'Vanhaezebrouck geeft Louwagie duidelijke transferopdracht'

817 stemmen
'Vanhaezebrouck geeft Louwagie duidelijke transferopdracht'

AA Gent is de verdiende winnaar van de Europe Play-offs want de Buffalo’s pakten maar liefst 16 op 18 punten in de nacompetitie. Volgend seizoen mikt Hein Vanhaezebrouck wel weer naar play-off 1. Maar daarvoor zijn er investeringen nodig in de spelersgroep.


AA Gent kampte dit seizoen met veel blessures, wat hoogstwaarschijnlijk het gevolg is van de vele matchen die de club dit seizoen moest spelen, maar toch was Vanhaezebrouck tevreden met de prestaties en resultaten in de voorbije jaargang. “Ik vond het een superseizoen. Gezien alle omstandigheden hebben we het supergoed gedaan, ik kan alleen maar trots zijn op de groep”, zei de coach aan Sporza.

“We hebben een heel kleine groep en speelden twee seizoenen op rij heel veel matchen. We zijn net als vorig jaar op een zucht van de Champions' Play-offs gestrand en haalden de kwartfinales in Europa. Ik kan iedereen alleen maar feliciteren, want het was niet makkelijk. Wie er anders over denkt, kent wellicht niet alles wat ons dit seizoen is overkomen. Als we kern gehad hadden van 35 spelers, dan hadden we er misschien veel meer uit kunnen halen."

LEES OOK: Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Hein wil versterking

“Er was een kloof met de top drie en die kloof moeten we proberen kleiner te maken. We gaan ons daarvoor proberen te wapenen”, is de niet te misverstane boodschap Vanhaezebrouck aan het bestuur. Hij wil AA Gent volgend seizoen energieker laten voetballen en daarvoor heeft hij reeds enkele transfertargets geïdentificeerd. Pieter Gerkens is een speler die perfect past in die aanpak. Vanhaezebrouck en Gerkens werkten eerder al succesvol samen bij Anderlecht.

LEES OOK: Vanhaezebrouck vindt nieuwe draaischijf voor AA Gent 2.0

Speelt Gent volgend seizoen voor de titel?

Meest recent

DAZN-debat laait weer op: Bornauw spreekt straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

56
56
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

93
93
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

328
328
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

111
111
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

12
12
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

291
291
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

101
101
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

102
102
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

551
551
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

601
601
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

284
284
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

359
359
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

88
88
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

163
163
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

217
217
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

168
168
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

182
182
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

189
189
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

29
29
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

220
220
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

472
472
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

311
311
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

92
92

Meer sportnieuws