Vrancken in paniek: virus treft kleedkamer Genk

door
Vrancken in paniek: virus treft kleedkamer Genk

Alles of niets zondag voor KRC Genk, dat zelf in eigen huis alvast moet winnen van Antwerp om kans te maken op de titel. Alleen dreigt de aanloop naar die cruciale clash niet zonder horten of stoten te verlopen. De komende dagen kijkt Wouter Vrancken alvast met een bang hartje richting de ziekenboeg.


Eerst het goede nieuws: hoewel hij nog altijd individueel traint geraakt aanvoerder Bryan Heynen volgens onder meer Het Belang van Limburg normaal gezien tijdig klaargestoomd tegen zondag. Hetzelfde geldt voor Yira Sor, die eerder deze week eveneens ontbrak op het oefenveld omwille van een stevige verkoudheid. Uit voorzorg wordt hij daarom bewust nog even buiten de groep gehouden.

Helaas lijkt het virus intussen reeds verspreid in de kleedkamer, want donderdag werden Bilal El Khannouss en Angelo Preciado dan weer naar huis gestuurd met ontstoken sinussen. Ook hun inzetbaarheid komt volgens Het Laatste Nieuws in principe niet in het gedrang, al maakt Vrancken zich ongetwijfeld toch zorgen. "Hopelijk kan ik zondag op een volledig fitte kern rekenen", aldus de coach.

LEES OOK: "Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

VINGERS KRUISEN

Tot slot namen Carlos Cuesta en Mike Trésor donderdag gewoon weer deel aan de oefensessie, net zoals Tolu Arokodare. Samen met de spelers van Jong Genk kreeg hij daags voordien zelfs nog wat extra oefeningen om fysiek verder aan te sterken. In de Cegeka Arena kruist men nu dus echter vooral vurig de vingers dat er de komende dagen niemand meer getroffen wordt door ziektekiemen.

Denkt u dat El Khannouss zondag zal starten?

Meest recent

'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

5
5
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

4
4
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

10
10
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

16
16
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

25
25
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

25
25
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

9
9
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

62
62
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

26
26
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

54
54
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

437
437
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

175
175
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

218
218
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

56
56
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

391
391
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

17
17
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

87
87
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

94
94
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

119
119
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1073
1073
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

177
177
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

53
53
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

40
40
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

94
94
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

522
522

Meer sportnieuws