Odjidja zwaait Gent uit: "Dat is het mooiste wat er is"

door
Odjidja zwaait Gent uit:

AA Gent heeft het seizoen op fraaie wijze kunnen afsluiten. De Buffalo's wonnen zaterdagavond immers met 3-1 van Standard en zetten hun eindzege in de Europe Play-Offs op die manier nog eens extra in de verf. Voor Vadis Odjidja was het dan weer zijn laatste wedstrijd in Gentse loondienst.


Na omzwervingen in Engeland, Polen en Griekenland werd de oud-speler van Anderlecht en Club Brugge in 2018 terug naar ons land gehaald door AA Gent. Bij de Buffalo's groeide Odjidja al snel uit tot een sterkhouder op het middenveld. En uiteindelijk wist hij er ook de aanvoerdersband te versieren. Maar naarmate de jaren vorderde, kreeg hij steeds vaker af te rekenen met fysieke problemen. Bijgevolg werd ook zijn impact op het spel steeds kleiner. Het Gentse bestuur was in de voorbije maanden dan ook niet happig om zijn aflopende contract te verlengen.

LEES OOK: Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

Rustig nieuwe club zoeken

En dus gaat Odjidja in de komende weken op zoek naar een nieuwe uitdaging. Dat bevestigde hij vlak na de partij tegen Standard. "Mijn contract bij KAA Gent is afgelopen en het belangrijkste is dat ik een ploeg vind waar ik mijn kwaliteiten optimaal kan benutten", reageerde hij via de officiële clubkanalen. "Waar ik volgend seizoen aan de slag ben, daar heb ik nog geen idee van. Ik ga rustig mijn tijd nemen, maar ik wil zeker nog een paar jaar doorgaan als voetballer."

Mooie periode

Het afscheid lijkt dus niet geheel vrijwillig, toch kijkt Odjidja met een goed gevoel terug op zijn jaren in de Oost-Vlaamse hoofdstad. "Het was een droom en een eer om voor KAA Gent te spelen. Als Gentenaar uiteindelijk kapitein kunnen worden van deze club, dat is het mooiste dat er is. De appreciatie van de fans was heel mooi. Ze hebben me altijd gesteund, ook in moeilijkere momenten. Dat ga ik zeker onthouden."

Gent had Odjidja moeten houden ...

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

15
15
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

71
71
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

56
56
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

101
101
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

122
122
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

160
160
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

53
53
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

155
155
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

392
392
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

36
36
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

342
342
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

113
113
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

116
116
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

313
313
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

215
215
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

104
104
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

249
249
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

23
23
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

106
106
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

513
513
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

134
134
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

243
243
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

354
354
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

197
197

Meer sportnieuws