Toekomst Simons staat vast: contract van twee jaar

door
Toekomst Simons staat vast: contract van twee jaar

In de Challenger Pro League zit de competitie er al enkele weken op, de clubs zijn dan ook al volop bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen. Dat is ook het geval bij FCV Dender. Zo maakte de Oost-Vlaamse club donderdag bekend dat Timmy Simons aan boord blijft als hoofdtrainer.


Simons was destijds behoorlijk succesvol als verdediger/middenvelder. Hij won titels bij onder meer Club Brugge en PSV, waar hij telkens ook aanvoerder was. In 2002 werd hij bovendien verkozen tot Gouden Schoen. En voor de nationale ploeg verzamelde Simons net geen 100 caps. Met zijn werkethiek en visie leek hij dan ook gemaakt voor een trainersjob, maar dat leverde tot dusver niet de gewenste successen op.

LEES OOK: Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Missie geslaagd

Na een tijdje als jeugdtrainer bij Club Brugge te hebben gewerkt, kreeg Simons de kans als assistent-coach bij Zulte Waregem. Daar depanneerde hij vorig seizoen ook een tijdje als hoofdtrainer. Maar de Vlaams-Brabander werd er uiteindelijk bedankt voor bewezen diensten. Maar begin februari kreeg hij een nieuwe kans om zijn trainersloopbaan nieuw leven in te blazen. Zo ging hij aan de slag bij Dender, waar hem de lastige taak wachtte om de club van degradatie te behoeden. Daar slaagde Simons echter met glans in.

Contract van twee jaar

Na een sterke campagne in de Relegation Play-Offs, wist Dender zich uiteindelijk te verzekeren van een verlengd verblijf in de tweede hoogste divisie. En daar wordt Simons nu voor beloonde. Zo tekende hij voor twee seizoenen bij in het voormalige Vanroy-stadion. "Afgelopen maanden hebben we met iedereen, supporters, spelers, staff, bestuur en alle medewerkers een mooi parcours afgelegd. Ik ben dan ook zeer trots om de volgende twee seizoenen samen verder te kunnen bouwen aan de toekomst van Dender", reageert hij op de clubwebstek.

Simons wordt op termijn trainer bij een grote Belgische club ...

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

119
119
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

244
244
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

115
115
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

28
28
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

193
193
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

104
104
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

91
91
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

166
166
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

66
66
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

283
283
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

265
265
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

278
278
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

634
634
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

97
97
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

341
341
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

475
475
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

104
104
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

364
364
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

247
247
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

598
598
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

322
322
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

455
455
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

418
418
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

330
330
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

69
69

Meer sportnieuws