Pakkende beelden: Haroun breekt tijdens Bosuil-afscheid

door
Pakkende beelden: Haroun breekt tijdens Bosuil-afscheid

Indien Antwerp FC komende zondag wint op het veld van KRC Genk, kroont de Great Old zich landskampioen. Voor Faris Haroun zou dat de ultieme bekroning van zijn carrière kunnen worden. De middenvelder, die na dit seizoen definitief stopt als profvoetballer, nam afgelopen weekend alvast op emotionele wijze afscheid van de Bosuil.


Haroun brak destijds op jonge leeftijd door bij Genk, waarvoor hij uiteindelijk meer dan 100 wedstrijden zou afwerken alvorens de overgang naar Beerschot te maken. Na een Engels avontuur keerde hij in 2014 dan weer terug naar ons land om bij Cercle Brugge aan de slag te gaan. Daar werd hij in 2017 uiteindelijk weggeplukt door Antwerp. En ook bij de Great Old groeide de middenvelder uit tot een steunpilaar.

LEES OOK: 'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Gewaardeerde aanvoerder

Met Haroun als vaste titularis wist Antwerp zich te verzekeren van promotie en ook in de Jupiler Pro League bleef hij één van de dragende krachten. Ondertussen kreeg hij de aanvoerdersband om zijn arm. In die hoedanigheid kon hij inmiddels al twee keer de beker van België in de lucht steken. Maar de meervoudige Rode Duivel is inmiddels alweer 37 jaar en de leeftijd begon onvermijdelijk zijn tol te eisen. Door aanhoudende fysieke problemen maakte Haroun steeds minder minuten.

Tranen in de ogen

Eind april maakte de middenvelder dan ook bekend dat hij na dit seizoen zijn kicksen aan de haak hangt. En dus werkte hij afgelopen weekend zijn laatste wedstrijd op de Bosuil af. Wegens het wedstrijdverloop kreeg hij uiteindelijk geen minuten, maar achteraf werd hij wel luid toegezongen door de Antwerpse fans. En dat raakte hem zichtbaar. Op een bepaald moment kon Haroun zijn tranen zelfs niet meer bedwingen en moest de aanvoerder getroost worden door zijn ploegmaats.

Haroun moet zondag sowieso minuten krijgen ...

Meest recent

'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

4
4
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

64
64
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

11
11
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

82
82
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

149
149
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

45
45
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

116
116
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

363
363
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

64
64
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

125
125
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

83
83
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

108
108
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

353
353
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

95
95
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

326
326
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

256
256
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

149
149
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

266
266
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

317
317
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

191
191
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

671
671
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

346
346
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

192
192
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

305
305

Meer sportnieuws