'Droomtransfer Lukaku: onderhandelingen staan gepland'

door
'Droomtransfer Lukaku: onderhandelingen staan gepland'

Een groot deel van de Europese competities zit er inmiddels op, toch staan nog een aantal belangrijke afspraken in het clubvoetbal op het programma. Op zaterdag 10 juni is er bijvoorbeeld de Champions League-finale tussen Manchester City en Internazionale. Een wedstrijd die een aanzienlijke invloed kan hebben op de persoonlijke toekomst van Romelu Lukaku.


Na een tegenvallend seizoen bij Chelsea FC, keerde Lukaku afgelopen zomer terug naar Inter. Die club had hij tijdens zijn eerste ambtstermijn in Milaan nog naar de landstitel geleid. Maar door het nodige blessureleed werd zijn terugkeer in eerste instantie geen groot succes. In de voorbije weken wist de spits echter zijn goede vorm terug te vinden. Zo vond hij in zijn laatste Serie A-matchen opnieuw vlot de weg naar doel en hielp hij Inter aan de Italiaanse beker met een sterke invalbeurt.

LEES OOK: Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Gesprekken na finale

Lukaku toont zich dus opnieuw van belang bij de Nerazzurri, desondanks blijft het onduidelijk waar zijn toekomst ligt. In principe keert hij komende zomer terug naar moederclub Chelsea. Lange tijd leek een verlengd verblijf bij Inter geen optie. Maar daar blijkt inmiddels verandering in gekomen. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano zullen beide clubs weldra opnieuw plaatsnemen aan de onderhandelingstafel. Die gesprekken zouden wel pas ten vroegste plaatsvinden na de Champions League-finale.

Dromen van verlengd verblijf

Indien Lukaku tegen Manchester City een goede beurt kan maken, zou hij zijn kansen op een verlengd verblijf in Milaan dus gevoelig kunnen doen toenemen. De wens van de aanvaller zelf is in ieder geval duidelijk: hij wil dolgraag voor Inter blijven voetballen. Daarvoor zal hij allicht wel een salarisoffer moeten brengen, maar eerder raakte al bekend dat Lukaku daar toe bereid is. En dus ligt de bal in het kamp van de twee clubs.

Lukaku blijft bij Internazionale ...

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

36
36
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

10
10
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

29
29
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

28
28
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

36
36
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

33
33
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

49
49
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

141
141
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

233
233
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

125
125
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

193
193
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

334
334
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

41
41
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

99
99
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

67
67
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

169
169
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

42
42
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

311
311
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

415
415
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

141
141
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

204
204
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

221
221
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

209
209

Meer sportnieuws