Smaakmaker Cercle flirt met transfer: "Ik droom van meer"

517 stemmen
Smaakmaker Cercle flirt met transfer:

Cercle Brugge heeft zijn seizoen op fraaie wijze afgesloten. Het legde in zijn slotwedstrijd nog Westerlo over de knie met 2-0 en kan in de Europe Play-Off een eindrapport van elf op achttien voorleggen. Daarmee wist het in de eindstand nog Westerlo en Standard te passeren en beslag te leggen op de zesde plaats. Dat doet velen in het Jan Breydelstadion dromen voor volgend seizoen.


In de eerste plaats dromen veel spelers van een stap hogerop. Een pak smaakmakers zullen de Vereniging wellicht verlaten. Charles Vanhoutte wordt al lange tijd gelinkt aan Union en AA Gent, terwijl huurlingen Majecki en Marcelin naar Monaco terugkeren en Hotic niet bijtekent. Technisch directeur Carlos Aviña gaf ook al aan dat Cercle wellicht Daland, Lopes en Ueda te gelde zal maken. Nu lonkt ook een andere pion naar een transfer.

"Ik droom zeker van meer. Als speler moet je altijd de ambitie hebben om een stap hoger te zetten. Ik heb me getoond dit seizoen, we zien wel", verklaarde Thibo Somers immers aan Sporza. De 24-jarige aanvaller speelde een sterk seizoen en was goed voor zeven goals en zeven assists in 39 wedstrijden. Het Cercle-product heeft wel nog een contract tot 2026.

LEES OOK: 'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Volgend seizoen nog beter doen

Een transfer zal niet evident worden, maar misschien kan Somers zijn stap misschien wel mét Cercle zetten. "Het wordt een uitdaging om beter te doen, maar met onze filosofie en identiteit gaan we dat proberen", verkondigt trainer Miron Muslic immers. "Het was een heel speciaal seizoen en ik ben sprakeloos. Ik ben heel blij, maar ook heel triest dat we heel veel van deze spelers gaan verliezen."

Is Somers een interessante speler voor een Belgische topclub?

Meest recent

Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

15
15
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

30
30
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

209
209
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

58
58
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

162
162
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

588
588
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

450
450
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

88
88
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

214
214
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

757
757
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

111
111
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

204
204
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

205
205
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

553
553
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

485
485
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

940
940
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

324
324
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

517
517
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

308
308
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

196
196
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

440
440
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

48
48
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

524
524
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

111
111

Meer sportnieuws