Vrancken duidelijk voor kraker: "Dát kan Van Bommel niet meer"

door
Vrancken duidelijk voor kraker:

Zondag staat de apotheose van de Jupiler Pro League op het programma. Royal Antwerp FC, Union SG en KRC Genk maken dan uit wie zich de kampioen van het seizoen 2022/23 mag noemen. De Limburgers en de Great Old zullen dat proberen te doen in een onderling duel. De spanning stijgt, ook bij de coaches.


Net als zijn collega's Mark van Bommel en Karel Geraerts schoof ook Wouter Vrancken vrijdag aan voor een persbabbel. De coach van Genk stoomt zijn troepen klaar voor het beslissende duel van zondag. Genk heeft maar één optie: winnen. Bij elke andere uitslag pakt het naast de hoofdprijs. Vrancken denkt niet voor verrassingen te komen te staan op de slotspeeldag.

"Ik denk niet dat Mark van Bommel me nog kan verrassen, maar ik hem ook niet meer. Het zal op details aankomen die de wedstrijd zullen beslissen", tekende Sporza op. Vrancken probeert de druk ondertussen af te houden. "We leggen geen extra druk op onszelf. Statistisch gezien hebben wij het minst kans op de titel. De druk zou dan iets verder weg blijven. Maar als voetballer laad je je op voor dit soort wedstrijden", voegde hij er nog aan toe.

LEES OOK: Maakte AA Gent een fout? "Heb er graag gewerkt"

Beloning voor seizoen

Voor Genk zou de titel een beloning zijn voor een fraai seizoen. De Limburgers stonden zowat de hele competitie op kop, enkel in de play-offs moesten ze de leidersplaats uit handen geven. Al is het in die play-offs dat de prijzen uitgedeeld worden, uiteraard. Afspraak zondag om 18u30 voor een nagelbijter in de Cegeka Arena.

Wie wordt kampioen?

Meest recent

‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

40
40
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

47
47
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

28
28
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

104
104
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

36
36
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

99
99
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

78
78
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

96
96
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

208
208
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

207
207
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

375
375
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

173
173
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

247
247
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

135
135
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

124
124
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

389
389
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

437
437
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

391
391
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

89
89
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

429
429
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

269
269
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

359
359
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

112
112

Meer sportnieuws