'Club Brugge dicht bij gewenste transfer: som van 2 miljoen'

door
'Club Brugge dicht bij gewenste transfer: som van 2 miljoen'

Club Brugge gaat een behoorlijk drukke zomermercato tegemoet en wil zich op verschillende posities versterken. Daarnaast belooft er ook aan uitgaande zijde één en ander te bewegen. Zo wil Blauw-Zwart afscheid nemen van enkele spelers die geen hoofdrol hebben in de sportieve plannen, met daarbij ook Cyle Larin.


Om de aanvalslinie van extra stootkracht te voorzien, besloot Club afgelopen zomer om de Canadeese in huis te halen. De international kon transfervrij op de kop getikt worden na zijn passage bij het Turkse Besiktas JK. Maar zijn overgang naar Brugge werd geen succes. Larin kwam amper van de bank op en in de weinige minuten die hij kreeg, slaagde de spits er niet in om indruk te maken.

LEES OOK: 'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Optie van 2 miljoen

Na zijn WK-deelname werd dan ook elders een oplossing gezocht en zo belandde de 27-jarige aanvaller bij het Spaanse Real Valladolid. En dat bleek een goede zet. In 18 La Liga-duels was de spits bijvoorbeeld al goed voor 8 goals en 3 assists. Volgens TSN wil Valladolid dan ook langer met Larin doorgaan. Indien de club zich komende zondag verzekerd van het behoud in de Primera Division, zal de aankoopoptie van zo'n 2 miljoen euro meteen gelicht worden.

Voldoende interesse

Momenteel staat Valladolid op de 18de plaats en dus zal er zondag gewonnen moeten worden van Getafe, terwijl men moet rekenen op puntenverlies van minstens één van de ploegen boven zich. Het behoud is dus niet vanzelfsprekend. Toch hoeft Club niet te wanhopen want ondertussen zouden ook andere Spaanse ploegen belangstelling tonen om Larin permanent in te lijven. "Of er nog meer Europese clubs interesse tonen? Zeg nooit nooit. Maar hij houdt van Spanje", aldus zijn makelaar Nick Mavromaras bij bovengenoemde bron.

Club heeft Larin te snel afgeschreven ...

Meest recent

Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

1
1
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

67
67
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

29
29
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

325
325
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

380
380
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

129
129
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

313
313
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

199
199
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

171
171
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

72
72
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

79
79
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

45
45
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

208
208
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

33
33
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

172
172
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

222
222
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

126
126
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

217
217
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

124
124
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

78
78
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

157
157
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

336
336
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

326
326
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

216
216

Meer sportnieuws