'Club Brugge kent voorwaarde voor transfer van 15 miljoen'

door
'Club Brugge kent voorwaarde voor transfer van 15 miljoen'

Dinsdag raakte bekend dat Club Brugge te koop staat, maar dat overnameproces zal nog een tijdje in beslag nemen. Het is dan ook het huidige bestuur dat de nakende transferperiode voor zijn rekening zal nemen. En ze zullen hun handen in de komende weken en maanden meer dan vol hebben.


Het belooft immers weer een drukke zomermercato te worden op Jan Breydel. In samenspraak met nieuwe coach Ronny Deila zal op bepaalde posities sowieso versterking aangetrokken moeten worden. Daarnaast zal Blauw-Zwart allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Noa Lang liet bijvoorbeeld al verstaan dat hij dolgraag de stap naar een topcompetitie wil zetten. En ook rond Tajon Buchanan doen heel wat geruchten de ronde.

LEES OOK: 'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

Bewonderaar uit Milaan

De Canadese international wordt al een tijdje gelinkt aan Internazionale. De Nerazzuri zijn op zoek naar een flankspeler die snel is met de bal aan de voet en die in staat is om de ruimte op zijn flank met de nodige snelheid te benutten. Buchanan zou alvast voldoen aan het gezochte profiel. En lijkt de huidige nummer drie uit de Serie A menens. Bepaalde bronnen maakten zelfs al gewag van een mondelinge overeenkomst.

Wachten op Dumfries

Dat wordt nu evenwel tegengesproken door Tuttosport. Het Italiaanse medium beweert dat er nog geen akkoord werd gevonden. Wel bevestigd men dat Buchanan hoog op de verlanglijst staat bij Inter en dat de transfersom kan oplopen tot zo'n 15 miljoen euro. Of de Milanezen ook zullen doordrukken hangt af van één belangrijke voorwaarde: zo moet Denzel Dumfries eerst vertrekken. De Nederlandse vleugelback werd al meermaals gelinkt aan een overstap naar de Premier League, maar momenteel lijkt er niet al te veel te bewegen rond hem. Pas wanneer Dumfries verkocht is, zal de Italiaanse bekerwinnaar de komst van Buchanan trachten af te ronden.

Buchanan is komende zomer weg bij Club Brugge ...

Meest recent

'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

10
10
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

12
12
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

34
34
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

34
34
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

230
230
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

20
20
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

44
44
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

160
160
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

156
156
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

52
52
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

58
58
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

209
209
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

187
187
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

64
64
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

270
270
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

450
450
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

199
199
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

166
166
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

556
556
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

116
116
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

401
401
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

121
121
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

48
48
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

129
129
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

363
363

Meer sportnieuws