Kat Kerkhofs deelt iconisch beeld na eerste titel Mertens

118 stemmen
Kat Kerkhofs deelt iconisch beeld na eerste titel Mertens

In de Turkse Süper Lig kroonde Galatasaray zich afgelopen dinsdag ook mathematisch tot kampioen. Voor Dries Mertens werd dat de eerste keer in zijn jarenlange carrière dat hij beslag kon leggen op een landstitel. En dat vierde de 36-jarige aanvaller aan de zijde van vrouwlief Kat Kerkhofs.


De meer dan honderdvoudige Rode Duivel won gedurende zijn carrière weliswaar verschillende andere mooie prijzen zoals onder meer de Coppa Italia, KNVB Beker en enkele Supercups. Maar tot dusver speelde hij nog geen enkele keer kampioen. Op zijn 36ste is het dan toch raak. Galatasaray won dinsdag met 1-4 van Ankaragücü en kan mathematisch gezien niet meer ingehaald worden.

LEES OOK: 'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Spontaan titelfeest

Voor de grootmacht uit Istanbul werd het overigens de eerste landstitel sinds 2019. En dus was de vreugde bij de fanatiek achterban bijzonder groot. Nadat de selectie terugkeerde van hun wedstrijd in Ankara, verzamelden dan ook honderden supporters aan het basiskamp van Galatasaray en brak een spontaan titelfeest uit.

Zij aan zij voor mensenmassa

Ook Kat Kerkhofs, die de match vanop het thuisfront had gevolgd, was inmiddels aanwezig om samen met maar echtgenoot te vieren. En dat leidde tot een iconisch beeld. Zo is te zien hoe Mertens en Kerkhofs samen plaatsnamen aan een raam en meezongen met de heuse mensenmassa voor zich. De presentatrice plaatste het iconische beeld inmiddels via haar Instagram-verhaal en ook op andere sociale media wordt het druk gedeeld.

Mertens verdient in juni een selectie voor de Duivels ...

Meest recent

'Club wil fors uitpakken: nieuwe middenvelder uit Serie A'

Bij landskampioen Club Brugge draait de voorbereiding inmiddels op volle toeren, maar het is ...

38
38
Kritiek uit Waalse hoek: positie Mechele weer onder druk?

De Rode Duivels hebben zich na een memorabele wedstrijd tegen de Verenigde Staten geplaatst voor de ...

131
131
'Anderlecht onder stoom: zes miljoen voor nieuwe spelmaker'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

368
368
Stunt in de maak: Club Brugge aast op WK-sensatie

Club Brugge wil opnieuw verrassen op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft volgens lokale bronnen een ...

572
572
'Duivels stappen voor clash met Spanje wéér naar FIFA'

Het zat er de voorbije dagen bovenarms op tussen de Belgische en wereldvoetbalbond. De beslissing ...

210
210
'Nieuwe wending: Union heeft recordtransfer voor grijpen'

Voor Union is het alweer een zeer drukke transferzomer. De bekerwinnaar was tot dusver vooral zeer ...

63
63
Frankrijk is de VS niet: FIFA stuurt Les Bleus wandelen

Er was de voorbije dagen heel wat ophef rond de beslissing van de FIFA om de schorsing van Folarin ...

153
153
Juventus pakt uit met alweer Belgisch talent

Juventus kwam de voorbije jaren bijzonder graag naar België om jonge talenten binnen te halen. ...

41
41
'Union schrikt: Khalaili-deal op losse schroeven'

Voor Union wordt het deze zomer weer business as usual: het zal zijn beste spelers zien vertrekken. ...

62
62
'Titanenstrijd om Tresoldi: Club neemt standpunt in'

Bij Club Brugge lijkt er op dit moment stilte voor de storm te heersen. De verwachting is dat het ...

392
392
Genk wint tweede oefenwedstrijd: twee grote verrassingen

KRC Genk hoopt zich na een tegenvallend seizoen in de komende jaargang te herpakken. Woensdag hebben ...

181
181
'Stroomversnelling op komst in dossier Tzolis'

Club Brugge begon zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen met een overwinning tegen KV Kortrijk, ...

227
227
'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp vertoeft momenteel op stage in Duitsland om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen, ...

290
290
‘Warleson weg: Cercle Brugge kijkt naar bekende naam’

Cercle Brugge staat op het punt afscheid te nemen van doelman Warleson. Da Braziliaan gaat naar het ...

185
185
‘Eriksen onderzocht na nieuwe hartproblemen’

Vorige maand was het vlak voor het WK even schrikken. Christian Eriksen ging naar de grond en het ...

66
66
Balogun bijt van zich af na Duivelse pandoering

De commotie rond Folarin Balogun voor de clash tegen de Rode Duivels zorgde voor een storm. De ...

336
336
‘De Cat naar nieuwe club: vangt Anderlecht toch meer?’

Nathan De Cat heeft na een topseizoen bij RSC Anderlecht een knaltransfer beet. De middenvelder ...

428
428
Amerikaanse ‘tweeling’ Lukaku briest: “Kan niet naar buiten”

Romelu Lukaku heeft een dubbelganger rondlopen in de Verenigde Staten. Voormalige American ...

36
36
‘KV Kortrijk stunt met toptransfer bij Chelsea’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels willen er ...

238
238
Charleroi laat aanvaller gaan, knappe oefenzege Essevee

De zomer betekent voor de clubs uit de Jupiler Pro League dat ze zich volop voorbereiden op het ...

122
122
'Done deal: alle details over transfer De Cat bekend'

Anderlecht cashte deze zomer al stevig met de verkoop van Keisuke Goto, die voor 10 miljoen euro ...

434
434
'Club wrijft zich in handen na transfernieuws Arsenal'

Bij Club Brugge zijn ze aan de voorbereiding begonnen zonder echte nieuwkomers in de A-kern. Het is ...

317
317
'Exodus Anderlecht: ook Sardella op weg naar uitgang'

Bij Anderlecht lijkt er deze zomer toch een stevige uittocht in de maak. Daarbij vertrekken ook heel ...

331
331
'Grootmacht mengt zich plots in strijd voor Raskin'

Vrijdag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak op het WK, want dan wacht in de kwartfinale een ...

399
399
Volgende WK-slachtoffer: einde van tijdperk bij Kroatië

Het WK betekent traditioneel voor heel wat bondscoaches het einde van de rit bij hun land, of dat nu ...

53
53

Meer sportnieuws