'Club Brugge reserveert miljoenen voor JPL-revelatie'

door
'Club Brugge reserveert miljoenen voor JPL-revelatie'

Club Brugge sluit zondag zijn seizoen af met een uitwedstrijd tegen Union SG, maar achter de schermen focust Blauw-Zwart zich al volop op de komende jaargang. Zo is Club nu al druk in de weer met het ontrollen van de transferplannen. En daarbij blijft men niet blind voor de eigen Jupiler Pro League.


De eerste zomeraanwinst van Club werd inmiddels al officieel aangekondigd: zo werd de Poolse winger Michal Skoras weggeplukt bij Lech Poznan. Daarnaast bevestigden diverse bronnen dat de jonge Spaanse aanvaller Victor Barbera transfervrij overkomt van FC Barcelona B. Afgelopen vrijdag raakte dan weer bekend dat ook Igor Thiago (Ludogorets) onderweg is naar Jan Breydel. En ook de Noorse middenvelder Hugo Vetlesen staat hoog op de verlanglijst.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Smaakmakers uit eigen land

Blauw-Zwart zou evenwel ook in eigen land speuren naar interessante pistes. Zo zou Blauw-Zwart een oogje hebben laten vallen op Alieu Fadera, dit seizoen één van de revelaties bij Zulte Waregem. Al heerst er wel heel wat concurrentie voor de aanvaller. Daarnaast lonken de Bruggelingen ook naar KV Kortrijk. Tsuyoshi Watanabe zou een interessante optie zijn om de defensie te versterken en ook Abdelkahar Kadri wordt naar verluidt gevolgd.

Miljoenenbod

De 22-jarige middenvelder/aanvaller miste de volledige eerste seizoenshelft miste met een zware blessure aan de knie. Maar Kadri kwam op indrukwekkende wijze terug en groeide de voorbije maanden uit tot één van de revelaties bij KVK. Volgens ParadouFans, een supportersaccount van Kadri's ex-ploeg, zou de interesse van Club alvast concreet zijn. Zo zouden de Bruggelingen een bod van zo'n 6 miljoen euro voorbereiden. Dat bedrag zou Kortrijk wel moeten delen met Paradou AC. Erg betrouwbaar lijkt deze info evenwel niet.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

52
52
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

187
187
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

33
33
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

180
180
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

282
282
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

549
549
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

198
198
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

53
53
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

166
166
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1289
1289
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

97
97
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

583
583
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

53
53
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

121
121
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

157
157
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

278
278
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

338
338
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws