Opzienbarend gerucht: "Club-fans kunnen veld Union bestormen"

door
Opzienbarend gerucht:

Club Brugge heeft tijdens de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs amper nog iets te winnen. Desondanks wil de uitredende zijn rol als scherprechter in het titeldebat naar behoren uitvoeren op het veld van Union SG. Al zou een deel van de supporters daar andere gedachten over hebben.


Er was in de voorbije dagen heel wat te doen over hoe Blauw-Zwart zich zondag zal profileren. Laten ze de match in het Dudenpark lopen, waarmee ze grote rivaal Antwerp FC mogelijk een hak zetten? Of vervullen de Bruggelingen hun sportieve plicht en gaan ze nog een laatste keer voluit? Coach Rik De Mil, die voor zijn laatste partij als hoofdtrainer staat, benadrukte alvast dat zijn ploeg wel degelijk voor de zege zal gaan. "We gaan er gewoon alles aan doen om punten te pakken", klonk het vrijdag op zijn persbabbel.

LEES OOK: Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Supporters tegen Antwerp

Maar de Brugse achterban zou er toch een andere visie op na houden. Afgelopen zondag werd al serieus de spot gedreven met Antwerp, toen de Great Old de kans liet liggen om zich op eigen veld tot kampioen te kronen. En ook uit de reacties op de sociale media blijkt dat een groot deel van de Club-supporters het niet zo erg zouden vinden indien hun ploeg zondagavond verliest. Een aantal van hen zou echter wel heel ver willen gaan.

Veldbestorming?

Zo maakte VTM-journalist Klaas Dewyngaert gewag van een wel heel markant gerucht. "De harde kern ziet natuurlijk liever niet gebeuren dat aartsrivaal Antwerp kampioen zal spelen. Er gaat een gerucht de ronde dat als er een scenario dreigt aan te komen waarbij Antwerp kampioen kan spelen en de supporters van Club een invloed kunnen hebben om dat te verhinderen, dan zou de harde kern erover nadenken om het veld te bestormen. Dat zou kunnen leiden tot een forfait-nederlaag. Het is maar een gerucht, maar het zegt wel veel dat ze alles willen doen om de titel niet naar Antwerp te laten gaan", klonk het bij VTM Nieuws. De kans dat het effectief zover zal komen is evenwel bijzonder klein.

Welke ploeg gunt u de titel het meest?

Meest recent

Anderlecht na ‘vertrek’ Hazard: ‘volgende sterkhouder volgt’

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

71
71
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

59
59
'Salah, Casemiro én Neymar in dezelfde competitie'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

9
9
RSCA zorgt voor transferommekeer: keert succesrecept terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

116
116
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

45
45
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

11
11
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

114
114
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

45
45
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

88
88
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

44
44
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

155
155
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

65
65
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

350
350
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

57
57
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

38
38
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

37
37
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

46
46
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

40
40
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

672
672
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

170
170
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

169
169
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

156
156
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

120
120
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

118
118
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

206
206

Meer sportnieuws