Xavi heeft nieuws over transfer Messi: "Volgende week"

262 stemmen
 Xavi heeft nieuws over transfer Messi:

Enkele dagen geleden bevestigde PSG-trainer Christophe Galtier wat iedereen eigenlijk al wist: zaterdag speelt Lionel Messi zijn laatste wedstrijd in het shirt van Paris Saint-Germain. De Argentijnse wereldster zal zijn aflopende contract in Parijs niet meer verlengen en neemt na twee seizoenen alweer afscheid van de club. Waar zijn toekomst ligt, is nog niet duidelijk.


Er liggen momenteel nog verschillende pistes op tafel. Messi zou lucratieve aanbiedingen op zak hebben uit Saudi-Arabië en van het Amerikaanse Inter Miami, terwijl ze bij FC Barcelona al lange tijd dromen van een terugkeer van hun chouchou. Als we trainer Xavi mogen geloven, zal het snel duidelijk worden of het inderdaad ook zover zal komen.

"Volgende week zal Messi een beslissing nemen over zijn toekomst", verklaart Xavi immers in een interview met Mundo Deportivo. De Spanjaard kan het weten, want hij is nog goed bevriend met zijn ex-ploegmaat. "Tot dan moeten we hem met rust laten. Er liggen op dit moment 200 hypotheses op tafel, maar uiteindelijk is het hij die de beslissing zal nemen. Bij ons staat de deur voor hem open, daar is geen discussie over."

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Kan Barça Messi wel betalen?

Het voornaamste mogelijke struikelblok voor een terugkeer lijkt op dit moment de financiële kwestie te zijn. Om die reden kwam het in 2021 ook tot het vertrek van Messi, want Barça vond toen de centen niet om zijn aflopende contract te verlengen. Ook op dit moment hebben ze de aanvaller nog geen concreet contractvoorstel kunnen doen omdat ze nog moeten wachten op de goedkeuring van La Liga voor het budget dat ze willen vrijmaken voor zijn komst.

🚀

Zal Messi terugkeren bij Barça?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

77
77
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

24
24
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

131
131
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

240
240
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

277
277
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

179
179
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

235
235
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

131
131
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

133
133
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

280
280
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

260
260
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

109
109
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

41
41
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

86
86
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

575
575
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

201
201
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

449
449
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

527
527
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

185
185
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

153
153
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

93
93
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws