Opsteker Fredberg: nieuwe transfergesprekken op komst

367
Opsteker Fredberg: nieuwe transfergesprekken op komst

CEO Sports Jesper Fredberg is bij RSC Anderlecht inmiddels druk in de weer op de transfermarkt. De Deense sportieve baas heeft immers het plan om de huidige selectie op verschillende posities te versterken. Daarnaast moet hij ook een waslijst aan uitgaande transfers in goede banen zien te leiden.


Na een bijzonder tegenvallend seizoen hebben de Brusselaars nood aan een pak versterking. Daar tegenover moet de selectie verder afgeroomd worden. Een vertrek van basisspelers als Michael Murillo, Francis Amuzu en Amadou Diawara zou dan ook niet uitgesloten zijn. De zware contracten van Lior Refaelov en Adrien Trebel werden dan weer niet verlengd. En er zijn nog meer spelers die bij een goed bod mogen beschikken. Daarnaast keren straks verschillende spelers terug na een huurbeurt, maar het merendeel van hun heeft geen toekomst meer bij Paars-Wit en dus moet voor hen een nieuwe oplossing gezocht worden.

LEES OOK: Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

Nieuwe gesprekken

Dat is onder meer het geval voor Antoine Colassin. De 22-jarige aanvaller speelde in de voorbije maanden op huurbasis voor sc Heerenveen. Daar kende hij een moeizaam eerste deel van het seizoen. In de laatste weken kwam hij er echter helemaal door, met een knalprestatie tegen PSV als hoogtepunt. De Friese club liet desondanks verstaan dat ze de aankoopoptie in zijn contract niet zal lichten. Maar volgens VI overweegt men om onderhandelingen met Anderlecht aan te knopen om tot een ander akkoord te komen. "Antoine doet het goed. Ik zie in hem een speler die ook volgend seizoen bij Heerenveen zou kunnen passen", stelt coach Kees van Wonderen alvast.

Nummer 72

De Heerenveen-trainer apprecieert de werkethiek van de aanvaller dan ook en stelde vast hij onlangs de klik heeft gemaakt. "Een paar weken geleden is Antoine naar me toegekomen. Hij speelde toen helemaal niet en wilde weten wat hij moest doen om dat te veranderen. Hij wilde gaan spelen én ervoor zorgen dat hij bij Heerenveen kon blijven", aldus Van Wonderen. "Dat vond ik een heel mooi gesprek, wat zijn instelling en motivatie aantoonde. Antoine herkent namelijk dat hij hier een bepaald podium kan pakken, dat dit een club is waar hij zich kan ontwikkelen, waar hij bij Anderlecht bij wijze van spreken nummer 72 in de rij is."

Anderlecht moet Colassin een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

37
37
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

56
56
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

38
38
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

48
48
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

360
360
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

84
84
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

151
151
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

284
284
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

95
95
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

324
324
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

151
151
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws