische recordkampioen zich 'ambitieus zal opstellen' tijdens de volgende transferperiode.

LEES OOK: 'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Opvolger Murillo

Ondertussen raakte dan ook bekend dat Fredberg mikt op een zes- à zevental directe aanwinsten. Onder een extra spits, verse krachten op de flanken en een nieuwe middenvelder staan op de verlanglijst. Daarnaast is ook versterking op de back-posities noodzakelijk. Daar was de spoeling al behoorlijk dun, bovendien zou Michael Murillo bij een goed bod kunnen vertrekken. De Brusselaars lijken nu echter in actie zijn geschoten om hiervoor een oplossing te vinden.

PSV-target

Zo meldt Voetbal International dat Anderlecht zich aan het front heeft gemeld voor Milan van Ewijk. De 22-jarige Nederlander speelt momenteel voor sc Heerenveen, maar zou komende zomer een nieuwe stap ambiëren. Paars-Wit zou inmiddels de nodige inlichtingen hebben ingewonnen en zou weldra met een eerste bod komen. Ook PSV wordt gelinkt aan Van Ewijk, maar de Belgische recordkampioen lijkt momenteel het meest concreet.

Heeft u vertrouwen in Fredberg als sportieve baas?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

61
61
"Belachelijk" - Opvallende sanctie Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

110
110
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

31
31
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

164
164
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

186
186
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

166
166
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

272
272
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

203
203
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

26
26
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

208
208
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

40
40
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

102
102
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

224
224
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

186
186
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

146
146
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

193
193
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

382
382
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

529
529
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

823
823
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

181
181
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

29
29
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

139
139
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

118
118
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

138
138

Meer sportnieuws