'Club Brugge-duo moet vrezen voor plek na nieuwste transfer'

door
'Club Brugge-duo moet vrezen voor plek na nieuwste transfer'

Club Brugge sluit aanstaande zondag zijn seizoen af met een uitwedstrijd tegen Union SG, maar achter de schermen focust Blauw-Zwart zich al volop op de komende jaargang. Zo is Club nu al druk in de weer met het ontrollen van de transferplannen. Ook op het middenveld wordt aan versterking gewerkt.


De eerste zomeraanwinst van Club werd inmiddels al officieel aangekondigd: zo werd de Poolse winger Michal Skoras weggeplukt bij Lech Poznan. Daarnaast bevestigden diverse bronnen dat de jonge Spaanse aanvaller Victor Barbera transfervrij overkomt van FC Barcelona B. Afgelopen vrijdag raakte dan weer bekend dat ook Igor Thiago (Ludogorets) onderweg is naar Jan Breydel. En ook de Noorse middenvelder Hugo Vetlesen staat hoog op de verlanglijst.

LEES OOK: Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Concurrentie uit Eredivisie-top

Verschillende bronnen meldden alvast dat het Club Brugge menens is voor de 23-jarige sterkhouder van Bodo/Glimt. Blauw-Zwart zou klaar zijn om door te duwen in het dossier en heeft goede hoop dat men tot een akkoord kan komen. Er heerst weliswaar pittige concurrentie van de Nederlandse kampioen Feyenoord, maar Vetlesen zou een overgang naar het Jan Breydel-stadion zelf wel genegen zijn. Hier en daar wordt zelfs al gesproken van een persoonlijk akkoord.

Dure plekjes op middenveld

Indien Club de transfer van de Noor kan afronden, zullen twee andere spelers wel moeten vrezen voor hun plek. Zo wijst Het Laatste Nieuws erop dat Mats Rits en Casper Nielsen een tandje moeten bijsteken indien ze hun basisplaats willen behouden na de mogelijke komst van Vetlesen. De Noor zou in principe ook op de andere plekjes in de driehoek op het middenveld terecht komen, maar die lijken ook volgend seizoen voorbehouden voor Hans Vanaken en Raphael Onyedika.

Wie vormt momenteel de grootste meerwaarde voor Club?

Meest recent

‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

168
168
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

64
64
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

235
235
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

192
192
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

131
131
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

124
124
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

428
428
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

100
100
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

158
158
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

100
100
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

66
66
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

167
167
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

479
479
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

250
250
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

749
749
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

103
103
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

465
465
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

738
738
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

274
274
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

948
948
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

180
180
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

279
279
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

333
333
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

224
224
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

685
685

Meer sportnieuws