TRANSFERUURTJE: 'Slimani verschrikt Anderlecht, eerste bod Hazard'

1364
TRANSFERUURTJE: 'Slimani verschrikt Anderlecht, eerste bod Hazard'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht hoopt het aflopende contract van Islam Slimani alsnog te verlengen. De onderhandelingen leverden tot dusver echter nog geen doorbraak op. En het is maar de vraag of het alsnog zover zal komen. Zo kwam Slimani zaterdag met een opvallende post op zijn Instagram-verhaal. "Je moet de tafel kunnen verlaten als er geen respect wordt opgediend", schreef hij. Meer uitleg gaf Slimani voorlopig niet over zijn post, maar het leverde wel een pak speculaties op over een mogelijk vertrek bij RSCA. Zeker omdat de aanvaller volgens Algerijnse bronnen ook kan rekenen op (lucratieve) belangstelling uit het Midden-Oosten.



De kans bestaat dat Arnaud Bodart zijn laatste match heeft gespeeld bij Standard. Het Duitse Borussia Mönchengladbach zou in hem een geschikte doublure zien van Jonas Omlin. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri hebben de Rouches een transfersom van vier miljoen euro geplakt op hun doelman. Bodart zelf zou een overstap naar de Bundesliga alvast zien zitten.



AA Gent sloot zaterdagavond zijn seizoen af met een overwinning tegen Standard. Voor Vadis Odjidja was dat meteen zijn laatste wedstrijd in Gentse loondienst. De middenvelder bevestigde dat zijn aflopende contract niet verlengd werd. Maar Odjidja wil voorlopig niet van stoppen weten. "Ik denk dat ik nog een paar jaar zal blijven voetballen", maakte hij zich sterk bij Sporza.



Ook KVC Westerlo zwaaide een aantal spelers uit na hun laatste match van het seizoen. Het gaat dan om Kouya Mabea, Tuur Dierckx en Igor Vetokele. Die laatste zou echter al een nieuwe uitdaging hebben gevonden, zo gaat de aanvaller allicht bij Lommel SK. De Limburgse tweedeklasser is dan ook ambitieus en zou tevens werk maken van de komst van Dries Wouters.

Buitenland

Eden Hazard zwaait zondagavond af als speler van Real Madrid. De Spaanse grootmacht maakte bekend dat het contract van de ex-Rode Duivel in onderling overleg werd ontbonden. Waar zijn toekomst ligt is voorlopig koffiedik kijken. Volgens The Athletic zou een pensioen niet uitgesloten zijn. Maar mogelijk gaat Hazard zijn transfervrije status verzilveren. Hij zou alvast een aanbieding van het Canadese Vancouver Whitecaps op zak hebben.



Ook de toekomst van Romelu Lukaku oogst onzeker. De Rode Duivel zou zijn zinnen hebben gezet op een verlengd verblijf bij Internazionale, maar de Italianen moeten de onderhandelingen met moederclub Chelsea FC nog aanknopen. Ondertussen wordt de spits al aan verschillende andere clubs gelinkt. Volgens Sky Germany is de Belg al aangeboden bij Real Madrid. De Koninklijke zoekt inderdaad een doublure voor Karim Benzema, maar het is niet duidelijk of Lukaku ook een concrete piste is.



Lionel Messi vertrekt bij PSG en wordt al weken gelinkt aan een terugkeer naar FC Barcelona. Daarnaast zijn ook de lucratieve aanbiedingen vanuit Saudi-Arabië en van Inter Miami al langere tijd bekend, maar nu dient zich mogelijk een schokkende wending aan. Fabrizio Romano onthult dat dit weekend verschillende Europese clubs zich in de strijd gemengd hebben. Vanuit bepaalde hoeken worden Chelsea en Newcastle United naar voor geschoven als gegadigden.



Chelsea staat dicht bij zijn eerste grote winteraanwinst. Het medium Record is immers formeel: Manuel Ugarte maakt de overstap naar Stamford Bridge. De 22-jarige middenvelder zou zijn ja-woord gegeven hebben aan de Blues. Zijn club Sporting CP incasseert een mooie som, want Chelsea zal de afkoopsom van 60 miljoen euro in het contract van Ugarte neertellen.

Denkt u dat Hazard nog voor een andere club zal spelen?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

92
92
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

232
232
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

152
152
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

175
175
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

239
239
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

89
89
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

34
34
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

103
103
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws