'Club Brugge met onuitgegeven basiself na nieuwe domper'

594 stemmen
'Club Brugge met onuitgegeven basiself na nieuwe domper'

Club Brugge heeft zelf niets meer om voor te spelen, maar kan zondagavond wel een aanzienlijk invloed hebben in de titelstrijd. Zo gaat Blauw-Zwart op bezoek bij Union SG dat zelf moet winnen om alsnog kampioen te worden. Maar bij Club zal coach Rik De Mil serieus moeten puzzelen met zijn basispionnen.


Hoewel de supporters het niet zo erg lijken te vinden indien Union met de titel aan de haal te gaan, benadrukte De Mil vrijdag nog dat zijn ploeg er alles aan zal doen om punten te rapen in zijn laatste match als hoofdcoach bij Blauw-Zwart. "Ik ben er zeker van dat we een strijdvaardig team tussen de lijnen zullen brengen", maakte De Mil zich sterk. Maar de omstandigheden spelen niet bepaald in zijn voordeel.

LEES OOK: KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

Twee extra afhakers

Zo is de lijst met afwezige spelers bijzonder lang bij de Bruggelingen. Clinton Mata, Ferran Jutgla, Roman Yaremchuk, Jorne Spileers, Dedryck Boyata, Lynnt Audoor, Abakar Sylla en Bjorn Meijer liggen in de lappenmand, Denis Odoi is op zijn beurt geschorst. En daar mogen nu nog twee namen aan toegevoegd worden. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Raphael Onyedika en Romeo Vermant eveneens forfait moesten geven.

Jonkie als rechtsback

Een flinke domper, waardoor Club met een onuitgegeven basiself aan de aftrap zal verschijnen. Volgens HLN zal de 18-jarige Kyriani Sabbe immers als rechtsback starten, terwijl Tajon Buchanan de linksback-positie voor zijn rekening zou nemen. Voorin zouden Noa Lang, Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen de drietand moeten vormen. Geen echte diepe spits dus, er zullen dan ook ongetwijfeld een pak positiewissels volgen in de match.

Denkt u dat Club iets zal rapen op Union?

Meest recent

'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

229
229
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

294
294
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

229
229
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

106
106
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

72
72
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

48
48
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

158
158
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

74
74
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

55
55
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

335
335
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

181
181
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

210
210
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

410
410
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

107
107
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

241
241
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

77
77
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

422
422
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

195
195
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

182
182
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

76
76
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

314
314
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

306
306
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

106
106
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

357
357
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1123
1123

Meer sportnieuws