'Deal in stroomversnelling: Real haalt nieuwe Galactico'

door
'Deal in stroomversnelling: Real haalt nieuwe Galactico'

Komend weekend wordt ook het seizoen in La Liga afgesloten. Real Madrid doet dat met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao, maar ondertussen is de Koninklijke ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen. Zo drukken de Madrilenen stevig door voor de komst van hun eerste zomerse topaanwinst.


Real heeft een behoorlijk tegenvallend seizoen achter de rug. De Koninklijke won weliswaar de Spaanse beker, maar werd in La Liga duidelijk afgetroefd door aartsrivaal FC Barcelona en werd in de halve finales van de Champions League overklast door Manchester City. Die matige resultaten zullen niet zonder gevolgen blijven op de transfermarkt. De grootmacht maakt immers nadrukkelijk werk van de komst van Jude Bellingham.

LEES OOK: 'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Persoonlijk akkoord

De 19-jarige middenvelder was afgelopen WK nog één van de smaakmakers op het middenveld van Engeland. En ook bij Borussia Dortmund speelde Bellingham al een tijdje de pannen van het dak. Dat hij deze zomer een nieuwe stap zal zetten staan dan ook al een tijdje buiten kijf. Zowat de volledige Premier League-top trok aan zijn mouw, vorige maand raakte evenwel bekend dat Bellingham in grote lijnen een persoonlijk akkoord heeft bereikt met de Madrilenen.

Doorbraak nabij

En nu het seizoen in de Bundesliga erop zit, lijken ook de onderhandelingen op clubniveau in een stroomversnelling te geraken. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano vond in de voorbije 24 uur een nieuwe gespreksronde plaats om de laatste details uit te klaren. In grote lijnen zouden Real en Dortmund er al uit zijn, er wordt enkel nog onderhandeld over zaken zoals de betalingstermijnen en de voorwaarden tot de bonussen. Het heeft er dus alle schijn dat de betrokken partijen weldra rond geraken. Bellingham zelf zou inmiddels al afscheid hebben genomen van zijn Dortmund-ploegmaats.

Real heeft vooral nood aan aanvallende versterking ...

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

59
59
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

41
41
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

60
60
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

29
29
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

130
130
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

244
244
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

143
143
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

464
464
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

113
113
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

200
200
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

394
394
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

184
184
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

259
259
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

258
258
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

213
213
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

78
78
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

171
171
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

514
514
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

84
84
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

154
154
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

109
109

Meer sportnieuws