Pakkende beelden: Haroun breekt tijdens Bosuil-afscheid

405 stemmen
Pakkende beelden: Haroun breekt tijdens Bosuil-afscheid

Indien Antwerp FC komende zondag wint op het veld van KRC Genk, kroont de Great Old zich landskampioen. Voor Faris Haroun zou dat de ultieme bekroning van zijn carrière kunnen worden. De middenvelder, die na dit seizoen definitief stopt als profvoetballer, nam afgelopen weekend alvast op emotionele wijze afscheid van de Bosuil.


Haroun brak destijds op jonge leeftijd door bij Genk, waarvoor hij uiteindelijk meer dan 100 wedstrijden zou afwerken alvorens de overgang naar Beerschot te maken. Na een Engels avontuur keerde hij in 2014 dan weer terug naar ons land om bij Cercle Brugge aan de slag te gaan. Daar werd hij in 2017 uiteindelijk weggeplukt door Antwerp. En ook bij de Great Old groeide de middenvelder uit tot een steunpilaar.

LEES OOK: ‘Antwerp verbaast met nieuwe T1: wending op komst’

Gewaardeerde aanvoerder

Met Haroun als vaste titularis wist Antwerp zich te verzekeren van promotie en ook in de Jupiler Pro League bleef hij één van de dragende krachten. Ondertussen kreeg hij de aanvoerdersband om zijn arm. In die hoedanigheid kon hij inmiddels al twee keer de beker van België in de lucht steken. Maar de meervoudige Rode Duivel is inmiddels alweer 37 jaar en de leeftijd begon onvermijdelijk zijn tol te eisen. Door aanhoudende fysieke problemen maakte Haroun steeds minder minuten.

Tranen in de ogen

Eind april maakte de middenvelder dan ook bekend dat hij na dit seizoen zijn kicksen aan de haak hangt. En dus werkte hij afgelopen weekend zijn laatste wedstrijd op de Bosuil af. Wegens het wedstrijdverloop kreeg hij uiteindelijk geen minuten, maar achteraf werd hij wel luid toegezongen door de Antwerpse fans. En dat raakte hem zichtbaar. Op een bepaald moment kon Haroun zijn tranen zelfs niet meer bedwingen en moest de aanvoerder getroost worden door zijn ploegmaats.

Haroun moet zondag sowieso minuten krijgen ...

Meest recent

Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

23
23
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

153
153
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

51
51
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

214
214
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

124
124
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

204
204
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

31
31
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

185
185
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

147
147
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

185
185
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

119
119
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1010
1010
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

63
63
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

359
359
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

148
148
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

98
98
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

70
70
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

69
69
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

45
45
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

402
402
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

557
557
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

534
534
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

559
559
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

369
369
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

141
141

Meer sportnieuws