'Club Brugge richt transferpijlen op WK U20-sensatie'

door
'Club Brugge richt transferpijlen op WK U20-sensatie'

Coach Rik De Mil benadrukte meermaals dat Club Brugge zondagavond zijn sportieve plicht zal vervullen op het veld van Union SG. Maar achter de schermen lijkt de focus bij Blauw-Zwart toch vooral op het komende seizoen gericht. Zo zijn de West-Vlamingen al druk in de weer op de transfermarkt.


Een jaar geleden toonde Club zich ook al slagkrachtig op de mercato, maar die investeringen rendeerden niet naar behoren. De Champions League-campagne mocht weliswaar gezien worden. In eigen land gooide Blauw-Zwart echter zijn jarenlange suprematie te grabbel. Bijgevolg zal er opnieuw stevig aan de spelersselectie gesleuteld worden. Door het mislopen van de Champions League-miljoenen zullen er weliswaar minder middelen beschikbaar zijn. Toch mogen de nodige zomeraanwinsten verwacht worden.

LEES OOK: 'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Herhaling succesrecept

Met Michal Skoras is alvast een extra winger aangetrokken. Linksback Maxim De Cuyper keert dan weer terug na een succesvolle huurbeurt, de spitsen Victor Barbera en Igor Thiago zouden eveneens op komst zijn. Daarnaast blijft gespeurd worden naar andere interessante opportuniteiten. Zo blijft het ook de bedoeling om ook jonge talenten op vroegtijdige leeftijd te detecteren, op te leiden tot volwaardige profs en vervolgens voor met een flinke winst te verkopen. Iets wat in het recente verleden al meermaals met succes werd gedaan. Logischerwijs scout Blauw-Zwart momenteel dan ook op het WK U20 in Argentinië.

Killer van Brazilië

Zo meldt Eretz Sports dat Club een oogje heeft laten vallen op de Israëlische aanvaller Dor Turgeman. De Israëli's zijn voorlopig de grote verrassing op het toernooi. Zaterdag plaatsten ze zich voor de halve finales van het jeugd-WK door Brazilië te kloppen met 3-2. Het was de 19-jarige Turgeman die tekende voor het winnende doelpunt, nadat hij eerder dit toernooi nog meer mooie dingen had laten zien. Club Brugge is wel niet de enige ploeg met interesse, ook SL Benfica zou op de loer liggen.

Club moet in de zomer ook extra ervaring aan de selectie toevoegen ...

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

87
87
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

113
113
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

158
158
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

265
265
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

461
461
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

196
196
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

246
246
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

297
297
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

145
145
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

366
366
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

237
237
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

332
332
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

612
612
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

428
428
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

145
145
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

168
168
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

309
309
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

869
869
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

367
367
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

80
80
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

354
354
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

618
618
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

144
144
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

284
284

Meer sportnieuws