Opzienbarend gerucht: "Club-fans kunnen veld Union bestormen"

door
Opzienbarend gerucht:

Club Brugge heeft tijdens de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs amper nog iets te winnen. Desondanks wil de uitredende zijn rol als scherprechter in het titeldebat naar behoren uitvoeren op het veld van Union SG. Al zou een deel van de supporters daar andere gedachten over hebben.


Er was in de voorbije dagen heel wat te doen over hoe Blauw-Zwart zich zondag zal profileren. Laten ze de match in het Dudenpark lopen, waarmee ze grote rivaal Antwerp FC mogelijk een hak zetten? Of vervullen de Bruggelingen hun sportieve plicht en gaan ze nog een laatste keer voluit? Coach Rik De Mil, die voor zijn laatste partij als hoofdtrainer staat, benadrukte alvast dat zijn ploeg wel degelijk voor de zege zal gaan. "We gaan er gewoon alles aan doen om punten te pakken", klonk het vrijdag op zijn persbabbel.

LEES OOK: Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Supporters tegen Antwerp

Maar de Brugse achterban zou er toch een andere visie op na houden. Afgelopen zondag werd al serieus de spot gedreven met Antwerp, toen de Great Old de kans liet liggen om zich op eigen veld tot kampioen te kronen. En ook uit de reacties op de sociale media blijkt dat een groot deel van de Club-supporters het niet zo erg zouden vinden indien hun ploeg zondagavond verliest. Een aantal van hen zou echter wel heel ver willen gaan.

Veldbestorming?

Zo maakte VTM-journalist Klaas Dewyngaert gewag van een wel heel markant gerucht. "De harde kern ziet natuurlijk liever niet gebeuren dat aartsrivaal Antwerp kampioen zal spelen. Er gaat een gerucht de ronde dat als er een scenario dreigt aan te komen waarbij Antwerp kampioen kan spelen en de supporters van Club een invloed kunnen hebben om dat te verhinderen, dan zou de harde kern erover nadenken om het veld te bestormen. Dat zou kunnen leiden tot een forfait-nederlaag. Het is maar een gerucht, maar het zegt wel veel dat ze alles willen doen om de titel niet naar Antwerp te laten gaan", klonk het bij VTM Nieuws. De kans dat het effectief zover zal komen is evenwel bijzonder klein.

Welke ploeg gunt u de titel het meest?

Meest recent

Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

4
4
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

44
44
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

9
9
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

308
308
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

36
36
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

89
89
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

65
65
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

181
181
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

352
352
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

168
168
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

113
113
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

138
138
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

104
104
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

268
268
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

58
58
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

48
48
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

769
769
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

478
478
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

243
243
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

420
420
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

244
244
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

199
199
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

258
258
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

220
220

Meer sportnieuws