'Club Brugge met onuitgegeven basiself na nieuwe domper'

door
'Club Brugge met onuitgegeven basiself na nieuwe domper'

Club Brugge heeft zelf niets meer om voor te spelen, maar kan zondagavond wel een aanzienlijk invloed hebben in de titelstrijd. Zo gaat Blauw-Zwart op bezoek bij Union SG dat zelf moet winnen om alsnog kampioen te worden. Maar bij Club zal coach Rik De Mil serieus moeten puzzelen met zijn basispionnen.


Hoewel de supporters het niet zo erg lijken te vinden indien Union met de titel aan de haal te gaan, benadrukte De Mil vrijdag nog dat zijn ploeg er alles aan zal doen om punten te rapen in zijn laatste match als hoofdcoach bij Blauw-Zwart. "Ik ben er zeker van dat we een strijdvaardig team tussen de lijnen zullen brengen", maakte De Mil zich sterk. Maar de omstandigheden spelen niet bepaald in zijn voordeel.

LEES OOK: De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

Twee extra afhakers

Zo is de lijst met afwezige spelers bijzonder lang bij de Bruggelingen. Clinton Mata, Ferran Jutgla, Roman Yaremchuk, Jorne Spileers, Dedryck Boyata, Lynnt Audoor, Abakar Sylla en Bjorn Meijer liggen in de lappenmand, Denis Odoi is op zijn beurt geschorst. En daar mogen nu nog twee namen aan toegevoegd worden. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Raphael Onyedika en Romeo Vermant eveneens forfait moesten geven.

Jonkie als rechtsback

Een flinke domper, waardoor Club met een onuitgegeven basiself aan de aftrap zal verschijnen. Volgens HLN zal de 18-jarige Kyriani Sabbe immers als rechtsback starten, terwijl Tajon Buchanan de linksback-positie voor zijn rekening zou nemen. Voorin zouden Noa Lang, Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen de drietand moeten vormen. Geen echte diepe spits dus, er zullen dan ook ongetwijfeld een pak positiewissels volgen in de match.

Denkt u dat Club iets zal rapen op Union?

Meest recent

Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

22
22
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

16
16
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

154
154
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

86
86
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

194
194
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

170
170
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

116
116
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

199
199
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

171
171
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

751
751
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

201
201
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

151
151
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

839
839
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

426
426
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

156
156
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

253
253
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

954
954
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

381
381
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

232
232
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

69
69
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

39
39
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

267
267
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

99
99
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

587
587
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

211
211

Meer sportnieuws