'Club Brugge kent voorwaarde voor transfer van 15 miljoen'

door
'Club Brugge kent voorwaarde voor transfer van 15 miljoen'

Dinsdag raakte bekend dat Club Brugge te koop staat, maar dat overnameproces zal nog een tijdje in beslag nemen. Het is dan ook het huidige bestuur dat de nakende transferperiode voor zijn rekening zal nemen. En ze zullen hun handen in de komende weken en maanden meer dan vol hebben.


Het belooft immers weer een drukke zomermercato te worden op Jan Breydel. In samenspraak met nieuwe coach Ronny Deila zal op bepaalde posities sowieso versterking aangetrokken moeten worden. Daarnaast zal Blauw-Zwart allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Noa Lang liet bijvoorbeeld al verstaan dat hij dolgraag de stap naar een topcompetitie wil zetten. En ook rond Tajon Buchanan doen heel wat geruchten de ronde.

LEES OOK: 'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Bewonderaar uit Milaan

De Canadese international wordt al een tijdje gelinkt aan Internazionale. De Nerazzuri zijn op zoek naar een flankspeler die snel is met de bal aan de voet en die in staat is om de ruimte op zijn flank met de nodige snelheid te benutten. Buchanan zou alvast voldoen aan het gezochte profiel. En lijkt de huidige nummer drie uit de Serie A menens. Bepaalde bronnen maakten zelfs al gewag van een mondelinge overeenkomst.

Wachten op Dumfries

Dat wordt nu evenwel tegengesproken door Tuttosport. Het Italiaanse medium beweert dat er nog geen akkoord werd gevonden. Wel bevestigd men dat Buchanan hoog op de verlanglijst staat bij Inter en dat de transfersom kan oplopen tot zo'n 15 miljoen euro. Of de Milanezen ook zullen doordrukken hangt af van één belangrijke voorwaarde: zo moet Denzel Dumfries eerst vertrekken. De Nederlandse vleugelback werd al meermaals gelinkt aan een overstap naar de Premier League, maar momenteel lijkt er niet al te veel te bewegen rond hem. Pas wanneer Dumfries verkocht is, zal de Italiaanse bekerwinnaar de komst van Buchanan trachten af te ronden.

Buchanan is komende zomer weg bij Club Brugge ...

Meest recent

Jan Mulder opent hart: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

0
0
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

52
52
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

64
64
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

73
73
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

54
54
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

217
217
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

31
31
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

114
114
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

292
292
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

220
220
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

67
67
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

344
344
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

305
305
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

186
186
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

511
511
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

181
181
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

213
213
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

153
153
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

242
242
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

279
279
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

134
134
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

436
436
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

108
108
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

100
100

Meer sportnieuws