Toekomst Simons staat vast: contract van twee jaar

158 stemmen
Toekomst Simons staat vast: contract van twee jaar

In de Challenger Pro League zit de competitie er al enkele weken op, de clubs zijn dan ook al volop bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen. Dat is ook het geval bij FCV Dender. Zo maakte de Oost-Vlaamse club donderdag bekend dat Timmy Simons aan boord blijft als hoofdtrainer.


Simons was destijds behoorlijk succesvol als verdediger/middenvelder. Hij won titels bij onder meer Club Brugge en PSV, waar hij telkens ook aanvoerder was. In 2002 werd hij bovendien verkozen tot Gouden Schoen. En voor de nationale ploeg verzamelde Simons net geen 100 caps. Met zijn werkethiek en visie leek hij dan ook gemaakt voor een trainersjob, maar dat leverde tot dusver niet de gewenste successen op.

LEES OOK: 'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Missie geslaagd

Na een tijdje als jeugdtrainer bij Club Brugge te hebben gewerkt, kreeg Simons de kans als assistent-coach bij Zulte Waregem. Daar depanneerde hij vorig seizoen ook een tijdje als hoofdtrainer. Maar de Vlaams-Brabander werd er uiteindelijk bedankt voor bewezen diensten. Maar begin februari kreeg hij een nieuwe kans om zijn trainersloopbaan nieuw leven in te blazen. Zo ging hij aan de slag bij Dender, waar hem de lastige taak wachtte om de club van degradatie te behoeden. Daar slaagde Simons echter met glans in.

Contract van twee jaar

Na een sterke campagne in de Relegation Play-Offs, wist Dender zich uiteindelijk te verzekeren van een verlengd verblijf in de tweede hoogste divisie. En daar wordt Simons nu voor beloonde. Zo tekende hij voor twee seizoenen bij in het voormalige Vanroy-stadion. "Afgelopen maanden hebben we met iedereen, supporters, spelers, staff, bestuur en alle medewerkers een mooi parcours afgelegd. Ik ben dan ook zeer trots om de volgende twee seizoenen samen verder te kunnen bouwen aan de toekomst van Dender", reageert hij op de clubwebstek.

Simons wordt op termijn trainer bij een grote Belgische club ...

Meest recent

Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

55
55
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

171
171
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

17
17
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

28
28
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

33
33
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

79
79
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

113
113
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

82
82
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

113
113
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

456
456
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

278
278
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

78
78
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

393
393
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

135
135
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

796
796
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

124
124
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

49
49
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

92
92
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

216
216
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

403
403
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

365
365
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

611
611
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

935
935

Meer sportnieuws