Analist voorspelt beresterk Genk-middenveld tegen Antwerp

250 stemmen
Analist voorspelt beresterk Genk-middenveld tegen Antwerp

KRC Genk ontvangt zondag Royal Antwerp FC in misschien wel dé belangrijkste wedstrijd van het seizoen. 'The Great Old' is bij winst zeker van de landstitel, maar als de Limburgers aan het langste eind trekken kunnen ook zij nog aan de haal gaan met het kampioenschap. 


Nog twee keer slapen en de laatste competitiedag is daar! De titelkoorts bereikt stilaan ongekende hoogtes, zeker omdat er nog drie teams meedoen voor het kampioenschap. Genk-coach Wouter Vrancken zal enkele belangrijke beslissingen moeten maken voor het belangrijke duel tegen Antwerp van zondag. Analist Stef Wijnants denkt alvast te weten hoe het middenveld van de Limburgers er zal uitzien. 

"Eerst en vooral: Wouter Vrancken moet just niks", steekt hij van wal in Het Belang van Limburg, verwijzend naar de uitspraak van Wout van Aert. "Maar hoe ik hem ken, acht ik de kans groot dat El Khannouss zondagavond tegen Antwerp aan de aftrap zal staan en dat Trésor weer naar de flank verhuist. Net als Tolu heeft Sor het moeilijk om meteen zijn stempel te drukken bij Genk, wat absoluut geen schande is als nieuwkomer in de Belgische competitie.”

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

VERVANGING

De blessure van Heynen is volgens Wijnants het enige dat de plannen van Vrancken in de war kan gooien. "Daarom lijkt het me logisch dat Vrancken teruggrijpt naar zijn vaste driehoek op het middenveld Heynen-Hrosovsky-El Khannouss. Mocht Heynen in extremis toch niet fit blijken, verwacht ik Aziz Ouattara in de basis als zijn vervanger.”

Zou jij kiezen voor hetzelfde middenveld?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

34
34
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

52
52
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

33
33
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

67
67
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

147
147
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

184
184
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

352
352
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

195
195
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

365
365
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

130
130
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

45
45
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

207
207
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

242
242
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

501
501
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

278
278
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

437
437
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

124
124
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

302
302
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

292
292
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

266
266
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

354
354
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1350
1350
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

307
307
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

147
147
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

373
373

Meer sportnieuws