STVV maakt vertrek publiekslieveling wereldkundig

door
STVV maakt vertrek publiekslieveling wereldkundig

Hoewel zondag pas de ontknoping in de titelstrijd volgt, zijn de meeste ploegen uit de Jupiler Pro League inmiddels volop bezig met de voorbereiding op het komende seizoen. Dat is ook bij STVV het geval. De Truienaars kondigden dinsdag alvast het vertrek van een ervaren kracht aan.


STVV beëindigde het seizoen op een behoorlijke twaalfde plaats en kwam nooit echt in degradatiegevaar. Desondanks zullen naar volgend seizoen toe heel wat veranderingen volgen. Coach Bernd Hollerbach werd inmiddels vervangen door zijn landgenoot Thorsten Fink. En ook aan de spelersselectie zal flink gesleuteld worden. Robert Bauer vertrok alvast naar Saudi-Arabië, huurling Gianni Bruno nam definitief afscheid en ook Toni Leistner zal andere oorden opzoeken.

LEES OOK: Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Transfervrije vertrek

Aan dat lijstje mag nu ook Jorge Teixeira toegevoegd worden. De Portugese verdediger stond in de laatste matchen van het seizoen nochtans doorgaans in de basis en was ook behoorlijk populair bij de Truiense achterban. Maar het contract van de 36-jarige was aflopend. Van die gelegenheid maakt hij nu gebruik om weer in eigen land aan de slag te gaan. Zo laat STVV via de officiële kanalen verstaan dat Teixeira aan de slag gaat bij de Portugese tweedeklasser Aves Futebol Sad.

Terugkeer in toekomst

De verdediger verlaat Stayen nadat hij zo'n 139 wedstrijden afwerkte in het shirt van de Kanaries. "STVV betekent heel veel voor mij. Het is de club waar ik in mijn carrière het vaakst voor uitkwam. Bovendien had ik een goede band met de supporters. Onze kinderen zijn ook in België geboren. Ik zal in de toekomst dus zeker nog op Stayen passeren, om herinneringen op te halen aan onze mooie periode hier", reageert hij op de clubwebstek.

Heeft u voldoende vertrouwen in de sportieve leiding van STVV?

Meest recent

'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

17
17
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

30
30
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

168
168
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

123
123
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

125
125
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

123
123
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

120
120
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

107
107
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

73
73
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

239
239
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

381
381
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

158
158
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

197
197
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

265
265
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

454
454
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

273
273
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

89
89
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

830
830
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

236
236
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

272
272
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

241
241
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

109
109
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

73
73
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

178
178
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

579
579

Meer sportnieuws