'Cercle Brugge haalt opnieuw Mexicaans talent binnen'

189 stemmen
'Cercle Brugge haalt opnieuw Mexicaans talent binnen'

Cercle Brugge was één van de aangename verrassingen van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Vereniging wist op het nippertje nog Charleroi en Anderlecht af te troeven voor de achtste plaats en wist in de Europe Play-Off zelfs nog Westerlo en Standard te passeren. Het lijkt wel een drukke transferzomer te gaan worden in het Jan Breydelstadion, waar Cercle een aantal sterkhouders dreigt te verliezen.


Ayase Ueda en Jesper Daland moeten Cercle de nodige miljoenen gaan opleveren, terwijl ze op het middenveld ook Leonardo Lopes en Charles Vanhoutte wellicht zien vertrekken. Beide spelers gaan hun laatste contractjaar in en genieten heel wat belangstelling. Technisch directeur Carlos Aviña gaf al aan dat teams uit Engeland en België aan Lopes trekken, terwijl Vanhoutte naar Union en AA Gent zou kunnen.

Zij zullen vervangen moeten worden en daarvoor haalt Aviña mogelijk een landgenoot naar Brugge. Volgens Poolse media is Santiago Naveda immers op weg naar Cercle. De 22-jarige middenvelder is een Mexicaans jeugdinternational die dit seizoen door America verhuurd werd aan Miedz Legnica, waar hij zeventien wedstrijden speelde in de Poolse eerste klasse. Daarin kon hij één keer scoren.

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Derde Mexicaan bij Cercle

In Polen waren ze desondanks niet helemaal overtuigd van Naveda en dus mag hij het straks bij Cercle proberen. Hij kan al de derde Mexicaan worden die Aviña binnenhaalt. Vorige zomer streken ook Dagoberto Espinoza en Teun Wilke immers op huurbasis neer. Die eerste zal na een sterk seizoen bij Jong Cercle wellicht definitief overgenomen worden van America, terwijl Wilke in principe na dit seizoen terugkeert naar SPAL.


Zou dat een goede transfer zijn van Cercle?

Meest recent

'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

16
16
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

264
264
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

35
35
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

68
68
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

103
103
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

549
549
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

41
41
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

403
403
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

303
303
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

634
634
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

597
597
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

114
114
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

375
375
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

658
658
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

325
325
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

183
183
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

221
221
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

201
201
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

353
353
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

845
845
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

132
132
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

501
501
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

71
71
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

399
399

Meer sportnieuws