'Bodart heeft toptransfer te pakken naar Duitse club'

637
'Bodart heeft toptransfer te pakken naar Duitse club'

Neemt Arnaud Bodart binnenkort afscheid van Standard? De doelman van de Rouches keepte een prima seizoen en dat is ook veel clubs uit het buitenland niet ontgaan. Een Duitse club zou wel heel dicht bij de sterkhouder van de Luikse club staan.


Standard leefde dit seizoen helemaal op onder (de ondertussen vertrokken) Deila. De Rouches deden lange tijd mee voor de Champions' Play-Offs maar moesten finaal vrede nemen met de strijd om een Europees ticket. Daarin speelde de Luikse club uiteindelijk geen rol van betekenis. Eén van de absolute steunpilaren was ongetwijfeld Arnaud Bodart.

LEES OOK: Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Standvastigheid als grote troef

De ondertussen 25-jarige doelman staat gekend als een betrouwbare doelman, die regelmatig ook punten pakt voor zijn team maar vooral zelden grote fouten maakt. Uiteraard wekte dat ook heel wat interesse van buitenlandse clubs en Bodart zou nu heel dicht bij een transfer staan.

Het Duitse Borussia Mönchengladbach zou in hem een geschikte doublure zien van Jonas Omlin. Volgens Standard-watcher Sacha Tavolieri hebben de Rouches een transfersom van vier miljoen euro geplakt op hun doelman. Vermoedelijk gaan ze bij Standard komend seizoen opnieuw moeten 'bouwen' aan een competitief elftal.

Zou dit een goede club zijn voor hem?

Meest recent

Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

29
29
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

1
1
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

10
10
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

104
104
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

72
72
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

106
106
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

187
187
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

103
103
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

37
37
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

118
118
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

319
319
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

92
92
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

44
44
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

270
270
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

433
433
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

119
119
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

86
86
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

287
287
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

372
372
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

527
527
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

404
404
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

123
123

Meer sportnieuws