STVV maakt vertrek publiekslieveling wereldkundig

door
STVV maakt vertrek publiekslieveling wereldkundig

Hoewel zondag pas de ontknoping in de titelstrijd volgt, zijn de meeste ploegen uit de Jupiler Pro League inmiddels volop bezig met de voorbereiding op het komende seizoen. Dat is ook bij STVV het geval. De Truienaars kondigden dinsdag alvast het vertrek van een ervaren kracht aan.


STVV beëindigde het seizoen op een behoorlijke twaalfde plaats en kwam nooit echt in degradatiegevaar. Desondanks zullen naar volgend seizoen toe heel wat veranderingen volgen. Coach Bernd Hollerbach werd inmiddels vervangen door zijn landgenoot Thorsten Fink. En ook aan de spelersselectie zal flink gesleuteld worden. Robert Bauer vertrok alvast naar Saudi-Arabië, huurling Gianni Bruno nam definitief afscheid en ook Toni Leistner zal andere oorden opzoeken.

LEES OOK: ‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Transfervrije vertrek

Aan dat lijstje mag nu ook Jorge Teixeira toegevoegd worden. De Portugese verdediger stond in de laatste matchen van het seizoen nochtans doorgaans in de basis en was ook behoorlijk populair bij de Truiense achterban. Maar het contract van de 36-jarige was aflopend. Van die gelegenheid maakt hij nu gebruik om weer in eigen land aan de slag te gaan. Zo laat STVV via de officiële kanalen verstaan dat Teixeira aan de slag gaat bij de Portugese tweedeklasser Aves Futebol Sad.

Terugkeer in toekomst

De verdediger verlaat Stayen nadat hij zo'n 139 wedstrijden afwerkte in het shirt van de Kanaries. "STVV betekent heel veel voor mij. Het is de club waar ik in mijn carrière het vaakst voor uitkwam. Bovendien had ik een goede band met de supporters. Onze kinderen zijn ook in België geboren. Ik zal in de toekomst dus zeker nog op Stayen passeren, om herinneringen op te halen aan onze mooie periode hier", reageert hij op de clubwebstek.

Heeft u voldoende vertrouwen in de sportieve leiding van STVV?

Meest recent

‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

1
1
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

80
80
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

11
11
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

115
115
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

89
89
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

212
212
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

47
47
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

239
239
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

301
301
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

299
299
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

133
133
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

383
383
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

146
146
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

355
355
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

317
317
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

70
70
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

528
528
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

113
113
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

892
892
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

569
569
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

629
629
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

751
751
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

527
527
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

385
385
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

223
223

Meer sportnieuws