'Gerkens hakt knoop door: details Gent-aanbieding bekend'

door
'Gerkens hakt knoop door: details Gent-aanbieding bekend'

Komend weekend wordt ook de Europe Play-Offs afgesloten. Veel staat er dan niet meer op het spel, toch wordt het uitkijken naar de prestigeslag tussen AA Gent en Standard. In aanloop naar hun onderlinge duel wisten de Buffalo's alvast een transfertik uit te delen aan de Rouches.


Zo geraakte eerder deze week bekend dat Gent de strijd om Pieter Gerkens naar zich heeft toegetrokken. De 28-jarige middenvelder stond lange tijd ook op de verlanglijst van Standard. De Luikenaars legden ook een officiële aanbieding neer, maar volgens SudPresse werd die overtroffen door de Oost-Vlamingen. Zo zouden de Buffalo's hem een contract van 4 seizoenen hebben aangeboden, terwijl Standard niet verder ging dan drie jaar met optie. Ook de salarisvoorwaarden lagen naar verluidt hoger in de Ghelamco Arena.

LEES OOK: Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

Plekje kwijt bij Antwerp

En dus lijkt Gerkens zijn carrière te gaan voorzetten bij de winnaar van de Europe Play-Offs. De middenvelder zal transfervrij vertrekken bij Antwerp FC. Daar was hij in de eerste seizoenshelft nog een vaste waarde in de basiself van Van Bommel. Maar sinds het WK krijgt hij af te rekenen met aanhoudend blessureleed. Bovendien werd hij inmiddels voorbij gestoken in de hiërarchie. En dus werd zijn aflopende contract er niet verlengd.

Tweede zomeraanwinst

Gerkens, die eerder ook al actief was bij KRC Genk, STVV en RSC Anderlecht, is zo op weg naar de vijfde Belgische club in zijn carrière. Bij Gent moet hij de tweede aanwinst van de zomermercato worden. Eerder verzekerden de Buffalo's zich ook al van de Australiër Keegan Jelacic. Versterking op het middenveld was dan ook welgekomen. Zo heerst er nog steeds onduidelijkheid over de aflopende contracten van Vadis Odjidja en Sven Kums.

Gerkens wordt een basisspeler bij Gent ...

Meest recent

Club Brugge ruikt jackpot: goudhaantjes bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

0
0
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

28
28
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

201
201
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

218
218
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

202
202
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

92
92
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

76
76
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

81
81
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

59
59
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

52
52
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

65
65
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

190
190
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

202
202
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

333
333
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

43
43
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

206
206
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

47
47
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

180
180
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

288
288
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

92
92
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

54
54

Meer sportnieuws