TRANSFERUURTJE: 'Slimani verschrikt Anderlecht, eerste bod Hazard'

1364 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Slimani verschrikt Anderlecht, eerste bod Hazard'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht hoopt het aflopende contract van Islam Slimani alsnog te verlengen. De onderhandelingen leverden tot dusver echter nog geen doorbraak op. En het is maar de vraag of het alsnog zover zal komen. Zo kwam Slimani zaterdag met een opvallende post op zijn Instagram-verhaal. "Je moet de tafel kunnen verlaten als er geen respect wordt opgediend", schreef hij. Meer uitleg gaf Slimani voorlopig niet over zijn post, maar het leverde wel een pak speculaties op over een mogelijk vertrek bij RSCA. Zeker omdat de aanvaller volgens Algerijnse bronnen ook kan rekenen op (lucratieve) belangstelling uit het Midden-Oosten.



De kans bestaat dat Arnaud Bodart zijn laatste match heeft gespeeld bij Standard. Het Duitse Borussia Mönchengladbach zou in hem een geschikte doublure zien van Jonas Omlin. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri hebben de Rouches een transfersom van vier miljoen euro geplakt op hun doelman. Bodart zelf zou een overstap naar de Bundesliga alvast zien zitten.



AA Gent sloot zaterdagavond zijn seizoen af met een overwinning tegen Standard. Voor Vadis Odjidja was dat meteen zijn laatste wedstrijd in Gentse loondienst. De middenvelder bevestigde dat zijn aflopende contract niet verlengd werd. Maar Odjidja wil voorlopig niet van stoppen weten. "Ik denk dat ik nog een paar jaar zal blijven voetballen", maakte hij zich sterk bij Sporza.



Ook KVC Westerlo zwaaide een aantal spelers uit na hun laatste match van het seizoen. Het gaat dan om Kouya Mabea, Tuur Dierckx en Igor Vetokele. Die laatste zou echter al een nieuwe uitdaging hebben gevonden, zo gaat de aanvaller allicht bij Lommel SK. De Limburgse tweedeklasser is dan ook ambitieus en zou tevens werk maken van de komst van Dries Wouters.

Buitenland

Eden Hazard zwaait zondagavond af als speler van Real Madrid. De Spaanse grootmacht maakte bekend dat het contract van de ex-Rode Duivel in onderling overleg werd ontbonden. Waar zijn toekomst ligt is voorlopig koffiedik kijken. Volgens The Athletic zou een pensioen niet uitgesloten zijn. Maar mogelijk gaat Hazard zijn transfervrije status verzilveren. Hij zou alvast een aanbieding van het Canadese Vancouver Whitecaps op zak hebben.



Ook de toekomst van Romelu Lukaku oogst onzeker. De Rode Duivel zou zijn zinnen hebben gezet op een verlengd verblijf bij Internazionale, maar de Italianen moeten de onderhandelingen met moederclub Chelsea FC nog aanknopen. Ondertussen wordt de spits al aan verschillende andere clubs gelinkt. Volgens Sky Germany is de Belg al aangeboden bij Real Madrid. De Koninklijke zoekt inderdaad een doublure voor Karim Benzema, maar het is niet duidelijk of Lukaku ook een concrete piste is.



Lionel Messi vertrekt bij PSG en wordt al weken gelinkt aan een terugkeer naar FC Barcelona. Daarnaast zijn ook de lucratieve aanbiedingen vanuit Saudi-Arabië en van Inter Miami al langere tijd bekend, maar nu dient zich mogelijk een schokkende wending aan. Fabrizio Romano onthult dat dit weekend verschillende Europese clubs zich in de strijd gemengd hebben. Vanuit bepaalde hoeken worden Chelsea en Newcastle United naar voor geschoven als gegadigden.



Chelsea staat dicht bij zijn eerste grote winteraanwinst. Het medium Record is immers formeel: Manuel Ugarte maakt de overstap naar Stamford Bridge. De 22-jarige middenvelder zou zijn ja-woord gegeven hebben aan de Blues. Zijn club Sporting CP incasseert een mooie som, want Chelsea zal de afkoopsom van 60 miljoen euro in het contract van Ugarte neertellen.

Denkt u dat Hazard nog voor een andere club zal spelen?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

46
46
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

45
45
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

302
302
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

131
131
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

290
290
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

301
301
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

137
137
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

607
607
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

191
191
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

529
529
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

147
147
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

743
743
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

248
248
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

823
823
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

531
531
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

205
205
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

385
385
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1330
1330
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

491
491
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

337
337
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

499
499
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

413
413
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

287
287
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

227
227
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

489
489

Meer sportnieuws