Analist voorspelt beresterk Genk-middenveld tegen Antwerp

250 stemmen
Analist voorspelt beresterk Genk-middenveld tegen Antwerp

KRC Genk ontvangt zondag Royal Antwerp FC in misschien wel dé belangrijkste wedstrijd van het seizoen. 'The Great Old' is bij winst zeker van de landstitel, maar als de Limburgers aan het langste eind trekken kunnen ook zij nog aan de haal gaan met het kampioenschap. 


Nog twee keer slapen en de laatste competitiedag is daar! De titelkoorts bereikt stilaan ongekende hoogtes, zeker omdat er nog drie teams meedoen voor het kampioenschap. Genk-coach Wouter Vrancken zal enkele belangrijke beslissingen moeten maken voor het belangrijke duel tegen Antwerp van zondag. Analist Stef Wijnants denkt alvast te weten hoe het middenveld van de Limburgers er zal uitzien. 

"Eerst en vooral: Wouter Vrancken moet just niks", steekt hij van wal in Het Belang van Limburg, verwijzend naar de uitspraak van Wout van Aert. "Maar hoe ik hem ken, acht ik de kans groot dat El Khannouss zondagavond tegen Antwerp aan de aftrap zal staan en dat Trésor weer naar de flank verhuist. Net als Tolu heeft Sor het moeilijk om meteen zijn stempel te drukken bij Genk, wat absoluut geen schande is als nieuwkomer in de Belgische competitie.”

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

VERVANGING

De blessure van Heynen is volgens Wijnants het enige dat de plannen van Vrancken in de war kan gooien. "Daarom lijkt het me logisch dat Vrancken teruggrijpt naar zijn vaste driehoek op het middenveld Heynen-Hrosovsky-El Khannouss. Mocht Heynen in extremis toch niet fit blijken, verwacht ik Aziz Ouattara in de basis als zijn vervanger.”

Zou jij kiezen voor hetzelfde middenveld?

Meest recent

Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

3
3
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

26
26
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

46
46
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

233
233
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

47
47
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

106
106
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

215
215
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

61
61
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

710
710
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

398
398
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

26
26
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

181
181
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

733
733
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

139
139
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

389
389
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

727
727
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

531
531
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

337
337
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

544
544
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

147
147
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

163
163
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

105
105
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

110
110
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205

Meer sportnieuws