TRANSFERUURTJE: 'Slimani verschrikt Anderlecht, eerste bod Hazard'

1364 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Slimani verschrikt Anderlecht, eerste bod Hazard'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht hoopt het aflopende contract van Islam Slimani alsnog te verlengen. De onderhandelingen leverden tot dusver echter nog geen doorbraak op. En het is maar de vraag of het alsnog zover zal komen. Zo kwam Slimani zaterdag met een opvallende post op zijn Instagram-verhaal. "Je moet de tafel kunnen verlaten als er geen respect wordt opgediend", schreef hij. Meer uitleg gaf Slimani voorlopig niet over zijn post, maar het leverde wel een pak speculaties op over een mogelijk vertrek bij RSCA. Zeker omdat de aanvaller volgens Algerijnse bronnen ook kan rekenen op (lucratieve) belangstelling uit het Midden-Oosten.



De kans bestaat dat Arnaud Bodart zijn laatste match heeft gespeeld bij Standard. Het Duitse Borussia Mönchengladbach zou in hem een geschikte doublure zien van Jonas Omlin. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri hebben de Rouches een transfersom van vier miljoen euro geplakt op hun doelman. Bodart zelf zou een overstap naar de Bundesliga alvast zien zitten.



AA Gent sloot zaterdagavond zijn seizoen af met een overwinning tegen Standard. Voor Vadis Odjidja was dat meteen zijn laatste wedstrijd in Gentse loondienst. De middenvelder bevestigde dat zijn aflopende contract niet verlengd werd. Maar Odjidja wil voorlopig niet van stoppen weten. "Ik denk dat ik nog een paar jaar zal blijven voetballen", maakte hij zich sterk bij Sporza.



Ook KVC Westerlo zwaaide een aantal spelers uit na hun laatste match van het seizoen. Het gaat dan om Kouya Mabea, Tuur Dierckx en Igor Vetokele. Die laatste zou echter al een nieuwe uitdaging hebben gevonden, zo gaat de aanvaller allicht bij Lommel SK. De Limburgse tweedeklasser is dan ook ambitieus en zou tevens werk maken van de komst van Dries Wouters.

Buitenland

Eden Hazard zwaait zondagavond af als speler van Real Madrid. De Spaanse grootmacht maakte bekend dat het contract van de ex-Rode Duivel in onderling overleg werd ontbonden. Waar zijn toekomst ligt is voorlopig koffiedik kijken. Volgens The Athletic zou een pensioen niet uitgesloten zijn. Maar mogelijk gaat Hazard zijn transfervrije status verzilveren. Hij zou alvast een aanbieding van het Canadese Vancouver Whitecaps op zak hebben.



Ook de toekomst van Romelu Lukaku oogst onzeker. De Rode Duivel zou zijn zinnen hebben gezet op een verlengd verblijf bij Internazionale, maar de Italianen moeten de onderhandelingen met moederclub Chelsea FC nog aanknopen. Ondertussen wordt de spits al aan verschillende andere clubs gelinkt. Volgens Sky Germany is de Belg al aangeboden bij Real Madrid. De Koninklijke zoekt inderdaad een doublure voor Karim Benzema, maar het is niet duidelijk of Lukaku ook een concrete piste is.



Lionel Messi vertrekt bij PSG en wordt al weken gelinkt aan een terugkeer naar FC Barcelona. Daarnaast zijn ook de lucratieve aanbiedingen vanuit Saudi-Arabië en van Inter Miami al langere tijd bekend, maar nu dient zich mogelijk een schokkende wending aan. Fabrizio Romano onthult dat dit weekend verschillende Europese clubs zich in de strijd gemengd hebben. Vanuit bepaalde hoeken worden Chelsea en Newcastle United naar voor geschoven als gegadigden.



Chelsea staat dicht bij zijn eerste grote winteraanwinst. Het medium Record is immers formeel: Manuel Ugarte maakt de overstap naar Stamford Bridge. De 22-jarige middenvelder zou zijn ja-woord gegeven hebben aan de Blues. Zijn club Sporting CP incasseert een mooie som, want Chelsea zal de afkoopsom van 60 miljoen euro in het contract van Ugarte neertellen.

Denkt u dat Hazard nog voor een andere club zal spelen?

Meest recent

Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

573
573
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

125
125
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

97
97
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

80
80
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

73
73
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

239
239
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

111
111
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

308
308
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

34
34
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

98
98
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

85
85
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

280
280
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

67
67
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

182
182
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

183
183
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

234
234
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

700
700
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

282
282
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

519
519
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

45
45
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

108
108
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

137
137
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

31
31
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

81
81
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

633
633

Meer sportnieuws