'Club Brugge richt transferpijlen op WK U20-sensatie'

door
'Club Brugge richt transferpijlen op WK U20-sensatie'

Coach Rik De Mil benadrukte meermaals dat Club Brugge zondagavond zijn sportieve plicht zal vervullen op het veld van Union SG. Maar achter de schermen lijkt de focus bij Blauw-Zwart toch vooral op het komende seizoen gericht. Zo zijn de West-Vlamingen al druk in de weer op de transfermarkt.


Een jaar geleden toonde Club zich ook al slagkrachtig op de mercato, maar die investeringen rendeerden niet naar behoren. De Champions League-campagne mocht weliswaar gezien worden. In eigen land gooide Blauw-Zwart echter zijn jarenlange suprematie te grabbel. Bijgevolg zal er opnieuw stevig aan de spelersselectie gesleuteld worden. Door het mislopen van de Champions League-miljoenen zullen er weliswaar minder middelen beschikbaar zijn. Toch mogen de nodige zomeraanwinsten verwacht worden.

LEES OOK: Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Herhaling succesrecept

Met Michal Skoras is alvast een extra winger aangetrokken. Linksback Maxim De Cuyper keert dan weer terug na een succesvolle huurbeurt, de spitsen Victor Barbera en Igor Thiago zouden eveneens op komst zijn. Daarnaast blijft gespeurd worden naar andere interessante opportuniteiten. Zo blijft het ook de bedoeling om ook jonge talenten op vroegtijdige leeftijd te detecteren, op te leiden tot volwaardige profs en vervolgens voor met een flinke winst te verkopen. Iets wat in het recente verleden al meermaals met succes werd gedaan. Logischerwijs scout Blauw-Zwart momenteel dan ook op het WK U20 in Argentinië.

Killer van Brazilië

Zo meldt Eretz Sports dat Club een oogje heeft laten vallen op de Israëlische aanvaller Dor Turgeman. De Israëli's zijn voorlopig de grote verrassing op het toernooi. Zaterdag plaatsten ze zich voor de halve finales van het jeugd-WK door Brazilië te kloppen met 3-2. Het was de 19-jarige Turgeman die tekende voor het winnende doelpunt, nadat hij eerder dit toernooi nog meer mooie dingen had laten zien. Club Brugge is wel niet de enige ploeg met interesse, ook SL Benfica zou op de loer liggen.

Club moet in de zomer ook extra ervaring aan de selectie toevoegen ...

Meest recent

Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

33
33
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

35
35
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

50
50
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

94
94
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

117
117
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

76
76
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

264
264
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

119
119
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

116
116
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

54
54
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

62
62
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

127
127
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

209
209
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

58
58
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

327
327
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

193
193
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

162
162
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

167
167
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

383
383
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

718
718
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

84
84
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

435
435
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

533
533

Meer sportnieuws