Pakkende beelden: Haroun breekt tijdens Bosuil-afscheid

door
Pakkende beelden: Haroun breekt tijdens Bosuil-afscheid

Indien Antwerp FC komende zondag wint op het veld van KRC Genk, kroont de Great Old zich landskampioen. Voor Faris Haroun zou dat de ultieme bekroning van zijn carrière kunnen worden. De middenvelder, die na dit seizoen definitief stopt als profvoetballer, nam afgelopen weekend alvast op emotionele wijze afscheid van de Bosuil.


Haroun brak destijds op jonge leeftijd door bij Genk, waarvoor hij uiteindelijk meer dan 100 wedstrijden zou afwerken alvorens de overgang naar Beerschot te maken. Na een Engels avontuur keerde hij in 2014 dan weer terug naar ons land om bij Cercle Brugge aan de slag te gaan. Daar werd hij in 2017 uiteindelijk weggeplukt door Antwerp. En ook bij de Great Old groeide de middenvelder uit tot een steunpilaar.

LEES OOK: Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Gewaardeerde aanvoerder

Met Haroun als vaste titularis wist Antwerp zich te verzekeren van promotie en ook in de Jupiler Pro League bleef hij één van de dragende krachten. Ondertussen kreeg hij de aanvoerdersband om zijn arm. In die hoedanigheid kon hij inmiddels al twee keer de beker van België in de lucht steken. Maar de meervoudige Rode Duivel is inmiddels alweer 37 jaar en de leeftijd begon onvermijdelijk zijn tol te eisen. Door aanhoudende fysieke problemen maakte Haroun steeds minder minuten.

Tranen in de ogen

Eind april maakte de middenvelder dan ook bekend dat hij na dit seizoen zijn kicksen aan de haak hangt. En dus werkte hij afgelopen weekend zijn laatste wedstrijd op de Bosuil af. Wegens het wedstrijdverloop kreeg hij uiteindelijk geen minuten, maar achteraf werd hij wel luid toegezongen door de Antwerpse fans. En dat raakte hem zichtbaar. Op een bepaald moment kon Haroun zijn tranen zelfs niet meer bedwingen en moest de aanvoerder getroost worden door zijn ploegmaats.

Haroun moet zondag sowieso minuten krijgen ...

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

41
41
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

28
28
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

208
208
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

61
61
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

164
164
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

165
165
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

65
65
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

170
170
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

506
506
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

114
114
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

62
62
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

569
569
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

390
390
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

96
96
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

548
548
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

439
439
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

156
156
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

126
126
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

417
417
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

307
307
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

398
398

Meer sportnieuws