Opzienbarend gerucht: "Club-fans kunnen veld Union bestormen"

door
Opzienbarend gerucht:

Club Brugge heeft tijdens de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs amper nog iets te winnen. Desondanks wil de uitredende zijn rol als scherprechter in het titeldebat naar behoren uitvoeren op het veld van Union SG. Al zou een deel van de supporters daar andere gedachten over hebben.


Er was in de voorbije dagen heel wat te doen over hoe Blauw-Zwart zich zondag zal profileren. Laten ze de match in het Dudenpark lopen, waarmee ze grote rivaal Antwerp FC mogelijk een hak zetten? Of vervullen de Bruggelingen hun sportieve plicht en gaan ze nog een laatste keer voluit? Coach Rik De Mil, die voor zijn laatste partij als hoofdtrainer staat, benadrukte alvast dat zijn ploeg wel degelijk voor de zege zal gaan. "We gaan er gewoon alles aan doen om punten te pakken", klonk het vrijdag op zijn persbabbel.

LEES OOK: Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Supporters tegen Antwerp

Maar de Brugse achterban zou er toch een andere visie op na houden. Afgelopen zondag werd al serieus de spot gedreven met Antwerp, toen de Great Old de kans liet liggen om zich op eigen veld tot kampioen te kronen. En ook uit de reacties op de sociale media blijkt dat een groot deel van de Club-supporters het niet zo erg zouden vinden indien hun ploeg zondagavond verliest. Een aantal van hen zou echter wel heel ver willen gaan.

Veldbestorming?

Zo maakte VTM-journalist Klaas Dewyngaert gewag van een wel heel markant gerucht. "De harde kern ziet natuurlijk liever niet gebeuren dat aartsrivaal Antwerp kampioen zal spelen. Er gaat een gerucht de ronde dat als er een scenario dreigt aan te komen waarbij Antwerp kampioen kan spelen en de supporters van Club een invloed kunnen hebben om dat te verhinderen, dan zou de harde kern erover nadenken om het veld te bestormen. Dat zou kunnen leiden tot een forfait-nederlaag. Het is maar een gerucht, maar het zegt wel veel dat ze alles willen doen om de titel niet naar Antwerp te laten gaan", klonk het bij VTM Nieuws. De kans dat het effectief zover zal komen is evenwel bijzonder klein.

Welke ploeg gunt u de titel het meest?

Meest recent

Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

0
0
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

6
6
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

112
112
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

117
117
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

64
64
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

39
39
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

108
108
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

172
172
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

327
327
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

128
128
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

70
70
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

58
58
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

62
62
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

150
150
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

145
145
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

385
385
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

81
81
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

34
34
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

142
142
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

167
167
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

73
73
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

794
794
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

270
270

Meer sportnieuws