'Droomtransfer Lukaku: onderhandelingen staan gepland'

door
'Droomtransfer Lukaku: onderhandelingen staan gepland'

Een groot deel van de Europese competities zit er inmiddels op, toch staan nog een aantal belangrijke afspraken in het clubvoetbal op het programma. Op zaterdag 10 juni is er bijvoorbeeld de Champions League-finale tussen Manchester City en Internazionale. Een wedstrijd die een aanzienlijke invloed kan hebben op de persoonlijke toekomst van Romelu Lukaku.


Na een tegenvallend seizoen bij Chelsea FC, keerde Lukaku afgelopen zomer terug naar Inter. Die club had hij tijdens zijn eerste ambtstermijn in Milaan nog naar de landstitel geleid. Maar door het nodige blessureleed werd zijn terugkeer in eerste instantie geen groot succes. In de voorbije weken wist de spits echter zijn goede vorm terug te vinden. Zo vond hij in zijn laatste Serie A-matchen opnieuw vlot de weg naar doel en hielp hij Inter aan de Italiaanse beker met een sterke invalbeurt.

LEES OOK: ‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Gesprekken na finale

Lukaku toont zich dus opnieuw van belang bij de Nerazzurri, desondanks blijft het onduidelijk waar zijn toekomst ligt. In principe keert hij komende zomer terug naar moederclub Chelsea. Lange tijd leek een verlengd verblijf bij Inter geen optie. Maar daar blijkt inmiddels verandering in gekomen. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano zullen beide clubs weldra opnieuw plaatsnemen aan de onderhandelingstafel. Die gesprekken zouden wel pas ten vroegste plaatsvinden na de Champions League-finale.

Dromen van verlengd verblijf

Indien Lukaku tegen Manchester City een goede beurt kan maken, zou hij zijn kansen op een verlengd verblijf in Milaan dus gevoelig kunnen doen toenemen. De wens van de aanvaller zelf is in ieder geval duidelijk: hij wil dolgraag voor Inter blijven voetballen. Daarvoor zal hij allicht wel een salarisoffer moeten brengen, maar eerder raakte al bekend dat Lukaku daar toe bereid is. En dus ligt de bal in het kamp van de twee clubs.

Lukaku blijft bij Internazionale ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

1
1
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

39
39
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

75
75
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

18
18
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

218
218
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

156
156
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

148
148
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

26
26
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

104
104
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

99
99
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

37
37
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

122
122
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

76
76
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

319
319
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

76
76
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

87
87
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

163
163
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

326
326
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

137
137
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

230
230
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

723
723
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

67
67
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

442
442
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

141
141
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

274
274

Meer sportnieuws