'Club Brugge richt transferpijlen op WK U20-sensatie'

door
'Club Brugge richt transferpijlen op WK U20-sensatie'

Coach Rik De Mil benadrukte meermaals dat Club Brugge zondagavond zijn sportieve plicht zal vervullen op het veld van Union SG. Maar achter de schermen lijkt de focus bij Blauw-Zwart toch vooral op het komende seizoen gericht. Zo zijn de West-Vlamingen al druk in de weer op de transfermarkt.


Een jaar geleden toonde Club zich ook al slagkrachtig op de mercato, maar die investeringen rendeerden niet naar behoren. De Champions League-campagne mocht weliswaar gezien worden. In eigen land gooide Blauw-Zwart echter zijn jarenlange suprematie te grabbel. Bijgevolg zal er opnieuw stevig aan de spelersselectie gesleuteld worden. Door het mislopen van de Champions League-miljoenen zullen er weliswaar minder middelen beschikbaar zijn. Toch mogen de nodige zomeraanwinsten verwacht worden.

LEES OOK: Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Herhaling succesrecept

Met Michal Skoras is alvast een extra winger aangetrokken. Linksback Maxim De Cuyper keert dan weer terug na een succesvolle huurbeurt, de spitsen Victor Barbera en Igor Thiago zouden eveneens op komst zijn. Daarnaast blijft gespeurd worden naar andere interessante opportuniteiten. Zo blijft het ook de bedoeling om ook jonge talenten op vroegtijdige leeftijd te detecteren, op te leiden tot volwaardige profs en vervolgens voor met een flinke winst te verkopen. Iets wat in het recente verleden al meermaals met succes werd gedaan. Logischerwijs scout Blauw-Zwart momenteel dan ook op het WK U20 in Argentinië.

Killer van Brazilië

Zo meldt Eretz Sports dat Club een oogje heeft laten vallen op de Israëlische aanvaller Dor Turgeman. De Israëli's zijn voorlopig de grote verrassing op het toernooi. Zaterdag plaatsten ze zich voor de halve finales van het jeugd-WK door Brazilië te kloppen met 3-2. Het was de 19-jarige Turgeman die tekende voor het winnende doelpunt, nadat hij eerder dit toernooi nog meer mooie dingen had laten zien. Club Brugge is wel niet de enige ploeg met interesse, ook SL Benfica zou op de loer liggen.

Club moet in de zomer ook extra ervaring aan de selectie toevoegen ...

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

48
48
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

66
66
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

97
97
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

133
133
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

168
168
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

44
44
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

209
209
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

204
204
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

228
228
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

144
144
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

324
324
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

134
134
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

101
101
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

143
143
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

277
277
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

501
501
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

511
511
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

49
49
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

295
295
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

70
70
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

200
200
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

547
547
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

228
228
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

152
152

Meer sportnieuws