'PSG pakt uit met verbluffend duo voor trainerspositie'

door
'PSG pakt uit met verbluffend duo voor trainerspositie'

Paris Saint-Germain verzekerde zich zoals verwacht van de Franse landstitel. Maar zowel in de Champions League als in de Coupe de France sneuvelde de miljoenenploeg vroegtijdig. Naar komend seizoen toe moet dan ook heel wat veranderen bij de miljoenenclub uit Parijs.


In 2011 kwam de club uit de Franse hoofdstad in handen van Qatarese eigenaars. Onder hun bewind werden steevast miljoenen gespendeerd op de transfermarkt, in die mate zelfs dat de Financial Fair Play-regels aangepast moesten worden. Het grote doel van die investeringen is het behalen van de CL-eindzege. Maar elk jaar loopt er wel iets fout. Ook dit seizoen vormden de 1/8ste finales het eindstation. Iets wat niet zonder gevolgen zal blijven.

LEES OOK: 'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Adieu Galtier

Zo zou sportieve baas Luis Campos van plan zijn om met de grove borstel voor de selectie te gaan. Het vertrek van Lionel Messi werd donderdag alvast bevestigd en ook daags nadien maakte ook Sergio Ramos bekend dat hij afzwaait. In de komende weken zullen ongetwijfeld nog meer spelers dat voorbeeld volgen. Daarnaast lijkt ook het doek te vallen over hoofdcoach Christophe Galtier. Zijn ontslag zou eerstdaags bekend gemaakt worden.

Nagelsmann én Henry

Ondertussen is het bestuur al druk in de weer met het vinden van een geschikte opvolger voor Galtier. En volgens de Franse transferwatcher Santi Aouna zouden de Qatarese eigenaars daarvoor zijn uitgekomen bij Julian Nagelsmann. De Duitser is momenteel vrij nadat hij enkele weken geleden op de keien werd gezet bij Bayern München. Nagelsmann zou in het Parc des Princes een duo moeten gaan vormen met Thierry Henry, die zijn eerste assistent zou worden. De onderhandelingen zouden weldra opgestart worden.

PSG heeft nood aan minder sterren in de kleedkamer ...

Meest recent

'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

54
54
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

81
81
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

566
566
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

82
82
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

70
70
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

93
93
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

142
142
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

547
547
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

33
33
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

293
293
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

205
205
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

155
155
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

352
352
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

179
179
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

61
61
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

43
43
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

266
266
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

88
88
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

338
338
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

178
178
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

46
46
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

280
280
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

303
303
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

101
101
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

233
233

Meer sportnieuws