Smaakmaker Cercle flirt met transfer: "Ik droom van meer"

door
Smaakmaker Cercle flirt met transfer:

Cercle Brugge heeft zijn seizoen op fraaie wijze afgesloten. Het legde in zijn slotwedstrijd nog Westerlo over de knie met 2-0 en kan in de Europe Play-Off een eindrapport van elf op achttien voorleggen. Daarmee wist het in de eindstand nog Westerlo en Standard te passeren en beslag te leggen op de zesde plaats. Dat doet velen in het Jan Breydelstadion dromen voor volgend seizoen.


In de eerste plaats dromen veel spelers van een stap hogerop. Een pak smaakmakers zullen de Vereniging wellicht verlaten. Charles Vanhoutte wordt al lange tijd gelinkt aan Union en AA Gent, terwijl huurlingen Majecki en Marcelin naar Monaco terugkeren en Hotic niet bijtekent. Technisch directeur Carlos Aviña gaf ook al aan dat Cercle wellicht Daland, Lopes en Ueda te gelde zal maken. Nu lonkt ook een andere pion naar een transfer.

"Ik droom zeker van meer. Als speler moet je altijd de ambitie hebben om een stap hoger te zetten. Ik heb me getoond dit seizoen, we zien wel", verklaarde Thibo Somers immers aan Sporza. De 24-jarige aanvaller speelde een sterk seizoen en was goed voor zeven goals en zeven assists in 39 wedstrijden. Het Cercle-product heeft wel nog een contract tot 2026.

LEES OOK: Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

Volgend seizoen nog beter doen

Een transfer zal niet evident worden, maar misschien kan Somers zijn stap misschien wel mét Cercle zetten. "Het wordt een uitdaging om beter te doen, maar met onze filosofie en identiteit gaan we dat proberen", verkondigt trainer Miron Muslic immers. "Het was een heel speciaal seizoen en ik ben sprakeloos. Ik ben heel blij, maar ook heel triest dat we heel veel van deze spelers gaan verliezen."

Is Somers een interessante speler voor een Belgische topclub?

Meest recent

Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

28
28
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

43
43
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

290
290
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

246
246
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

70
70
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

247
247
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

442
442
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

66
66
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

56
56
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

34
34
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

315
315
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

477
477
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

243
243
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

82
82
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

70
70
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

406
406
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

206
206
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

304
304
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

197
197
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

132
132
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

193
193
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

107
107
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

230
230
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0

Meer sportnieuws