Opsteker Fredberg: nieuwe transfergesprekken op komst

367
Opsteker Fredberg: nieuwe transfergesprekken op komst

CEO Sports Jesper Fredberg is bij RSC Anderlecht inmiddels druk in de weer op de transfermarkt. De Deense sportieve baas heeft immers het plan om de huidige selectie op verschillende posities te versterken. Daarnaast moet hij ook een waslijst aan uitgaande transfers in goede banen zien te leiden.


Na een bijzonder tegenvallend seizoen hebben de Brusselaars nood aan een pak versterking. Daar tegenover moet de selectie verder afgeroomd worden. Een vertrek van basisspelers als Michael Murillo, Francis Amuzu en Amadou Diawara zou dan ook niet uitgesloten zijn. De zware contracten van Lior Refaelov en Adrien Trebel werden dan weer niet verlengd. En er zijn nog meer spelers die bij een goed bod mogen beschikken. Daarnaast keren straks verschillende spelers terug na een huurbeurt, maar het merendeel van hun heeft geen toekomst meer bij Paars-Wit en dus moet voor hen een nieuwe oplossing gezocht worden.

LEES OOK: Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Nieuwe gesprekken

Dat is onder meer het geval voor Antoine Colassin. De 22-jarige aanvaller speelde in de voorbije maanden op huurbasis voor sc Heerenveen. Daar kende hij een moeizaam eerste deel van het seizoen. In de laatste weken kwam hij er echter helemaal door, met een knalprestatie tegen PSV als hoogtepunt. De Friese club liet desondanks verstaan dat ze de aankoopoptie in zijn contract niet zal lichten. Maar volgens VI overweegt men om onderhandelingen met Anderlecht aan te knopen om tot een ander akkoord te komen. "Antoine doet het goed. Ik zie in hem een speler die ook volgend seizoen bij Heerenveen zou kunnen passen", stelt coach Kees van Wonderen alvast.

Nummer 72

De Heerenveen-trainer apprecieert de werkethiek van de aanvaller dan ook en stelde vast hij onlangs de klik heeft gemaakt. "Een paar weken geleden is Antoine naar me toegekomen. Hij speelde toen helemaal niet en wilde weten wat hij moest doen om dat te veranderen. Hij wilde gaan spelen én ervoor zorgen dat hij bij Heerenveen kon blijven", aldus Van Wonderen. "Dat vond ik een heel mooi gesprek, wat zijn instelling en motivatie aantoonde. Antoine herkent namelijk dat hij hier een bepaald podium kan pakken, dat dit een club is waar hij zich kan ontwikkelen, waar hij bij Anderlecht bij wijze van spreken nummer 72 in de rij is."

Anderlecht moet Colassin een nieuwe kans geven ...

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

19
19
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

41
41
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

104
104
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

80
80
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

113
113
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

195
195
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

95
95
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

115
115
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

115
115
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

99
99
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

38
38
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

176
176
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

116
116
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

65
65
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

28
28
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

288
288
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

80
80
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

125
125
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

107
107
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

115
115
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

347
347

Meer sportnieuws