Opzienbarend gerucht: "Club-fans kunnen veld Union bestormen"

door
Opzienbarend gerucht:

Club Brugge heeft tijdens de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs amper nog iets te winnen. Desondanks wil de uitredende zijn rol als scherprechter in het titeldebat naar behoren uitvoeren op het veld van Union SG. Al zou een deel van de supporters daar andere gedachten over hebben.


Er was in de voorbije dagen heel wat te doen over hoe Blauw-Zwart zich zondag zal profileren. Laten ze de match in het Dudenpark lopen, waarmee ze grote rivaal Antwerp FC mogelijk een hak zetten? Of vervullen de Bruggelingen hun sportieve plicht en gaan ze nog een laatste keer voluit? Coach Rik De Mil, die voor zijn laatste partij als hoofdtrainer staat, benadrukte alvast dat zijn ploeg wel degelijk voor de zege zal gaan. "We gaan er gewoon alles aan doen om punten te pakken", klonk het vrijdag op zijn persbabbel.

LEES OOK: Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

Supporters tegen Antwerp

Maar de Brugse achterban zou er toch een andere visie op na houden. Afgelopen zondag werd al serieus de spot gedreven met Antwerp, toen de Great Old de kans liet liggen om zich op eigen veld tot kampioen te kronen. En ook uit de reacties op de sociale media blijkt dat een groot deel van de Club-supporters het niet zo erg zouden vinden indien hun ploeg zondagavond verliest. Een aantal van hen zou echter wel heel ver willen gaan.

Veldbestorming?

Zo maakte VTM-journalist Klaas Dewyngaert gewag van een wel heel markant gerucht. "De harde kern ziet natuurlijk liever niet gebeuren dat aartsrivaal Antwerp kampioen zal spelen. Er gaat een gerucht de ronde dat als er een scenario dreigt aan te komen waarbij Antwerp kampioen kan spelen en de supporters van Club een invloed kunnen hebben om dat te verhinderen, dan zou de harde kern erover nadenken om het veld te bestormen. Dat zou kunnen leiden tot een forfait-nederlaag. Het is maar een gerucht, maar het zegt wel veel dat ze alles willen doen om de titel niet naar Antwerp te laten gaan", klonk het bij VTM Nieuws. De kans dat het effectief zover zal komen is evenwel bijzonder klein.

Welke ploeg gunt u de titel het meest?

Meest recent

Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

13
13
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

22
22
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

18
18
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

123
123
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

76
76
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

100
100
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

82
82
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

103
103
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

106
106
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

44
44
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

40
40
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

61
61
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

433
433
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

116
116
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

119
119
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

178
178
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

257
257
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

58
58
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

247
247
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

97
97
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

54
54
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

68
68

Meer sportnieuws