'Fredberg in actie: Anderlecht pusht voor Eredivisie-aanwinst'

870 stemmen
'Fredberg in actie: Anderlecht pusht voor Eredivisie-aanwinst'

Ondanks de dramatische resultaten in het huidige seizoen, blijft RSC Anderlecht behoorlijk ambitieus. Niet-uitvoerend voorzitter Wouter Vandenhaute liet onlangs nog verstaan dat RSCA in de komende jaargang terug voor de top 4 wil meedoen. En dus moet er tijdens de zomerse mercato een pak versterking volgen.


Vlak voor de jaarwissel besloten de Brusselaars om hun sportieve lot in de Deense handen van Jesper Fredberg te leggen. Door omstandigheden beleefde hij een wintermercato met wisselend succes. Maar Fredberg liet na het sluiten van die transferperiode wel verstaan dat Anderlecht in de zomer veel slagkrachtiger zou zijn. En ook Vandenhaute bevestigde niet veel later dat de Belgische recordkampioen zich 'ambitieus zal opstellen' tijdens de volgende transferperiode.

LEES OOK: 'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Opvolger Murillo

Ondertussen raakte dan ook bekend dat Fredberg mikt op een zes- à zevental directe aanwinsten. Onder een extra spits, verse krachten op de flanken en een nieuwe middenvelder staan op de verlanglijst. Daarnaast is ook versterking op de back-posities noodzakelijk. Daar was de spoeling al behoorlijk dun, bovendien zou Michael Murillo bij een goed bod kunnen vertrekken. De Brusselaars lijken nu echter in actie zijn geschoten om hiervoor een oplossing te vinden.

PSV-target

Zo meldt Voetbal International dat Anderlecht zich aan het front heeft gemeld voor Milan van Ewijk. De 22-jarige Nederlander speelt momenteel voor sc Heerenveen, maar zou komende zomer een nieuwe stap ambiëren. Paars-Wit zou inmiddels de nodige inlichtingen hebben ingewonnen en zou weldra met een eerste bod komen. Ook PSV wordt gelinkt aan Van Ewijk, maar de Belgische recordkampioen lijkt momenteel het meest concreet.

Heeft u vertrouwen in Fredberg als sportieve baas?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

12
12
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

42
42
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

99
99
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

16
16
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

31
31
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

46
46
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

86
86
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

72
72
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

161
161
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

201
201
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

442
442
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

199
199
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

307
307
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

32
32
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

43
43
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

174
174
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

204
204
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

498
498
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

189
189
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

46
46
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

132
132

Meer sportnieuws