Pakkende beelden: Haroun breekt tijdens Bosuil-afscheid

405 stemmen
Pakkende beelden: Haroun breekt tijdens Bosuil-afscheid

Indien Antwerp FC komende zondag wint op het veld van KRC Genk, kroont de Great Old zich landskampioen. Voor Faris Haroun zou dat de ultieme bekroning van zijn carrière kunnen worden. De middenvelder, die na dit seizoen definitief stopt als profvoetballer, nam afgelopen weekend alvast op emotionele wijze afscheid van de Bosuil.


Haroun brak destijds op jonge leeftijd door bij Genk, waarvoor hij uiteindelijk meer dan 100 wedstrijden zou afwerken alvorens de overgang naar Beerschot te maken. Na een Engels avontuur keerde hij in 2014 dan weer terug naar ons land om bij Cercle Brugge aan de slag te gaan. Daar werd hij in 2017 uiteindelijk weggeplukt door Antwerp. En ook bij de Great Old groeide de middenvelder uit tot een steunpilaar.

LEES OOK: Witte rook nabij: opvallende gast bij oefenduel Antwerp

Gewaardeerde aanvoerder

Met Haroun als vaste titularis wist Antwerp zich te verzekeren van promotie en ook in de Jupiler Pro League bleef hij één van de dragende krachten. Ondertussen kreeg hij de aanvoerdersband om zijn arm. In die hoedanigheid kon hij inmiddels al twee keer de beker van België in de lucht steken. Maar de meervoudige Rode Duivel is inmiddels alweer 37 jaar en de leeftijd begon onvermijdelijk zijn tol te eisen. Door aanhoudende fysieke problemen maakte Haroun steeds minder minuten.

Tranen in de ogen

Eind april maakte de middenvelder dan ook bekend dat hij na dit seizoen zijn kicksen aan de haak hangt. En dus werkte hij afgelopen weekend zijn laatste wedstrijd op de Bosuil af. Wegens het wedstrijdverloop kreeg hij uiteindelijk geen minuten, maar achteraf werd hij wel luid toegezongen door de Antwerpse fans. En dat raakte hem zichtbaar. Op een bepaald moment kon Haroun zijn tranen zelfs niet meer bedwingen en moest de aanvoerder getroost worden door zijn ploegmaats.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp strikt eindelijk langverwachte spits
Antwerp strikt eindelijk langverwachte spits
146

Haroun moet zondag sowieso minuten krijgen ...

Meest recent

Gigantische opdoffer Union: steunpilaar maanden out

In de voorrondes van de Champions League boekte Union SG dinsdagavond een verdienstelijk ...

49
49
Gianni Infantino wanhoop nabij: gesjacher met WK-finale

De stoel van Gianni Infantino als voorzitter van de wereldvoetbalbond FIFA wankelt als nooit ...

103
103
‘Club Brugge gaat voor absolute stunt met Messi-ploegmaat’

Club Brugge wil stevig uitpakken met een Argentijns international die al naast Lionel Messi speelde. ...

679
679
De Mil schat Gentse kansen tegen Göteborg in

Voor AA Gent moet het er donderdag weer boenk op zijn. Het kan zich geen misstappen veroorloven in ...

71
71
'Real keert zijn kar: nieuwe wending rond Vinicius'

Real Madrid heeft er al een zeer bewogen transferzomer opzitten, maar er lijkt nog vuurwerk te ...

80
80
'Wanhopige Infantino zet WK-finale in als pasmunt'

Is het einde van Gianni Infantino bij de FIFA nabij? De voorzitter ligt al maanden onder vuur ...

98
98
Makelaar legt uit waarom Bisiwu Barça boven Club verkoos

Club Brugge zag deze zomer weer enkele grote talenten vertrekken. De voorbije dagen zochten met name ...

216
216
De Bruyne stuurt duidelijk signaal na woelig seizoen

Kevin De Bruyne blijft één van de absolute smaakmakers van het Belgische voetbal. Na ...

36
36
Trossard moet debuut om bizarre reden uitstellen

Leandro Trossard was één van de Rode Duivels die na de uitschakeling op het WK snel ...

47
47
Union ontdekt 'transfer': "Hij lijkt wel nieuwe speler"

De eerste twee wedstrijden van Union dit seizoen hebben nog geen zege opgeleverd, maar wel gemengde ...

88
88
'KV Mechelen vindt nieuwe verdediger in Spanje'

KV Mechelen was deze zomer vrij rustig op de transfermarkt, maar deed wel al enkele interessante ...

130
130
Jonckheere: "Club Brugge is bijna niet te kloppen"

Het seizoen 2026/27 in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond officieel afgetrapt. Dat gebeurt met ...

562
562
Antwerp strikt eindelijk langverwachte spits

Het heeft heel lang geduurd eer de zomermercato van Antwerp op gang kwam, maar de laatste weken is ...

146
146
'Anderlecht pakt uit met zeer opvallende aanwinst'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal dossiers. Niet alleen bij de A-ploeg, maar ook voor RSCA ...

572
572
Anderlecht maakt A-kern bekend met enkele verrassingen

Bij RSC Anderlecht hebben ze de voorlopige ploegfoto gemaakt. Paars-Wit heeft via zijn eigen website ...

463
463
Beerschot vindt opvallende versterking bij Lierse SK

Beerschot heeft vandaag een aanwinst aangekondigd. De Kielse Ratten haalden geen nieuwe speler naar ...

76
76
'Anderlecht polst bij Atlético Madrid'

RSC Anderlecht gaat zich deze mercato nog versterken. De Brusselaars willen de kern nog van vers ...

251
251
Blunder van Club Brugge? "Kijk naar Gift Orban"

Club Brugge verkocht al voor héél veel geld. Als ze willen kunnen daar nog tientallen ...

1184
1184
SK Beveren heeft prijs met ex-speler van Bayern München

SK Beveren heeft na het vertrek van Beau Reus een nieuwe keeper aangetrokken. Ze maakten de komst ...

46
46
Jonge Duivel Nonge versiert transfer naar Ligue 1

Er zit nog heel wat Belgisch talent aan te komen, al hebben niet alle veelbelovende spelers het even ...

39
39
Vertonghen licht tipje van sluier over toekomst

Het is intussen een jaar geleden dat Jan Vertonghen een punt achter zijn spelerscarrière ...

130
130
Coucke legt immens fortuin neer voor nieuwe aanwinst

Het nieuwe seizoen staat voor de deur en de supporters van Anderlecht hopen eindelijk nog eens een ...

723
723
'Arsenal heeft volgende topaanwinst beet'

Arsenal kampte jarenlang met een complex omdat het na de titel in 2004 er maar niet in slaagde om ...

80
80
AA Gent slikt nieuwe domper voor Europese clash

Vrijdag wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt, maar eerst komen enkele ...

247
247
Westerlo volgt transfervoorbeeld van Bayern München

Westerlo beleeft een zeer drukke transferzomer. Er vond immers een heuse leegloop plaats in 't ...

49
49

Meer sportnieuws