'Droomtransfer Lukaku: onderhandelingen staan gepland'

door
'Droomtransfer Lukaku: onderhandelingen staan gepland'

Een groot deel van de Europese competities zit er inmiddels op, toch staan nog een aantal belangrijke afspraken in het clubvoetbal op het programma. Op zaterdag 10 juni is er bijvoorbeeld de Champions League-finale tussen Manchester City en Internazionale. Een wedstrijd die een aanzienlijke invloed kan hebben op de persoonlijke toekomst van Romelu Lukaku.


Na een tegenvallend seizoen bij Chelsea FC, keerde Lukaku afgelopen zomer terug naar Inter. Die club had hij tijdens zijn eerste ambtstermijn in Milaan nog naar de landstitel geleid. Maar door het nodige blessureleed werd zijn terugkeer in eerste instantie geen groot succes. In de voorbije weken wist de spits echter zijn goede vorm terug te vinden. Zo vond hij in zijn laatste Serie A-matchen opnieuw vlot de weg naar doel en hielp hij Inter aan de Italiaanse beker met een sterke invalbeurt.

LEES OOK: Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Gesprekken na finale

Lukaku toont zich dus opnieuw van belang bij de Nerazzurri, desondanks blijft het onduidelijk waar zijn toekomst ligt. In principe keert hij komende zomer terug naar moederclub Chelsea. Lange tijd leek een verlengd verblijf bij Inter geen optie. Maar daar blijkt inmiddels verandering in gekomen. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano zullen beide clubs weldra opnieuw plaatsnemen aan de onderhandelingstafel. Die gesprekken zouden wel pas ten vroegste plaatsvinden na de Champions League-finale.

Dromen van verlengd verblijf

Indien Lukaku tegen Manchester City een goede beurt kan maken, zou hij zijn kansen op een verlengd verblijf in Milaan dus gevoelig kunnen doen toenemen. De wens van de aanvaller zelf is in ieder geval duidelijk: hij wil dolgraag voor Inter blijven voetballen. Daarvoor zal hij allicht wel een salarisoffer moeten brengen, maar eerder raakte al bekend dat Lukaku daar toe bereid is. En dus ligt de bal in het kamp van de twee clubs.

Lukaku blijft bij Internazionale ...

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

93
93
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

104
104
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

27
27
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

131
131
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

202
202
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

243
243
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

504
504
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

97
97
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

470
470
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

543
543
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

174
174
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

65
65
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

175
175
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

74
74
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

245
245
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

685
685
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

310
310
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

255
255
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

152
152
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

45
45
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws