'Club Brugge dicht bij gewenste transfer: som van 2 miljoen'

606 stemmen
'Club Brugge dicht bij gewenste transfer: som van 2 miljoen'

Club Brugge gaat een behoorlijk drukke zomermercato tegemoet en wil zich op verschillende posities versterken. Daarnaast belooft er ook aan uitgaande zijde één en ander te bewegen. Zo wil Blauw-Zwart afscheid nemen van enkele spelers die geen hoofdrol hebben in de sportieve plannen, met daarbij ook Cyle Larin.


Om de aanvalslinie van extra stootkracht te voorzien, besloot Club afgelopen zomer om de Canadeese in huis te halen. De international kon transfervrij op de kop getikt worden na zijn passage bij het Turkse Besiktas JK. Maar zijn overgang naar Brugge werd geen succes. Larin kwam amper van de bank op en in de weinige minuten die hij kreeg, slaagde de spits er niet in om indruk te maken.

LEES OOK: Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Optie van 2 miljoen

Na zijn WK-deelname werd dan ook elders een oplossing gezocht en zo belandde de 27-jarige aanvaller bij het Spaanse Real Valladolid. En dat bleek een goede zet. In 18 La Liga-duels was de spits bijvoorbeeld al goed voor 8 goals en 3 assists. Volgens TSN wil Valladolid dan ook langer met Larin doorgaan. Indien de club zich komende zondag verzekerd van het behoud in de Primera Division, zal de aankoopoptie van zo'n 2 miljoen euro meteen gelicht worden.

Voldoende interesse

Momenteel staat Valladolid op de 18de plaats en dus zal er zondag gewonnen moeten worden van Getafe, terwijl men moet rekenen op puntenverlies van minstens één van de ploegen boven zich. Het behoud is dus niet vanzelfsprekend. Toch hoeft Club niet te wanhopen want ondertussen zouden ook andere Spaanse ploegen belangstelling tonen om Larin permanent in te lijven. "Of er nog meer Europese clubs interesse tonen? Zeg nooit nooit. Maar hij houdt van Spanje", aldus zijn makelaar Nick Mavromaras bij bovengenoemde bron.

Club heeft Larin te snel afgeschreven ...

Meest recent

OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

16
16
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

75
75
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

25
25
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

124
124
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

56
56
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

239
239
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

273
273
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

119
119
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

133
133
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

302
302
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

40
40
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

168
168
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

96
96
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

378
378
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

362
362
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

586
586
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

660
660
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

277
277
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

413
413
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

247
247
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

297
297
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

174
174
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

617
617
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

233
233
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

385
385

Meer sportnieuws