Xavi: "Transfer Carrasco naar Barça hangt daarvan af"

door
Xavi:

Het seizoen in La Liga wordt zondag afgesloten met de laatste speeldag. Voor Atletico Madrid staat er nog een trip naar Villarreal op het programma, al staar daarbij eigenlijk niets meer op het spel. Of Yannick Carrasco mee zal afreizen, is voorlopig nog de vraag. De Rode Duivel onderging donderdag een kleine ingreep aan de neus en zou daarmee geen risico's willen nemen.


Dat betekent dat de 29-jarige flankaanvaller mogelijk zijn laatste wedstrijd voor Atletico gespeeld heeft, want de verwachting is momenteel toch dat hij bij het ingaan van zijn laatste contractjaar de club zal verlaten. Diego Simeone sluit een transfer zeker niet uit en de voornaamste kandidaat lijkt FC Barcelona, dat in januari al een optie bedong om Carrasco deze zomer voor 20 miljoen euro over te nemen.

In een groot interview met Mundo Deportivo met Xavi kwam die optie ook ter sprake. De coach van Barça had daarover het volgende te zeggen. "Hij is een speler die ons zeker bevalt", klonk het. "We hebben een optie die Mateu (sportief directeur Alemany, nvdr) onderhandeld heeft en we zullen zien. Alles hangt af van wat er volgende week gebeurt."

LEES OOK: Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

De sleutel bij Messi?

Volgende week zit het seizoen van Barça erop en kan de club zijn opties voor de zomer rustig bekijken. Maar bovenal liet Xavi weten dat dan ook Lionel Messi de knoop over zijn toekomst zal doorhakken. Mogelijk zal ook dat invloed hebben op het dossier van Carrasco. Als de Argentijnse vedette naar Barça terug zou keren, heeft de club immers meteen een pak minder middelen om de optie van onze landgenoot eventueel te lichten.


🚀

Zal Carrasco in de zomer naar Barcelona trekken?

Meest recent

"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

74
74
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

43
43
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

95
95
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

121
121
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

58
58
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

111
111
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

75
75
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

124
124
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

53
53
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

36
36
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

205
205
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

87
87
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

315
315
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

348
348
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

96
96
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

185
185
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

379
379
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

180
180
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

369
369
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

154
154
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

380
380
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

364
364
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

318
318
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

613
613
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

632
632

Meer sportnieuws