Xavi: "Transfer Carrasco naar Barça hangt daarvan af"

door
Xavi:

Het seizoen in La Liga wordt zondag afgesloten met de laatste speeldag. Voor Atletico Madrid staat er nog een trip naar Villarreal op het programma, al staar daarbij eigenlijk niets meer op het spel. Of Yannick Carrasco mee zal afreizen, is voorlopig nog de vraag. De Rode Duivel onderging donderdag een kleine ingreep aan de neus en zou daarmee geen risico's willen nemen.


Dat betekent dat de 29-jarige flankaanvaller mogelijk zijn laatste wedstrijd voor Atletico gespeeld heeft, want de verwachting is momenteel toch dat hij bij het ingaan van zijn laatste contractjaar de club zal verlaten. Diego Simeone sluit een transfer zeker niet uit en de voornaamste kandidaat lijkt FC Barcelona, dat in januari al een optie bedong om Carrasco deze zomer voor 20 miljoen euro over te nemen.

In een groot interview met Mundo Deportivo met Xavi kwam die optie ook ter sprake. De coach van Barça had daarover het volgende te zeggen. "Hij is een speler die ons zeker bevalt", klonk het. "We hebben een optie die Mateu (sportief directeur Alemany, nvdr) onderhandeld heeft en we zullen zien. Alles hangt af van wat er volgende week gebeurt."

LEES OOK: Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

De sleutel bij Messi?

Volgende week zit het seizoen van Barça erop en kan de club zijn opties voor de zomer rustig bekijken. Maar bovenal liet Xavi weten dat dan ook Lionel Messi de knoop over zijn toekomst zal doorhakken. Mogelijk zal ook dat invloed hebben op het dossier van Carrasco. Als de Argentijnse vedette naar Barça terug zou keren, heeft de club immers meteen een pak minder middelen om de optie van onze landgenoot eventueel te lichten.


Zal Carrasco in de zomer naar Barcelona trekken?

Meest recent

Ruben Van Gucht zorgt voor storm op tv en daarbuiten

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

0
0
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

1
1
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

46
46
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

93
93
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

93
93
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

182
182
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

142
142
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

67
67
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

288
288
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

396
396
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

37
37
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

59
59
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

314
314
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

367
367
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

147
147
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

114
114
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

106
106
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

311
311
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

87
87
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

395
395
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

127
127
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

296
296
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

450
450
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

283
283
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

806
806

Meer sportnieuws