'Guardiola gooit transferplan Barça helemaal overhoop'

door
'Guardiola gooit transferplan Barça helemaal overhoop'

Spaans kampioen FC Barcelona sluit zijn seizoen zondagavond af met een uitwedstrijd tegen Celta de Vigo, maar bij de Catalanen is de focus al een tijdje op de komende jaargang gericht. Zo wordt op Camp Nou al volop werk gemaakt van versterking. Maar ex-coach Pep Guardiola wil daar een stokje voorsteken.


Om in de komende jaargang opnieuw een rol van betekenis te spelen op het Europese toneel is extra versterking welgekomen. Met name op het middenveld, waar een plek is vrijgekomen door het afzwaaien van aanvoerder Sergio Busquets. Zoals geweten kampen de Catalanen echter met de nodige financiële restricties. Dus wordt het vizier vooral gezicht op spelers die transfervrij opgepikt kunnen worden. En volgens SPORT heeft de club inmiddels een eerste keer beet. Zo verwacht het Catalaanse medium dat Ilkay Gündogan weldra zijn handtekening zet onder een overeenkomst in Camp Nou.

LEES OOK: 'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Contract van 3 jaar

De Duitser draagt momenteel de kapiteinsband bij Manchester City. Daar speelde hij een uitstekend seizoen, maar zijn contract loopt er weldra af. Volgens SPORT kan de 32-jarige Gündogan bij Barça dan ook voor drie seizoenen tekenen, terwijl City hem enkel een korte overeenkomst zou aanbieden. Desondanks mogen de Catalanen nog geen victorie kraaien.

Guardiola klopt op tafel

Na de gewonnen FA Cup-finale liet Guardiola immers verstaan dat hij dolgraag wil doorgaan met de Duitser en dat hij de club heeft aangemaand een extra inspanning te doen. "Zoals sommigen van jullie misschien weten, zijn we ook buren. We wonen al jaren op dezelfde verdieping en hij is privé ook een vriend van me. De club is er mee bezig. Hij speelt geweldig, hopelijk kunnen we het seizoen op een goede manier afsluiten", aldus de Spaanse succestrainer.

City moet alles doen om Gündogan te houden ...

Meest recent

Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

15
15
WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Het aftellen naar het wereldkampioenschap van komende zomer kan stilaan van start gaan, nog 112 ...

32
32
Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

137
137
Dinamo-Genk: Hayen voert één wissel door in basiself

Donderdagavond moet KRC Genk weer aan de bak op het Europese toneel. In de tussenronde van de Europa ...

22
22
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

149
149
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

267
267
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

90
90
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

170
170
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

172
172
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

183
183
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

455
455
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

422
422
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

27
27
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

63
63
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

942
942
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

282
282
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

162
162
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

142
142
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

202
202
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

62
62
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

735
735
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

373
373
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

237
237
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

175
175
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

50
50

Meer sportnieuws