Vrancken duidelijk voor kraker: "Dát kan Van Bommel niet meer"

door
Vrancken duidelijk voor kraker:

Zondag staat de apotheose van de Jupiler Pro League op het programma. Royal Antwerp FC, Union SG en KRC Genk maken dan uit wie zich de kampioen van het seizoen 2022/23 mag noemen. De Limburgers en de Great Old zullen dat proberen te doen in een onderling duel. De spanning stijgt, ook bij de coaches.


Net als zijn collega's Mark van Bommel en Karel Geraerts schoof ook Wouter Vrancken vrijdag aan voor een persbabbel. De coach van Genk stoomt zijn troepen klaar voor het beslissende duel van zondag. Genk heeft maar één optie: winnen. Bij elke andere uitslag pakt het naast de hoofdprijs. Vrancken denkt niet voor verrassingen te komen te staan op de slotspeeldag.

"Ik denk niet dat Mark van Bommel me nog kan verrassen, maar ik hem ook niet meer. Het zal op details aankomen die de wedstrijd zullen beslissen", tekende Sporza op. Vrancken probeert de druk ondertussen af te houden. "We leggen geen extra druk op onszelf. Statistisch gezien hebben wij het minst kans op de titel. De druk zou dan iets verder weg blijven. Maar als voetballer laad je je op voor dit soort wedstrijden", voegde hij er nog aan toe.

LEES OOK: ‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Beloning voor seizoen

Voor Genk zou de titel een beloning zijn voor een fraai seizoen. De Limburgers stonden zowat de hele competitie op kop, enkel in de play-offs moesten ze de leidersplaats uit handen geven. Al is het in die play-offs dat de prijzen uitgedeeld worden, uiteraard. Afspraak zondag om 18u30 voor een nagelbijter in de Cegeka Arena.

Wie wordt kampioen?

Meest recent

'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

6
6
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

33
33
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

22
22
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

116
116
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

161
161
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

177
177
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

130
130
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

255
255
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

226
226
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

302
302
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

587
587
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

420
420
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

107
107
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

67
67
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

173
173
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

331
331
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

265
265
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

292
292
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

179
179
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

429
429
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

97
97
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

72
72
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

134
134
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

342
342

Meer sportnieuws