Toekomst Simons staat vast: contract van twee jaar

door
Toekomst Simons staat vast: contract van twee jaar

In de Challenger Pro League zit de competitie er al enkele weken op, de clubs zijn dan ook al volop bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen. Dat is ook het geval bij FCV Dender. Zo maakte de Oost-Vlaamse club donderdag bekend dat Timmy Simons aan boord blijft als hoofdtrainer.


Simons was destijds behoorlijk succesvol als verdediger/middenvelder. Hij won titels bij onder meer Club Brugge en PSV, waar hij telkens ook aanvoerder was. In 2002 werd hij bovendien verkozen tot Gouden Schoen. En voor de nationale ploeg verzamelde Simons net geen 100 caps. Met zijn werkethiek en visie leek hij dan ook gemaakt voor een trainersjob, maar dat leverde tot dusver niet de gewenste successen op.

LEES OOK: 'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Missie geslaagd

Na een tijdje als jeugdtrainer bij Club Brugge te hebben gewerkt, kreeg Simons de kans als assistent-coach bij Zulte Waregem. Daar depanneerde hij vorig seizoen ook een tijdje als hoofdtrainer. Maar de Vlaams-Brabander werd er uiteindelijk bedankt voor bewezen diensten. Maar begin februari kreeg hij een nieuwe kans om zijn trainersloopbaan nieuw leven in te blazen. Zo ging hij aan de slag bij Dender, waar hem de lastige taak wachtte om de club van degradatie te behoeden. Daar slaagde Simons echter met glans in.

Contract van twee jaar

Na een sterke campagne in de Relegation Play-Offs, wist Dender zich uiteindelijk te verzekeren van een verlengd verblijf in de tweede hoogste divisie. En daar wordt Simons nu voor beloonde. Zo tekende hij voor twee seizoenen bij in het voormalige Vanroy-stadion. "Afgelopen maanden hebben we met iedereen, supporters, spelers, staff, bestuur en alle medewerkers een mooi parcours afgelegd. Ik ben dan ook zeer trots om de volgende twee seizoenen samen verder te kunnen bouwen aan de toekomst van Dender", reageert hij op de clubwebstek.

Simons wordt op termijn trainer bij een grote Belgische club ...

Meest recent

Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

51
51
Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

123
123
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

51
51
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

12
12
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

162
162
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

174
174
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

372
372
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

22
22
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

678
678
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

44
44
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

75
75
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

174
174
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

185
185
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

104
104
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

337
337
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

80
80
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

199
199
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

306
306
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

727
727
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

1051
1051
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

344
344
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

369
369
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

71
71
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

785
785
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

168
168

Meer sportnieuws