'Voorbereiding Anderlecht wordt ware marathon'

door
'Voorbereiding Anderlecht wordt ware marathon'

Terwijl de play-offs in de Jupiler Pro League zondag hun apotheose kennen, staat bij Anderlecht het nieuwe seizoen al voor de deur. Paars-Wit is immers al een tijdje op vakantie. Zij zagen in april op enkele dagen tijd hun seizoen eindigen door eerst tegen AZ kwalificatie voor de halve finale van de Conference League nog weg te geven en daarna naast een plaats in de play-offs te grijpen.


De elfde plaats in de Jupiler Pro League was het slechtste resultaat in ongeveer 90 jaar voor Anderlecht en dus zal het volgend seizoen een pak beter moeten. Meteen na het einde van het seizoen kondigde Brian Riemer aan dat hij er in de zomer de pees op zou leggen en dat lijken geen loze woorden geweest te zijn. Anderlecht-Online weet namelijk dat de spelers volgende donderdag al op de club verwacht worden voor de start van de voorbereiding op het seizoen 2023/24.

Wellicht zullen de eerste dagen vooral gewijd worden aan de gebruikelijke medische en fysieke testen en zal de eerste echte training pas voor de week van 12 juni zijn. Dat is echter nog steeds bijzonder vroeg, maar op die manier heeft Anderlecht wel zo'n zes weken om zich klaar te stomen voor de start van de Jupiler Pro League, die gebruikelijk voor eind juli is.

LEES OOK: Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Zonder een pak internationals

Riemer zal het tijdens de eerste weken van de voorbereiding wel met een onvolledige kern moeten doen, want heel wat internationals zullen nog ontbreken. Er staan midden juni immers nog de nodige interlands op het programma en meteen daarna is er het EK U21. Spelers als Bart Verbruggen, Zeno Debast en Jan Vertonghen lijken daardoor al zeker te ontbreken op de eerste trainingen.

Zal Anderlecht meteen klaar zijn voor het nieuwe seizoen?

Meest recent

Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

14
14
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

44
44
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

37
37
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

63
63
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

13
13
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

115
115
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

456
456
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

120
120
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

309
309
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

63
63
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

426
426
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

125
125
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

51
51
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

359
359
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

119
119
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

253
253
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

289
289
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

766
766
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

96
96
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

210
210
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

519
519
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

63
63
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

318
318
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

331
331
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

136
136

Meer sportnieuws