Xavi: "Transfer Carrasco naar Barça hangt daarvan af"

door
Xavi:

Het seizoen in La Liga wordt zondag afgesloten met de laatste speeldag. Voor Atletico Madrid staat er nog een trip naar Villarreal op het programma, al staar daarbij eigenlijk niets meer op het spel. Of Yannick Carrasco mee zal afreizen, is voorlopig nog de vraag. De Rode Duivel onderging donderdag een kleine ingreep aan de neus en zou daarmee geen risico's willen nemen.


Dat betekent dat de 29-jarige flankaanvaller mogelijk zijn laatste wedstrijd voor Atletico gespeeld heeft, want de verwachting is momenteel toch dat hij bij het ingaan van zijn laatste contractjaar de club zal verlaten. Diego Simeone sluit een transfer zeker niet uit en de voornaamste kandidaat lijkt FC Barcelona, dat in januari al een optie bedong om Carrasco deze zomer voor 20 miljoen euro over te nemen.

In een groot interview met Mundo Deportivo met Xavi kwam die optie ook ter sprake. De coach van Barça had daarover het volgende te zeggen. "Hij is een speler die ons zeker bevalt", klonk het. "We hebben een optie die Mateu (sportief directeur Alemany, nvdr) onderhandeld heeft en we zullen zien. Alles hangt af van wat er volgende week gebeurt."

LEES OOK: Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

De sleutel bij Messi?

Volgende week zit het seizoen van Barça erop en kan de club zijn opties voor de zomer rustig bekijken. Maar bovenal liet Xavi weten dat dan ook Lionel Messi de knoop over zijn toekomst zal doorhakken. Mogelijk zal ook dat invloed hebben op het dossier van Carrasco. Als de Argentijnse vedette naar Barça terug zou keren, heeft de club immers meteen een pak minder middelen om de optie van onze landgenoot eventueel te lichten.


Zal Carrasco in de zomer naar Barcelona trekken?

Meest recent

Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

32
32
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

181
181
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

116
116
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

8
8
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

157
157
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

378
378
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

329
329
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

397
397
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

319
319
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

63
63
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

679
679
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

573
573
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

88
88
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

431
431
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

340
340
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

150
150
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

805
805
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

164
164
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

62
62
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

149
149
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

183
183
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

958
958
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

187
187
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

286
286

Meer sportnieuws