'Club Brugge reserveert miljoenen voor JPL-revelatie'

736 stemmen
'Club Brugge reserveert miljoenen voor JPL-revelatie'

Club Brugge sluit zondag zijn seizoen af met een uitwedstrijd tegen Union SG, maar achter de schermen focust Blauw-Zwart zich al volop op de komende jaargang. Zo is Club nu al druk in de weer met het ontrollen van de transferplannen. En daarbij blijft men niet blind voor de eigen Jupiler Pro League.


De eerste zomeraanwinst van Club werd inmiddels al officieel aangekondigd: zo werd de Poolse winger Michal Skoras weggeplukt bij Lech Poznan. Daarnaast bevestigden diverse bronnen dat de jonge Spaanse aanvaller Victor Barbera transfervrij overkomt van FC Barcelona B. Afgelopen vrijdag raakte dan weer bekend dat ook Igor Thiago (Ludogorets) onderweg is naar Jan Breydel. En ook de Noorse middenvelder Hugo Vetlesen staat hoog op de verlanglijst.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Smaakmakers uit eigen land

Blauw-Zwart zou evenwel ook in eigen land speuren naar interessante pistes. Zo zou Blauw-Zwart een oogje hebben laten vallen op Alieu Fadera, dit seizoen één van de revelaties bij Zulte Waregem. Al heerst er wel heel wat concurrentie voor de aanvaller. Daarnaast lonken de Bruggelingen ook naar KV Kortrijk. Tsuyoshi Watanabe zou een interessante optie zijn om de defensie te versterken en ook Abdelkahar Kadri wordt naar verluidt gevolgd.

Miljoenenbod

De 22-jarige middenvelder/aanvaller miste de volledige eerste seizoenshelft miste met een zware blessure aan de knie. Maar Kadri kwam op indrukwekkende wijze terug en groeide de voorbije maanden uit tot één van de revelaties bij KVK. Volgens ParadouFans, een supportersaccount van Kadri's ex-ploeg, zou de interesse van Club alvast concreet zijn. Zo zouden de Bruggelingen een bod van zo'n 6 miljoen euro voorbereiden. Dat bedrag zou Kortrijk wel moeten delen met Paradou AC. Erg betrouwbaar lijkt deze info evenwel niet.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

6
6
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

27
27
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

100
100
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

83
83
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

65
65
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

48
48
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

114
114
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

336
336
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

65
65
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

414
414
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

94
94
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

275
275
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

472
472
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

348
348
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

436
436
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

520
520
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

888
888
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

210
210
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

375
375
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

123
123
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

265
265
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

510
510
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

494
494

Meer sportnieuws