Analist voorspelt beresterk Genk-middenveld tegen Antwerp

door
Analist voorspelt beresterk Genk-middenveld tegen Antwerp

KRC Genk ontvangt zondag Royal Antwerp FC in misschien wel dé belangrijkste wedstrijd van het seizoen. 'The Great Old' is bij winst zeker van de landstitel, maar als de Limburgers aan het langste eind trekken kunnen ook zij nog aan de haal gaan met het kampioenschap. 


Nog twee keer slapen en de laatste competitiedag is daar! De titelkoorts bereikt stilaan ongekende hoogtes, zeker omdat er nog drie teams meedoen voor het kampioenschap. Genk-coach Wouter Vrancken zal enkele belangrijke beslissingen moeten maken voor het belangrijke duel tegen Antwerp van zondag. Analist Stef Wijnants denkt alvast te weten hoe het middenveld van de Limburgers er zal uitzien. 

"Eerst en vooral: Wouter Vrancken moet just niks", steekt hij van wal in Het Belang van Limburg, verwijzend naar de uitspraak van Wout van Aert. "Maar hoe ik hem ken, acht ik de kans groot dat El Khannouss zondagavond tegen Antwerp aan de aftrap zal staan en dat Trésor weer naar de flank verhuist. Net als Tolu heeft Sor het moeilijk om meteen zijn stempel te drukken bij Genk, wat absoluut geen schande is als nieuwkomer in de Belgische competitie.”

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

VERVANGING

De blessure van Heynen is volgens Wijnants het enige dat de plannen van Vrancken in de war kan gooien. "Daarom lijkt het me logisch dat Vrancken teruggrijpt naar zijn vaste driehoek op het middenveld Heynen-Hrosovsky-El Khannouss. Mocht Heynen in extremis toch niet fit blijken, verwacht ik Aziz Ouattara in de basis als zijn vervanger.”

Zou jij kiezen voor hetzelfde middenveld?

Meest recent

De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

3
3
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

391
391
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

70
70
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

20
20
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

41
41
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

83
83
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

135
135
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

101
101
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

80
80
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

293
293
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

326
326
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

49
49
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

148
148
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

216
216
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

308
308
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

70
70
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

70
70
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

277
277
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

425
425
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

393
393
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

281
281
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

459
459
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

255
255

Meer sportnieuws