Kat Kerkhofs deelt iconisch beeld na eerste titel Mertens

118 stemmen
Kat Kerkhofs deelt iconisch beeld na eerste titel Mertens

In de Turkse Süper Lig kroonde Galatasaray zich afgelopen dinsdag ook mathematisch tot kampioen. Voor Dries Mertens werd dat de eerste keer in zijn jarenlange carrière dat hij beslag kon leggen op een landstitel. En dat vierde de 36-jarige aanvaller aan de zijde van vrouwlief Kat Kerkhofs.


De meer dan honderdvoudige Rode Duivel won gedurende zijn carrière weliswaar verschillende andere mooie prijzen zoals onder meer de Coppa Italia, KNVB Beker en enkele Supercups. Maar tot dusver speelde hij nog geen enkele keer kampioen. Op zijn 36ste is het dan toch raak. Galatasaray won dinsdag met 1-4 van Ankaragücü en kan mathematisch gezien niet meer ingehaald worden.

LEES OOK: 'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Spontaan titelfeest

Voor de grootmacht uit Istanbul werd het overigens de eerste landstitel sinds 2019. En dus was de vreugde bij de fanatiek achterban bijzonder groot. Nadat de selectie terugkeerde van hun wedstrijd in Ankara, verzamelden dan ook honderden supporters aan het basiskamp van Galatasaray en brak een spontaan titelfeest uit.

Zij aan zij voor mensenmassa

Ook Kat Kerkhofs, die de match vanop het thuisfront had gevolgd, was inmiddels aanwezig om samen met maar echtgenoot te vieren. En dat leidde tot een iconisch beeld. Zo is te zien hoe Mertens en Kerkhofs samen plaatsnamen aan een raam en meezongen met de heuse mensenmassa voor zich. De presentatrice plaatste het iconische beeld inmiddels via haar Instagram-verhaal en ook op andere sociale media wordt het druk gedeeld.

Mertens verdient in juni een selectie voor de Duivels ...

Meest recent

Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

40
40
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

45
45
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

197
197
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

251
251
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

188
188
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

56
56
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

78
78
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

137
137
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

75
75
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

73
73
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

165
165
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

148
148
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

116
116
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

238
238
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

452
452
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

293
293
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

31
31
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

137
137
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

38
38
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

169
169
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

823
823
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

233
233

Meer sportnieuws