'Fredberg in actie: Anderlecht pusht voor Eredivisie-aanwinst'

870
'Fredberg in actie: Anderlecht pusht voor Eredivisie-aanwinst'

Ondanks de dramatische resultaten in het huidige seizoen, blijft RSC Anderlecht behoorlijk ambitieus. Niet-uitvoerend voorzitter Wouter Vandenhaute liet onlangs nog verstaan dat RSCA in de komende jaargang terug voor de top 4 wil meedoen. En dus moet er tijdens de zomerse mercato een pak versterking volgen.


Vlak voor de jaarwissel besloten de Brusselaars om hun sportieve lot in de Deense handen van Jesper Fredberg te leggen. Door omstandigheden beleefde hij een wintermercato met wisselend succes. Maar Fredberg liet na het sluiten van die transferperiode wel verstaan dat Anderlecht in de zomer veel slagkrachtiger zou zijn. En ook Vandenhaute bevestigde niet veel later dat de Belgische recordkampioen zich 'ambitieus zal opstellen' tijdens de volgende transferperiode.

LEES OOK: Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

Opvolger Murillo

Ondertussen raakte dan ook bekend dat Fredberg mikt op een zes- à zevental directe aanwinsten. Onder een extra spits, verse krachten op de flanken en een nieuwe middenvelder staan op de verlanglijst. Daarnaast is ook versterking op de back-posities noodzakelijk. Daar was de spoeling al behoorlijk dun, bovendien zou Michael Murillo bij een goed bod kunnen vertrekken. De Brusselaars lijken nu echter in actie zijn geschoten om hiervoor een oplossing te vinden.

PSV-target

Zo meldt Voetbal International dat Anderlecht zich aan het front heeft gemeld voor Milan van Ewijk. De 22-jarige Nederlander speelt momenteel voor sc Heerenveen, maar zou komende zomer een nieuwe stap ambiëren. Paars-Wit zou inmiddels de nodige inlichtingen hebben ingewonnen en zou weldra met een eerste bod komen. Ook PSV wordt gelinkt aan Van Ewijk, maar de Belgische recordkampioen lijkt momenteel het meest concreet.

Heeft u vertrouwen in Fredberg als sportieve baas?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

11
11
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

26
26
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

27
27
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

19
19
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

89
89
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

72
72
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

39
39
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

48
48
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

205
205
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

116
116
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

103
103
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

92
92
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

321
321
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

339
339
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

299
299
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

234
234
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

191
191
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

118
118
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws