'Fredberg content: nieuwe Anderlecht-transfer op komst'

door
'Fredberg content: nieuwe Anderlecht-transfer op komst'

CEO Sports Jesper Fredberg is bij RSC Anderlecht inmiddels druk in de weer op de transfermarkt. De Deense sportieve baas heeft immers het plan om de huidige selectie op verschillende posities te versterken. Daarnaast moet hij ook een waslijst aan uitgaande transfers in goede banen zien te leiden.


Na een bijzonder tegenvallend seizoen, hebben de Brusselaars nood aan een pak versterking. Op de back-posities moet er extra concurrentie bij, een vervanger voor de langdurig geblesseerde Yari Verschaeren is nodig en ook het aanvallende compartiment kan nog wat kwaliteit gebruiken. Daar tegenover moet de selectie verder afgeroomd worden. Een vertrek van basisspelers als Michael Murillo, Francis Amuzu en Amadou Diawara zou dan ook niet uitgesloten zijn. De zware contracten van Lior Refaelov en Adrien Trebel werden dan weer niet verlengd. En er zijn nog meer spelers die bij een goed bod mogen beschikken.

LEES OOK: Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

Degelijke uitleenbeurt

Daarnaast keren straks verschillende spelers terug na een huurbeurt, maar het merendeel van hun heeft geen toekomst meer bij Paars-Wit en dus moet voor hen een nieuwe oplossing gezocht worden. In het geval van Timon Wellenreuther lijkt Fredberg zich echter geen zorgen te moeten maken. De Duitse goalie heeft een degelijk seizoen achter de rug op huurbasis bij Feyenoord. En de Nederlandse kampioen liet woensdag al verstaan dat het de optie tot een langer verblijf openhoudt.

Contract tot 2026

Bij 1908.nl, een medium dat doorgaans goed ingevoerd is over het reilen en zeilen bij Feyenoord, stelt nu dat er in Rotterdam een contract tot medio 2026 voor hem klaar ligt. Na zijn vakantie zou Wellenreuther de knoop definitief doorhakken, maar de algemene verwachting is dat hij zal ingaan op het voorstel van Feyenoord. En moest dat niet het geval zijn, zou ook Schalke 04 volgens de genoemde bron aan zijn mouw trekken. Anderlecht lijkt zich dus geen zorgen te hoeven maken over zijn dossier en kan allicht nog wat verdienen aan de Duitse doelman.

Anderlecht gaat volgend seizoen een sterkere selectie hebben ...

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

37
37
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

87
87
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

171
171
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

71
71
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

62
62
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

65
65
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

49
49
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

46
46
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

54
54
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

171
171
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

180
180
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

320
320
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

193
193
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

169
169
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

285
285
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

88
88
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

52
52
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

181
181
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

274
274

Meer sportnieuws