'Deal in stroomversnelling: Real haalt nieuwe Galactico'

252
'Deal in stroomversnelling: Real haalt nieuwe Galactico'

Komend weekend wordt ook het seizoen in La Liga afgesloten. Real Madrid doet dat met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao, maar ondertussen is de Koninklijke ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen. Zo drukken de Madrilenen stevig door voor de komst van hun eerste zomerse topaanwinst.


Real heeft een behoorlijk tegenvallend seizoen achter de rug. De Koninklijke won weliswaar de Spaanse beker, maar werd in La Liga duidelijk afgetroefd door aartsrivaal FC Barcelona en werd in de halve finales van de Champions League overklast door Manchester City. Die matige resultaten zullen niet zonder gevolgen blijven op de transfermarkt. De grootmacht maakt immers nadrukkelijk werk van de komst van Jude Bellingham.

LEES OOK: 'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Persoonlijk akkoord

De 19-jarige middenvelder was afgelopen WK nog één van de smaakmakers op het middenveld van Engeland. En ook bij Borussia Dortmund speelde Bellingham al een tijdje de pannen van het dak. Dat hij deze zomer een nieuwe stap zal zetten staan dan ook al een tijdje buiten kijf. Zowat de volledige Premier League-top trok aan zijn mouw, vorige maand raakte evenwel bekend dat Bellingham in grote lijnen een persoonlijk akkoord heeft bereikt met de Madrilenen.

Doorbraak nabij

En nu het seizoen in de Bundesliga erop zit, lijken ook de onderhandelingen op clubniveau in een stroomversnelling te geraken. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano vond in de voorbije 24 uur een nieuwe gespreksronde plaats om de laatste details uit te klaren. In grote lijnen zouden Real en Dortmund er al uit zijn, er wordt enkel nog onderhandeld over zaken zoals de betalingstermijnen en de voorwaarden tot de bonussen. Het heeft er dus alle schijn dat de betrokken partijen weldra rond geraken. Bellingham zelf zou inmiddels al afscheid hebben genomen van zijn Dortmund-ploegmaats.

Real heeft vooral nood aan aanvallende versterking ...

Meest recent

WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

1
1
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

22
22
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

101
101
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

36
36
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

64
64
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

39
39
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

95
95
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

10
10
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

69
69
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

178
178
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

94
94
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

87
87
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

755
755
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

139
139
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

93
93
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

374
374
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

406
406
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

389
389
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

386
386
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

85
85
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

353
353

Meer sportnieuws