'Club Brugge dicht bij gewenste transfer: som van 2 miljoen'

door
'Club Brugge dicht bij gewenste transfer: som van 2 miljoen'

Club Brugge gaat een behoorlijk drukke zomermercato tegemoet en wil zich op verschillende posities versterken. Daarnaast belooft er ook aan uitgaande zijde één en ander te bewegen. Zo wil Blauw-Zwart afscheid nemen van enkele spelers die geen hoofdrol hebben in de sportieve plannen, met daarbij ook Cyle Larin.


Om de aanvalslinie van extra stootkracht te voorzien, besloot Club afgelopen zomer om de Canadeese in huis te halen. De international kon transfervrij op de kop getikt worden na zijn passage bij het Turkse Besiktas JK. Maar zijn overgang naar Brugge werd geen succes. Larin kwam amper van de bank op en in de weinige minuten die hij kreeg, slaagde de spits er niet in om indruk te maken.

LEES OOK: Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Optie van 2 miljoen

Na zijn WK-deelname werd dan ook elders een oplossing gezocht en zo belandde de 27-jarige aanvaller bij het Spaanse Real Valladolid. En dat bleek een goede zet. In 18 La Liga-duels was de spits bijvoorbeeld al goed voor 8 goals en 3 assists. Volgens TSN wil Valladolid dan ook langer met Larin doorgaan. Indien de club zich komende zondag verzekerd van het behoud in de Primera Division, zal de aankoopoptie van zo'n 2 miljoen euro meteen gelicht worden.

Voldoende interesse

Momenteel staat Valladolid op de 18de plaats en dus zal er zondag gewonnen moeten worden van Getafe, terwijl men moet rekenen op puntenverlies van minstens één van de ploegen boven zich. Het behoud is dus niet vanzelfsprekend. Toch hoeft Club niet te wanhopen want ondertussen zouden ook andere Spaanse ploegen belangstelling tonen om Larin permanent in te lijven. "Of er nog meer Europese clubs interesse tonen? Zeg nooit nooit. Maar hij houdt van Spanje", aldus zijn makelaar Nick Mavromaras bij bovengenoemde bron.

Club heeft Larin te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

16
16
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

55
55
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

49
49
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

15
15
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

258
258
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

154
154
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

89
89
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

227
227
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

469
469
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

71
71
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

313
313
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

200
200
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

150
150
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

164
164
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

242
242
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

677
677
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

397
397
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

453
453
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

326
326
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

265
265
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

131
131
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

153
153
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

336
336
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

435
435

Meer sportnieuws