'Cercle Brugge haalt opnieuw Mexicaans talent binnen'

189 stemmen
'Cercle Brugge haalt opnieuw Mexicaans talent binnen'

Cercle Brugge was één van de aangename verrassingen van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Vereniging wist op het nippertje nog Charleroi en Anderlecht af te troeven voor de achtste plaats en wist in de Europe Play-Off zelfs nog Westerlo en Standard te passeren. Het lijkt wel een drukke transferzomer te gaan worden in het Jan Breydelstadion, waar Cercle een aantal sterkhouders dreigt te verliezen.


Ayase Ueda en Jesper Daland moeten Cercle de nodige miljoenen gaan opleveren, terwijl ze op het middenveld ook Leonardo Lopes en Charles Vanhoutte wellicht zien vertrekken. Beide spelers gaan hun laatste contractjaar in en genieten heel wat belangstelling. Technisch directeur Carlos Aviña gaf al aan dat teams uit Engeland en België aan Lopes trekken, terwijl Vanhoutte naar Union en AA Gent zou kunnen.

Zij zullen vervangen moeten worden en daarvoor haalt Aviña mogelijk een landgenoot naar Brugge. Volgens Poolse media is Santiago Naveda immers op weg naar Cercle. De 22-jarige middenvelder is een Mexicaans jeugdinternational die dit seizoen door America verhuurd werd aan Miedz Legnica, waar hij zeventien wedstrijden speelde in de Poolse eerste klasse. Daarin kon hij één keer scoren.

LEES OOK: 'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Derde Mexicaan bij Cercle

In Polen waren ze desondanks niet helemaal overtuigd van Naveda en dus mag hij het straks bij Cercle proberen. Hij kan al de derde Mexicaan worden die Aviña binnenhaalt. Vorige zomer streken ook Dagoberto Espinoza en Teun Wilke immers op huurbasis neer. Die eerste zal na een sterk seizoen bij Jong Cercle wellicht definitief overgenomen worden van America, terwijl Wilke in principe na dit seizoen terugkeert naar SPAL.


Zou dat een goede transfer zijn van Cercle?

Meest recent

Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

0
0
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

20
20
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

12
12
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

42
42
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

294
294
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

80
80
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

145
145
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

63
63
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

187
187
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

55
55
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

90
90
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

114
114
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

102
102
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

163
163
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

99
99
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

128
128
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

346
346
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

159
159
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

156
156
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

92
92
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

172
172
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

265
265
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

57
57
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

234
234

Meer sportnieuws