Vrancken in paniek: virus treft kleedkamer Genk

882 stemmen
Vrancken in paniek: virus treft kleedkamer Genk

Alles of niets zondag voor KRC Genk, dat zelf in eigen huis alvast moet winnen van Antwerp om kans te maken op de titel. Alleen dreigt de aanloop naar die cruciale clash niet zonder horten of stoten te verlopen. De komende dagen kijkt Wouter Vrancken alvast met een bang hartje richting de ziekenboeg.


Eerst het goede nieuws: hoewel hij nog altijd individueel traint geraakt aanvoerder Bryan Heynen volgens onder meer Het Belang van Limburg normaal gezien tijdig klaargestoomd tegen zondag. Hetzelfde geldt voor Yira Sor, die eerder deze week eveneens ontbrak op het oefenveld omwille van een stevige verkoudheid. Uit voorzorg wordt hij daarom bewust nog even buiten de groep gehouden.

Helaas lijkt het virus intussen reeds verspreid in de kleedkamer, want donderdag werden Bilal El Khannouss en Angelo Preciado dan weer naar huis gestuurd met ontstoken sinussen. Ook hun inzetbaarheid komt volgens Het Laatste Nieuws in principe niet in het gedrang, al maakt Vrancken zich ongetwijfeld toch zorgen. "Hopelijk kan ik zondag op een volledig fitte kern rekenen", aldus de coach.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

VINGERS KRUISEN

Tot slot namen Carlos Cuesta en Mike Trésor donderdag gewoon weer deel aan de oefensessie, net zoals Tolu Arokodare. Samen met de spelers van Jong Genk kreeg hij daags voordien zelfs nog wat extra oefeningen om fysiek verder aan te sterken. In de Cegeka Arena kruist men nu dus echter vooral vurig de vingers dat er de komende dagen niemand meer getroffen wordt door ziektekiemen.

Denkt u dat El Khannouss zondag zal starten?

Meest recent

'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

98
98
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

79
79
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

225
225
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

98
98
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

75
75
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

268
268
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

31
31
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

397
397
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

73
73
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

263
263
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

479
479
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

61
61
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

203
203
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

101
101
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

334
334
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

533
533
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

428
428
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

178
178
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

89
89
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

426
426
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

217
217
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

509
509
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

143
143
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

353
353

Meer sportnieuws