TRANSFERUURTJE: 'Slimani verschrikt Anderlecht, eerste bod Hazard'

1364 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Slimani verschrikt Anderlecht, eerste bod Hazard'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht hoopt het aflopende contract van Islam Slimani alsnog te verlengen. De onderhandelingen leverden tot dusver echter nog geen doorbraak op. En het is maar de vraag of het alsnog zover zal komen. Zo kwam Slimani zaterdag met een opvallende post op zijn Instagram-verhaal. "Je moet de tafel kunnen verlaten als er geen respect wordt opgediend", schreef hij. Meer uitleg gaf Slimani voorlopig niet over zijn post, maar het leverde wel een pak speculaties op over een mogelijk vertrek bij RSCA. Zeker omdat de aanvaller volgens Algerijnse bronnen ook kan rekenen op (lucratieve) belangstelling uit het Midden-Oosten.



De kans bestaat dat Arnaud Bodart zijn laatste match heeft gespeeld bij Standard. Het Duitse Borussia Mönchengladbach zou in hem een geschikte doublure zien van Jonas Omlin. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri hebben de Rouches een transfersom van vier miljoen euro geplakt op hun doelman. Bodart zelf zou een overstap naar de Bundesliga alvast zien zitten.



AA Gent sloot zaterdagavond zijn seizoen af met een overwinning tegen Standard. Voor Vadis Odjidja was dat meteen zijn laatste wedstrijd in Gentse loondienst. De middenvelder bevestigde dat zijn aflopende contract niet verlengd werd. Maar Odjidja wil voorlopig niet van stoppen weten. "Ik denk dat ik nog een paar jaar zal blijven voetballen", maakte hij zich sterk bij Sporza.



Ook KVC Westerlo zwaaide een aantal spelers uit na hun laatste match van het seizoen. Het gaat dan om Kouya Mabea, Tuur Dierckx en Igor Vetokele. Die laatste zou echter al een nieuwe uitdaging hebben gevonden, zo gaat de aanvaller allicht bij Lommel SK. De Limburgse tweedeklasser is dan ook ambitieus en zou tevens werk maken van de komst van Dries Wouters.

Buitenland

Eden Hazard zwaait zondagavond af als speler van Real Madrid. De Spaanse grootmacht maakte bekend dat het contract van de ex-Rode Duivel in onderling overleg werd ontbonden. Waar zijn toekomst ligt is voorlopig koffiedik kijken. Volgens The Athletic zou een pensioen niet uitgesloten zijn. Maar mogelijk gaat Hazard zijn transfervrije status verzilveren. Hij zou alvast een aanbieding van het Canadese Vancouver Whitecaps op zak hebben.



Ook de toekomst van Romelu Lukaku oogst onzeker. De Rode Duivel zou zijn zinnen hebben gezet op een verlengd verblijf bij Internazionale, maar de Italianen moeten de onderhandelingen met moederclub Chelsea FC nog aanknopen. Ondertussen wordt de spits al aan verschillende andere clubs gelinkt. Volgens Sky Germany is de Belg al aangeboden bij Real Madrid. De Koninklijke zoekt inderdaad een doublure voor Karim Benzema, maar het is niet duidelijk of Lukaku ook een concrete piste is.



Lionel Messi vertrekt bij PSG en wordt al weken gelinkt aan een terugkeer naar FC Barcelona. Daarnaast zijn ook de lucratieve aanbiedingen vanuit Saudi-Arabië en van Inter Miami al langere tijd bekend, maar nu dient zich mogelijk een schokkende wending aan. Fabrizio Romano onthult dat dit weekend verschillende Europese clubs zich in de strijd gemengd hebben. Vanuit bepaalde hoeken worden Chelsea en Newcastle United naar voor geschoven als gegadigden.



Chelsea staat dicht bij zijn eerste grote winteraanwinst. Het medium Record is immers formeel: Manuel Ugarte maakt de overstap naar Stamford Bridge. De 22-jarige middenvelder zou zijn ja-woord gegeven hebben aan de Blues. Zijn club Sporting CP incasseert een mooie som, want Chelsea zal de afkoopsom van 60 miljoen euro in het contract van Ugarte neertellen.

Denkt u dat Hazard nog voor een andere club zal spelen?

Meest recent

'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

65
65
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

43
43
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

97
97
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

92
92
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

284
284
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

273
273
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

118
118
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

106
106
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

95
95
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

14
14
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

113
113
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

479
479
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

288
288
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

194
194
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

186
186
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

53
53
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

103
103
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1031
1031
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

529
529
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

226
226
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

80
80
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

331
331
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

103
103
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

120
120
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

122
122

Meer sportnieuws