'Fredberg in actie: Anderlecht pusht voor Eredivisie-aanwinst'

door
'Fredberg in actie: Anderlecht pusht voor Eredivisie-aanwinst'

Ondanks de dramatische resultaten in het huidige seizoen, blijft RSC Anderlecht behoorlijk ambitieus. Niet-uitvoerend voorzitter Wouter Vandenhaute liet onlangs nog verstaan dat RSCA in de komende jaargang terug voor de top 4 wil meedoen. En dus moet er tijdens de zomerse mercato een pak versterking volgen.


Vlak voor de jaarwissel besloten de Brusselaars om hun sportieve lot in de Deense handen van Jesper Fredberg te leggen. Door omstandigheden beleefde hij een wintermercato met wisselend succes. Maar Fredberg liet na het sluiten van die transferperiode wel verstaan dat Anderlecht in de zomer veel slagkrachtiger zou zijn. En ook Vandenhaute bevestigde niet veel later dat de Belgische recordkampioen zich 'ambitieus zal opstellen' tijdens de volgende transferperiode.

Opvolger Murillo

Ondertussen raakte dan ook bekend dat Fredberg mikt op een zes- à zevental directe aanwinsten. Onder een extra spits, verse krachten op de flanken en een nieuwe middenvelder staan op de verlanglijst. Daarnaast is ook versterking op de back-posities noodzakelijk. Daar was de spoeling al behoorlijk dun, bovendien zou Michael Murillo bij een goed bod kunnen vertrekken. De Brusselaars lijken nu echter in actie zijn geschoten om hiervoor een oplossing te vinden.

PSV-target

Zo meldt Voetbal International dat Anderlecht zich aan het front heeft gemeld voor Milan van Ewijk. De 22-jarige Nederlander speelt momenteel voor sc Heerenveen, maar zou komende zomer een nieuwe stap ambiëren. Paars-Wit zou inmiddels de nodige inlichtingen hebben ingewonnen en zou weldra met een eerste bod komen. Ook PSV wordt gelinkt aan Van Ewijk, maar de Belgische recordkampioen lijkt momenteel het meest concreet.

POLL: Heeft u vertrouwen in Fredberg als sportieve baas?

Meest recent

Vrouwelijke Belgische ref tot op het bot vernederd: "Dikke trut!"

Of de Belgische voetbalwereld nog trekken heeft van een mannenbastion? Zeker en vast moeten we ...

8
8
Bounida laat monden wéér openvallen en spreekt over toekomst

Rayane Bounida is een sensatie aan het worden in Nederland. De aanvallende middenvelder krijgt volop ...

2
2
Club-Atalanta: De Mos schat kansen op Brugse triomf in

Deze week staan de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League op het programma. Ook Club ...

52
52
'Bakayoko maakt transferklapper: bod van 40 miljoen'

Nu Rudi Garcia aangesteld is als bondscoach, wordt het uitkijken naar welke spelers onder hem een ...

19
19
Grote vrees bij Beerschot: 'Zoveel punten hebben ze nodig'

Nog vijf speeldagen en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. Bij een aantal ...

106
106
Gouden transferzet Club: top-international in de maak

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis en een aantal van ...

326
326
Transferblunder Antwerp? "Zijn talentenpakket is een raadsel"

Antwerp FC verloor afgelopen weekend met 2-0 op het veld van RSC Anderlecht. In de eerste helft ...

105
105
Lang apart genomen na veelbesproken incident: "Hij is een goed mens"

In de Champions League neemt PSV het dinsdagavond op tegen Juventus. Daarbij zullen de spotlights ...

36
36
Antwerp bestolen in beker? "Onbegrijpelijk dat dit passeert"

Antwerp FC heeft een pijnlijke week achter de rug. De Great Old verloor afgelopen zondag op het veld ...

364
364
'Rigaux zet Club Brugge op ramkoers voor monsterzomer'

Dévy Rigaux heeft als nieuwe Director of Football bij Club Brugge meteen zijn stempel ...

528
528
KRC Genk mag dromen: jackpot van minstens 30 miljoen

KRC Genk blijft goed op koers om dit seizoen met zijn vijfde landstitel aan de haal te gaan. Dat zou ...

350
350
'Kompany op wenken bediend: nieuw monstercontract Bayern'

Vincent Kompany is bezig aan een goed eerste seizoen als coach van Bayern München en wil die ...

148
148
'Anderlecht zet zich schrap: vertrek Verschaeren op komst'

RSC Anderlecht heeft een mooie week achter de rug met kwalificatie voor de bekerfinale en een ...

640
640
Gouden etalage Club Brugge: viertal speelt voor toptransfer

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Atalanta BC. Ook voor de spelers ...

329
329
'Verrassende Belgische terugkeer Stijn Vreven in de maak'

Lokeren-Temse heeft afscheid genomen van Hans Cornelis als hoofdtrainer. Na de 0-5 pandoering tegen ...

195
195
Anderlecht-pion baart opzien: “Indrukwekkend om te zien”

RSC Anderlecht schakelde in de beker Royal Antwerp FC uit en ook in de competitie zette Paars-Wit ...

447
447
Groot nieuws over Doku vlak voor clash met Courtois

In de tussenronde van de Champions League zijn alle ogen dinsdagavond op de klepper tussen ...

75
75
Lierse en KBVB vechten om bom geld door… Romelu Lukaku

Lierse SK en de Belgische Voetbalbond staan lijnrecht tegenover elkaar door… Romelu ...

154
154
Besnik Hasi zwaar onder vuur: “Waarom in godsnaam?”

Besnik Hasi deed afgelopen speeldag weer opvallende uitspraken. Na het 3-3 gelijkspel tegen KAA Gent ...

172
172
Na ophef Nainggolan weer storm: ontslag bij Lokeren-Temse

Het rommelt bij Lokeren-Temse. Na de ophef rond Radja Nainggolan zal de tweedeklasser volgens Het ...

233
233

Meer sportnieuws