STVV maakt vertrek publiekslieveling wereldkundig

160
STVV maakt vertrek publiekslieveling wereldkundig

Hoewel zondag pas de ontknoping in de titelstrijd volgt, zijn de meeste ploegen uit de Jupiler Pro League inmiddels volop bezig met de voorbereiding op het komende seizoen. Dat is ook bij STVV het geval. De Truienaars kondigden dinsdag alvast het vertrek van een ervaren kracht aan.


STVV beëindigde het seizoen op een behoorlijke twaalfde plaats en kwam nooit echt in degradatiegevaar. Desondanks zullen naar volgend seizoen toe heel wat veranderingen volgen. Coach Bernd Hollerbach werd inmiddels vervangen door zijn landgenoot Thorsten Fink. En ook aan de spelersselectie zal flink gesleuteld worden. Robert Bauer vertrok alvast naar Saudi-Arabië, huurling Gianni Bruno nam definitief afscheid en ook Toni Leistner zal andere oorden opzoeken.

LEES OOK: Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Transfervrije vertrek

Aan dat lijstje mag nu ook Jorge Teixeira toegevoegd worden. De Portugese verdediger stond in de laatste matchen van het seizoen nochtans doorgaans in de basis en was ook behoorlijk populair bij de Truiense achterban. Maar het contract van de 36-jarige was aflopend. Van die gelegenheid maakt hij nu gebruik om weer in eigen land aan de slag te gaan. Zo laat STVV via de officiële kanalen verstaan dat Teixeira aan de slag gaat bij de Portugese tweedeklasser Aves Futebol Sad.

Terugkeer in toekomst

De verdediger verlaat Stayen nadat hij zo'n 139 wedstrijden afwerkte in het shirt van de Kanaries. "STVV betekent heel veel voor mij. Het is de club waar ik in mijn carrière het vaakst voor uitkwam. Bovendien had ik een goede band met de supporters. Onze kinderen zijn ook in België geboren. Ik zal in de toekomst dus zeker nog op Stayen passeren, om herinneringen op te halen aan onze mooie periode hier", reageert hij op de clubwebstek.

Heeft u voldoende vertrouwen in de sportieve leiding van STVV?

Meest recent

'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

1
1
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

52
52
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

186
186
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

35
35
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

55
55
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

120
120
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

76
76
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

47
47
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

75
75
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

101
101
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

170
170
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

388
388
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

154
154
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

173
173
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

416
416
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

97
97
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

454
454
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

646
646

Meer sportnieuws