'Details JPL-transfer Stassin lekken uit'

359 stemmen
'Details JPL-transfer Stassin lekken uit'

RSC Anderlecht wil zich in de zomermercato versterken met zo'n zeven aanwinsten. RSCA is druk in de weer met dossiers van inkomende transfers, maar ook aan uitgaande zijde beweegt er wat. Zo is Lucas Stassin op weg om de deur van Lotto Park achter zich dicht te trekken.


La Dernière Heure meldt immers dat Lucas Stassin op het punt staat om Anderlecht te verlaten. De 18-jarige spits maakte dit seizoen nochtans indruk bij RSCA Futures in de Challenger Pro League, waar hij vijftien keer scoorde. Hij kwam ook vijf keer in actie voor het eerste elftal, waar Felice Mazzu hem in oktober op West Ham liet debuteren. Niet veel later werd Mazzu echter ontslagen en zijn opvolger Brian Riemer leek het niet echt voor Stassin te hebben.

Daarom zouden ze nu bij Anderlecht beslist hebben om het nog één jaar lopende contract van Stassin niet meer te verlengen en deze zomer nog een transfersom te vangen. Verschillende buitenlandse clubs zouden interesse tonen, maar de jonge goalgetter lijkt zijn carrière verder te gaan zetten bij Westerlo. De Kemphanen zouden zelfs al een persoonlijk akkoord hebben met Stassin, al moeten ze er wel met Anderlecht nog uit raken.

LEES OOK: 'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Details lekken uit

Er raken meer details bekend over de nakende transfer van Stassin naar Westerlo. Journalist Sacha Tavolieri weet op Twitter dat het om een contract gaat van vier seizoenen. Daarmee verzekeren de Kemphanen zich dus voor de komende jaren van de diensten van de jonge spits. Tavolieri voegt er nog aan toe dat de onderhandelingen op clubniveau vergevorderd zijn en dat een akkoord dichtbij is. Stassin mag zich zo dus bijna een speler van Westerlo noemen.

Goede transfer voor Stassin?

Meest recent

'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

0
0
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

30
30
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

245
245
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

94
94
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

53
53
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

63
63
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

147
147
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

412
412
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

376
376
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

391
391
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

314
314
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

157
157
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

520
520
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

244
244
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

892
892
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

311
311
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

596
596
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

426
426
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

144
144
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

699
699
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

283
283
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

225
225
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

31
31
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

149
149
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

572
572

Meer sportnieuws