'Droomtransfer Lukaku: onderhandelingen staan gepland'

door
'Droomtransfer Lukaku: onderhandelingen staan gepland'

Een groot deel van de Europese competities zit er inmiddels op, toch staan nog een aantal belangrijke afspraken in het clubvoetbal op het programma. Op zaterdag 10 juni is er bijvoorbeeld de Champions League-finale tussen Manchester City en Internazionale. Een wedstrijd die een aanzienlijke invloed kan hebben op de persoonlijke toekomst van Romelu Lukaku.


Na een tegenvallend seizoen bij Chelsea FC, keerde Lukaku afgelopen zomer terug naar Inter. Die club had hij tijdens zijn eerste ambtstermijn in Milaan nog naar de landstitel geleid. Maar door het nodige blessureleed werd zijn terugkeer in eerste instantie geen groot succes. In de voorbije weken wist de spits echter zijn goede vorm terug te vinden. Zo vond hij in zijn laatste Serie A-matchen opnieuw vlot de weg naar doel en hielp hij Inter aan de Italiaanse beker met een sterke invalbeurt.

LEES OOK: 'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Gesprekken na finale

Lukaku toont zich dus opnieuw van belang bij de Nerazzurri, desondanks blijft het onduidelijk waar zijn toekomst ligt. In principe keert hij komende zomer terug naar moederclub Chelsea. Lange tijd leek een verlengd verblijf bij Inter geen optie. Maar daar blijkt inmiddels verandering in gekomen. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano zullen beide clubs weldra opnieuw plaatsnemen aan de onderhandelingstafel. Die gesprekken zouden wel pas ten vroegste plaatsvinden na de Champions League-finale.

Dromen van verlengd verblijf

Indien Lukaku tegen Manchester City een goede beurt kan maken, zou hij zijn kansen op een verlengd verblijf in Milaan dus gevoelig kunnen doen toenemen. De wens van de aanvaller zelf is in ieder geval duidelijk: hij wil dolgraag voor Inter blijven voetballen. Daarvoor zal hij allicht wel een salarisoffer moeten brengen, maar eerder raakte al bekend dat Lukaku daar toe bereid is. En dus ligt de bal in het kamp van de twee clubs.

Lukaku blijft bij Internazionale ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

14
14
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

6
6
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

22
22
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

19
19
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

48
48
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

288
288
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

169
169
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

100
100
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

85
85
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

331
331
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

440
440
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

303
303
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

120
120
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

90
90
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

74
74
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

133
133
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1265
1265
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

77
77
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

182
182
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

311
311
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

47
47
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

76
76
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

184
184

Meer sportnieuws