Vormer en Vossen leggen uit waarom ze toch bij Essevee blijven

797 stemmen
Vormer en Vossen leggen uit waarom ze toch bij Essevee blijven

Zulte Waregem kreeg dinsdag een grote opsteker voor zijn avontuur in de Challenger Pro League. Het maakte bekend dat niet alleen het trainersduo Fred D'Hollander-Davy De fauw aan boord blijft, maar dat ze er ook in geslaagd zijn om de contracten van Ruud Vormer en Jelle Vossen te verlengen. Daarmee krijgt de ploeg een stevige kwaliteitsinjectie voor volgend seizoen.


Het had er nochtans alle schijn van dat de twee oudgedienden de Gaverbeek zouden gaan verlaten. Allebei lieten Vormer en Vossen het afgelopen seizoen zien dat ze nog hun waarde kunnen hebben in 1A en beiden hadden dan ook de ambitie om op het hoogste niveau actief te blijven. Maar uiteindelijk zakken ze tot veler verbazing toch mee af met Zulte Waregem.

"Ik kan niet wachten om terug dat veld op te gaan. Samen met de fans en het volledige team wil ik strijden om zo snel mogelijk terug te keren naar het niveau waar een club als Essevee thuis hoort", luidt de uitleg van Vormer, die nu dus definitief overkomt van Club Brugge en een contract voor twee seizoenen getekend heeft.
Respect en waardering
Voor Vossen gaf het de doorslag dat hij zich goed voelt bij Zulte Waregem. "Ik voel me gewoon heel goed bij Essevee. Er is veel respect en waardering van iedereen binnen Essevee", klinkt het bij de ex-Rode Duivel op de clubwebsite. "Ik kan niet wachten om mijn steentje bij te dragen aan de sportieve ambities van Essevee voor het volgende seizoen."

LEES OOK: Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zal Zulte Waregem meteen terugkeren naar 1A?

Meest recent

"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

0
0
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

35
35
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

58
58
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

181
181
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

289
289
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

41
41
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

135
135
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

228
228
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

729
729
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

104
104
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

272
272
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

155
155
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

569
569
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

517
517
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

155
155
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

328
328
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

48
48
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

208
208
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

501
501
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

657
657
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

64
64
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

152
152
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

410
410
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58

Meer sportnieuws