'PSG pakt uit met verbluffend duo voor trainerspositie'

door
'PSG pakt uit met verbluffend duo voor trainerspositie'

Paris Saint-Germain verzekerde zich zoals verwacht van de Franse landstitel. Maar zowel in de Champions League als in de Coupe de France sneuvelde de miljoenenploeg vroegtijdig. Naar komend seizoen toe moet dan ook heel wat veranderen bij de miljoenenclub uit Parijs.


In 2011 kwam de club uit de Franse hoofdstad in handen van Qatarese eigenaars. Onder hun bewind werden steevast miljoenen gespendeerd op de transfermarkt, in die mate zelfs dat de Financial Fair Play-regels aangepast moesten worden. Het grote doel van die investeringen is het behalen van de CL-eindzege. Maar elk jaar loopt er wel iets fout. Ook dit seizoen vormden de 1/8ste finales het eindstation. Iets wat niet zonder gevolgen zal blijven.

LEES OOK: 'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Adieu Galtier

Zo zou sportieve baas Luis Campos van plan zijn om met de grove borstel voor de selectie te gaan. Het vertrek van Lionel Messi werd donderdag alvast bevestigd en ook daags nadien maakte ook Sergio Ramos bekend dat hij afzwaait. In de komende weken zullen ongetwijfeld nog meer spelers dat voorbeeld volgen. Daarnaast lijkt ook het doek te vallen over hoofdcoach Christophe Galtier. Zijn ontslag zou eerstdaags bekend gemaakt worden.

Nagelsmann én Henry

Ondertussen is het bestuur al druk in de weer met het vinden van een geschikte opvolger voor Galtier. En volgens de Franse transferwatcher Santi Aouna zouden de Qatarese eigenaars daarvoor zijn uitgekomen bij Julian Nagelsmann. De Duitser is momenteel vrij nadat hij enkele weken geleden op de keien werd gezet bij Bayern München. Nagelsmann zou in het Parc des Princes een duo moeten gaan vormen met Thierry Henry, die zijn eerste assistent zou worden. De onderhandelingen zouden weldra opgestart worden.

PSG heeft nood aan minder sterren in de kleedkamer ...

Meest recent

De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

6
6
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

82
82
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

60
60
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

56
56
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

44
44
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

62
62
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

98
98
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

127
127
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

222
222
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

87
87
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

165
165
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

545
545
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

285
285
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

358
358
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

288
288
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

114
114
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

764
764
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

373
373
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

499
499
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

370
370
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

249
249
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

452
452
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

413
413
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

134
134
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

549
549

Meer sportnieuws