'Club Brugge met onuitgegeven basiself na nieuwe domper'

door
'Club Brugge met onuitgegeven basiself na nieuwe domper'

Club Brugge heeft zelf niets meer om voor te spelen, maar kan zondagavond wel een aanzienlijk invloed hebben in de titelstrijd. Zo gaat Blauw-Zwart op bezoek bij Union SG dat zelf moet winnen om alsnog kampioen te worden. Maar bij Club zal coach Rik De Mil serieus moeten puzzelen met zijn basispionnen.


Hoewel de supporters het niet zo erg lijken te vinden indien Union met de titel aan de haal te gaan, benadrukte De Mil vrijdag nog dat zijn ploeg er alles aan zal doen om punten te rapen in zijn laatste match als hoofdcoach bij Blauw-Zwart. "Ik ben er zeker van dat we een strijdvaardig team tussen de lijnen zullen brengen", maakte De Mil zich sterk. Maar de omstandigheden spelen niet bepaald in zijn voordeel.

LEES OOK: Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

Twee extra afhakers

Zo is de lijst met afwezige spelers bijzonder lang bij de Bruggelingen. Clinton Mata, Ferran Jutgla, Roman Yaremchuk, Jorne Spileers, Dedryck Boyata, Lynnt Audoor, Abakar Sylla en Bjorn Meijer liggen in de lappenmand, Denis Odoi is op zijn beurt geschorst. En daar mogen nu nog twee namen aan toegevoegd worden. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Raphael Onyedika en Romeo Vermant eveneens forfait moesten geven.

Jonkie als rechtsback

Een flinke domper, waardoor Club met een onuitgegeven basiself aan de aftrap zal verschijnen. Volgens HLN zal de 18-jarige Kyriani Sabbe immers als rechtsback starten, terwijl Tajon Buchanan de linksback-positie voor zijn rekening zou nemen. Voorin zouden Noa Lang, Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen de drietand moeten vormen. Geen echte diepe spits dus, er zullen dan ook ongetwijfeld een pak positiewissels volgen in de match.

Denkt u dat Club iets zal rapen op Union?

Meest recent

'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

57
57
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

8
8
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

18
18
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

513
513
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

171
171
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

103
103
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

103
103
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

141
141
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

49
49
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

590
590
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

278
278
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

183
183
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

157
157
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

46
46
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

730
730
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

188
188
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

299
299
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

64
64
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

222
222
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

407
407
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

148
148
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

392
392
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

297
297
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

683
683

Meer sportnieuws