'Club Brugge met onuitgegeven basiself na nieuwe domper'

594 stemmen
'Club Brugge met onuitgegeven basiself na nieuwe domper'

Club Brugge heeft zelf niets meer om voor te spelen, maar kan zondagavond wel een aanzienlijk invloed hebben in de titelstrijd. Zo gaat Blauw-Zwart op bezoek bij Union SG dat zelf moet winnen om alsnog kampioen te worden. Maar bij Club zal coach Rik De Mil serieus moeten puzzelen met zijn basispionnen.


Hoewel de supporters het niet zo erg lijken te vinden indien Union met de titel aan de haal te gaan, benadrukte De Mil vrijdag nog dat zijn ploeg er alles aan zal doen om punten te rapen in zijn laatste match als hoofdcoach bij Blauw-Zwart. "Ik ben er zeker van dat we een strijdvaardig team tussen de lijnen zullen brengen", maakte De Mil zich sterk. Maar de omstandigheden spelen niet bepaald in zijn voordeel.

LEES OOK: De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Twee extra afhakers

Zo is de lijst met afwezige spelers bijzonder lang bij de Bruggelingen. Clinton Mata, Ferran Jutgla, Roman Yaremchuk, Jorne Spileers, Dedryck Boyata, Lynnt Audoor, Abakar Sylla en Bjorn Meijer liggen in de lappenmand, Denis Odoi is op zijn beurt geschorst. En daar mogen nu nog twee namen aan toegevoegd worden. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Raphael Onyedika en Romeo Vermant eveneens forfait moesten geven.

Jonkie als rechtsback

Een flinke domper, waardoor Club met een onuitgegeven basiself aan de aftrap zal verschijnen. Volgens HLN zal de 18-jarige Kyriani Sabbe immers als rechtsback starten, terwijl Tajon Buchanan de linksback-positie voor zijn rekening zou nemen. Voorin zouden Noa Lang, Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen de drietand moeten vormen. Geen echte diepe spits dus, er zullen dan ook ongetwijfeld een pak positiewissels volgen in de match.

Denkt u dat Club iets zal rapen op Union?

Meest recent

Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

5
5
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

25
25
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

350
350
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

130
130
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

66
66
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

613
613
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

152
152
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

57
57
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

445
445
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

161
161
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

391
391
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

210
210
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

248
248
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1001
1001
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

540
540
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

309
309
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

278
278
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

138
138
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

161
161
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

624
624
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

313
313
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

97
97
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

241
241
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

126
126
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

42
42

Meer sportnieuws