Smaakmaker Cercle flirt met transfer: "Ik droom van meer"

door
Smaakmaker Cercle flirt met transfer:

Cercle Brugge heeft zijn seizoen op fraaie wijze afgesloten. Het legde in zijn slotwedstrijd nog Westerlo over de knie met 2-0 en kan in de Europe Play-Off een eindrapport van elf op achttien voorleggen. Daarmee wist het in de eindstand nog Westerlo en Standard te passeren en beslag te leggen op de zesde plaats. Dat doet velen in het Jan Breydelstadion dromen voor volgend seizoen.


In de eerste plaats dromen veel spelers van een stap hogerop. Een pak smaakmakers zullen de Vereniging wellicht verlaten. Charles Vanhoutte wordt al lange tijd gelinkt aan Union en AA Gent, terwijl huurlingen Majecki en Marcelin naar Monaco terugkeren en Hotic niet bijtekent. Technisch directeur Carlos Aviña gaf ook al aan dat Cercle wellicht Daland, Lopes en Ueda te gelde zal maken. Nu lonkt ook een andere pion naar een transfer.

"Ik droom zeker van meer. Als speler moet je altijd de ambitie hebben om een stap hoger te zetten. Ik heb me getoond dit seizoen, we zien wel", verklaarde Thibo Somers immers aan Sporza. De 24-jarige aanvaller speelde een sterk seizoen en was goed voor zeven goals en zeven assists in 39 wedstrijden. Het Cercle-product heeft wel nog een contract tot 2026.

LEES OOK: Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

Volgend seizoen nog beter doen

Een transfer zal niet evident worden, maar misschien kan Somers zijn stap misschien wel mét Cercle zetten. "Het wordt een uitdaging om beter te doen, maar met onze filosofie en identiteit gaan we dat proberen", verkondigt trainer Miron Muslic immers. "Het was een heel speciaal seizoen en ik ben sprakeloos. Ik ben heel blij, maar ook heel triest dat we heel veel van deze spelers gaan verliezen."

Is Somers een interessante speler voor een Belgische topclub?

Meest recent

Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

21
21
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

88
88
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

59
59
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

104
104
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

151
151
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

109
109
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

82
82
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

159
159
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

37
37
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

57
57
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

286
286
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

223
223
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

213
213
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

145
145
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

119
119
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

178
178
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

63
63
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

100
100
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

313
313
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

142
142
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

467
467
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

159
159
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

406
406
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

132
132

Meer sportnieuws