'Club Brugge reserveert miljoenen voor JPL-revelatie'

736 stemmen
'Club Brugge reserveert miljoenen voor JPL-revelatie'

Club Brugge sluit zondag zijn seizoen af met een uitwedstrijd tegen Union SG, maar achter de schermen focust Blauw-Zwart zich al volop op de komende jaargang. Zo is Club nu al druk in de weer met het ontrollen van de transferplannen. En daarbij blijft men niet blind voor de eigen Jupiler Pro League.


De eerste zomeraanwinst van Club werd inmiddels al officieel aangekondigd: zo werd de Poolse winger Michal Skoras weggeplukt bij Lech Poznan. Daarnaast bevestigden diverse bronnen dat de jonge Spaanse aanvaller Victor Barbera transfervrij overkomt van FC Barcelona B. Afgelopen vrijdag raakte dan weer bekend dat ook Igor Thiago (Ludogorets) onderweg is naar Jan Breydel. En ook de Noorse middenvelder Hugo Vetlesen staat hoog op de verlanglijst.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Smaakmakers uit eigen land

Blauw-Zwart zou evenwel ook in eigen land speuren naar interessante pistes. Zo zou Blauw-Zwart een oogje hebben laten vallen op Alieu Fadera, dit seizoen één van de revelaties bij Zulte Waregem. Al heerst er wel heel wat concurrentie voor de aanvaller. Daarnaast lonken de Bruggelingen ook naar KV Kortrijk. Tsuyoshi Watanabe zou een interessante optie zijn om de defensie te versterken en ook Abdelkahar Kadri wordt naar verluidt gevolgd.

Miljoenenbod

De 22-jarige middenvelder/aanvaller miste de volledige eerste seizoenshelft miste met een zware blessure aan de knie. Maar Kadri kwam op indrukwekkende wijze terug en groeide de voorbije maanden uit tot één van de revelaties bij KVK. Volgens ParadouFans, een supportersaccount van Kadri's ex-ploeg, zou de interesse van Club alvast concreet zijn. Zo zouden de Bruggelingen een bod van zo'n 6 miljoen euro voorbereiden. Dat bedrag zou Kortrijk wel moeten delen met Paradou AC. Erg betrouwbaar lijkt deze info evenwel niet.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

14
14
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

55
55
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

33
33
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

56
56
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

154
154
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

22
22
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

107
107
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

66
66
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

312
312
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

262
262
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

491
491
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

485
485
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

245
245
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

345
345
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

228
228
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

272
272
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

166
166
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

552
552
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

223
223
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

349
349
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

403
403
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

297
297
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

340
340
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

99
99
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

194
194

Meer sportnieuws