'Guardiola gooit transferplan Barça helemaal overhoop'

534 stemmen
'Guardiola gooit transferplan Barça helemaal overhoop'

Spaans kampioen FC Barcelona sluit zijn seizoen zondagavond af met een uitwedstrijd tegen Celta de Vigo, maar bij de Catalanen is de focus al een tijdje op de komende jaargang gericht. Zo wordt op Camp Nou al volop werk gemaakt van versterking. Maar ex-coach Pep Guardiola wil daar een stokje voorsteken.


Om in de komende jaargang opnieuw een rol van betekenis te spelen op het Europese toneel is extra versterking welgekomen. Met name op het middenveld, waar een plek is vrijgekomen door het afzwaaien van aanvoerder Sergio Busquets. Zoals geweten kampen de Catalanen echter met de nodige financiële restricties. Dus wordt het vizier vooral gezicht op spelers die transfervrij opgepikt kunnen worden. En volgens SPORT heeft de club inmiddels een eerste keer beet. Zo verwacht het Catalaanse medium dat Ilkay Gündogan weldra zijn handtekening zet onder een overeenkomst in Camp Nou.

LEES OOK: Pakkende woorden: Gündogan lucht hart over coach Kompany

Contract van 3 jaar

De Duitser draagt momenteel de kapiteinsband bij Manchester City. Daar speelde hij een uitstekend seizoen, maar zijn contract loopt er weldra af. Volgens SPORT kan de 32-jarige Gündogan bij Barça dan ook voor drie seizoenen tekenen, terwijl City hem enkel een korte overeenkomst zou aanbieden. Desondanks mogen de Catalanen nog geen victorie kraaien.

Guardiola klopt op tafel

Na de gewonnen FA Cup-finale liet Guardiola immers verstaan dat hij dolgraag wil doorgaan met de Duitser en dat hij de club heeft aangemaand een extra inspanning te doen. "Zoals sommigen van jullie misschien weten, zijn we ook buren. We wonen al jaren op dezelfde verdieping en hij is privé ook een vriend van me. De club is er mee bezig. Hij speelt geweldig, hopelijk kunnen we het seizoen op een goede manier afsluiten", aldus de Spaanse succestrainer.

🚀

City moet alles doen om Gündogan te houden ...

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

103
103
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

37
37
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

106
106
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

154
154
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

140
140
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

376
376
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

118
118
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

165
165
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

160
160
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

225
225
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

317
317
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

179
179
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

543
543
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

245
245
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

353
353
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws