Opzienbarend gerucht: "Club-fans kunnen veld Union bestormen"

672 stemmen
Opzienbarend gerucht:

Club Brugge heeft tijdens de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs amper nog iets te winnen. Desondanks wil de uitredende zijn rol als scherprechter in het titeldebat naar behoren uitvoeren op het veld van Union SG. Al zou een deel van de supporters daar andere gedachten over hebben.


Er was in de voorbije dagen heel wat te doen over hoe Blauw-Zwart zich zondag zal profileren. Laten ze de match in het Dudenpark lopen, waarmee ze grote rivaal Antwerp FC mogelijk een hak zetten? Of vervullen de Bruggelingen hun sportieve plicht en gaan ze nog een laatste keer voluit? Coach Rik De Mil, die voor zijn laatste partij als hoofdtrainer staat, benadrukte alvast dat zijn ploeg wel degelijk voor de zege zal gaan. "We gaan er gewoon alles aan doen om punten te pakken", klonk het vrijdag op zijn persbabbel.

LEES OOK: 'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Supporters tegen Antwerp

Maar de Brugse achterban zou er toch een andere visie op na houden. Afgelopen zondag werd al serieus de spot gedreven met Antwerp, toen de Great Old de kans liet liggen om zich op eigen veld tot kampioen te kronen. En ook uit de reacties op de sociale media blijkt dat een groot deel van de Club-supporters het niet zo erg zouden vinden indien hun ploeg zondagavond verliest. Een aantal van hen zou echter wel heel ver willen gaan.

Veldbestorming?

Zo maakte VTM-journalist Klaas Dewyngaert gewag van een wel heel markant gerucht. "De harde kern ziet natuurlijk liever niet gebeuren dat aartsrivaal Antwerp kampioen zal spelen. Er gaat een gerucht de ronde dat als er een scenario dreigt aan te komen waarbij Antwerp kampioen kan spelen en de supporters van Club een invloed kunnen hebben om dat te verhinderen, dan zou de harde kern erover nadenken om het veld te bestormen. Dat zou kunnen leiden tot een forfait-nederlaag. Het is maar een gerucht, maar het zegt wel veel dat ze alles willen doen om de titel niet naar Antwerp te laten gaan", klonk het bij VTM Nieuws. De kans dat het effectief zover zal komen is evenwel bijzonder klein.

Welke ploeg gunt u de titel het meest?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

160
160
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

72
72
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

97
97
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

141
141
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

82
82
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

131
131
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

48
48
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

297
297
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

102
102
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

643
643
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

67
67
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

266
266
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

284
284
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

570
570
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

471
471
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

747
747
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

189
189
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

99
99
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

241
241
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

164
164

Meer sportnieuws