'Cercle Brugge haalt opnieuw Mexicaans talent binnen'

door
'Cercle Brugge haalt opnieuw Mexicaans talent binnen'

Cercle Brugge was één van de aangename verrassingen van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Vereniging wist op het nippertje nog Charleroi en Anderlecht af te troeven voor de achtste plaats en wist in de Europe Play-Off zelfs nog Westerlo en Standard te passeren. Het lijkt wel een drukke transferzomer te gaan worden in het Jan Breydelstadion, waar Cercle een aantal sterkhouders dreigt te verliezen.


Ayase Ueda en Jesper Daland moeten Cercle de nodige miljoenen gaan opleveren, terwijl ze op het middenveld ook Leonardo Lopes en Charles Vanhoutte wellicht zien vertrekken. Beide spelers gaan hun laatste contractjaar in en genieten heel wat belangstelling. Technisch directeur Carlos Aviña gaf al aan dat teams uit Engeland en België aan Lopes trekken, terwijl Vanhoutte naar Union en AA Gent zou kunnen.

Zij zullen vervangen moeten worden en daarvoor haalt Aviña mogelijk een landgenoot naar Brugge. Volgens Poolse media is Santiago Naveda immers op weg naar Cercle. De 22-jarige middenvelder is een Mexicaans jeugdinternational die dit seizoen door America verhuurd werd aan Miedz Legnica, waar hij zeventien wedstrijden speelde in de Poolse eerste klasse. Daarin kon hij één keer scoren.

LEES OOK: Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Derde Mexicaan bij Cercle

In Polen waren ze desondanks niet helemaal overtuigd van Naveda en dus mag hij het straks bij Cercle proberen. Hij kan al de derde Mexicaan worden die Aviña binnenhaalt. Vorige zomer streken ook Dagoberto Espinoza en Teun Wilke immers op huurbasis neer. Die eerste zal na een sterk seizoen bij Jong Cercle wellicht definitief overgenomen worden van America, terwijl Wilke in principe na dit seizoen terugkeert naar SPAL.


Zou dat een goede transfer zijn van Cercle?

Meest recent

Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

12
12
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

22
22
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

105
105
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

111
111
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

325
325
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

175
175
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

130
130
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

232
232
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

75
75
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

218
218
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

92
92
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

729
729
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

80
80
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

92
92
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

84
84
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

456
456
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

274
274
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

419
419
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

688
688
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

292
292
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

353
353
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

256
256
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

105
105
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

154
154

Meer sportnieuws