'Club Brugge reserveert miljoenen voor JPL-revelatie'

door
'Club Brugge reserveert miljoenen voor JPL-revelatie'

Club Brugge sluit zondag zijn seizoen af met een uitwedstrijd tegen Union SG, maar achter de schermen focust Blauw-Zwart zich al volop op de komende jaargang. Zo is Club nu al druk in de weer met het ontrollen van de transferplannen. En daarbij blijft men niet blind voor de eigen Jupiler Pro League.


De eerste zomeraanwinst van Club werd inmiddels al officieel aangekondigd: zo werd de Poolse winger Michal Skoras weggeplukt bij Lech Poznan. Daarnaast bevestigden diverse bronnen dat de jonge Spaanse aanvaller Victor Barbera transfervrij overkomt van FC Barcelona B. Afgelopen vrijdag raakte dan weer bekend dat ook Igor Thiago (Ludogorets) onderweg is naar Jan Breydel. En ook de Noorse middenvelder Hugo Vetlesen staat hoog op de verlanglijst.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Smaakmakers uit eigen land

Blauw-Zwart zou evenwel ook in eigen land speuren naar interessante pistes. Zo zou Blauw-Zwart een oogje hebben laten vallen op Alieu Fadera, dit seizoen één van de revelaties bij Zulte Waregem. Al heerst er wel heel wat concurrentie voor de aanvaller. Daarnaast lonken de Bruggelingen ook naar KV Kortrijk. Tsuyoshi Watanabe zou een interessante optie zijn om de defensie te versterken en ook Abdelkahar Kadri wordt naar verluidt gevolgd.

Miljoenenbod

De 22-jarige middenvelder/aanvaller miste de volledige eerste seizoenshelft miste met een zware blessure aan de knie. Maar Kadri kwam op indrukwekkende wijze terug en groeide de voorbije maanden uit tot één van de revelaties bij KVK. Volgens ParadouFans, een supportersaccount van Kadri's ex-ploeg, zou de interesse van Club alvast concreet zijn. Zo zouden de Bruggelingen een bod van zo'n 6 miljoen euro voorbereiden. Dat bedrag zou Kortrijk wel moeten delen met Paradou AC. Erg betrouwbaar lijkt deze info evenwel niet.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

4
4
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

27
27
'AA Gent legt miljoenen klaar voor eerste zomeraanwinst'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

49
49
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

220
220
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

319
319
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

60
60
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

38
38
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

244
244
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

19
19
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

171
171
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

238
238
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

278
278
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

140
140
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

74
74
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

170
170
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

108
108
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

162
162
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

356
356
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

114
114
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

234
234
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

347
347
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

230
230
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

303
303
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

94
94

Meer sportnieuws