'Bayern schiet transferfestival op gang: deal van 100 miljoen'

door
'Bayern schiet transferfestival op gang: deal van 100 miljoen'

Nu het seizoen in het clubvoetbal op zijn laatste loodjes loopt, begint de zomerse transfercarrousel stilaan op volle toeren te draaien. En ook aan de Europese top is heel wat beweging op komst. Bayern München zou alvast in actie zijn geschoten en broedt op een recorddeal van zo'n 100 miljoen euro.


Der Rekordmeister pakte afgelopen weekend zijn zoveelste titel, maar had dat vooral te danken aan het falen bij concurrent Borussia Dortmund. De dominantie van in de voorbije jaren was dus veel minder groot in de Bundesliga. En voorts werd het een seizoen om snel te vergeten. Zowel in de Champions League als in de DFB Pokal werd Der Rekordmeister vroegtijdig gewipt. Bijgevolg zullen tijdens de zomermaanden de nodige veranderingen doorgevoerd worden. Zo zal coach Thomas Tuchel ook zijn spelersgroep onder handen nemen.

LEES OOK: Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Engels international

De trainer zou onder meer de komst van een nieuwe topspits ambiëren. Maar ook op het middenveld is versterking welgekomen. En daarvoor zou Tuchel zijn zinnen hebben gezet op een sterkhouder uit de Premier League. Eerder geraakte immers de interesse in Declan Rice bekend en dat dossier wordt steeds concreter. De Engels international is momenteel de aanvoerder van West Ham United, maar lijkt helemaal rijp voor een stap hogerop. Zijn huidige club verlangt evenwel de hoofdprijs.

Clubrecord op spel

Rice heeft nochtans een contract tot medio 2024, maar de Hammers hebben nog een optie om die overeenkomst met een jaartje te verlengen en beschikken bijgevolg over een sterke onderhandelingspositie. In totaal zou het prijskaartje van de transferdeal dan ook kunnen oplopen tot zo'n 100 miljoen euro. Maar volgens Sky-reporter Florian Plettenberg zou Bayern-preses Uli Hoeneß bereid zijn om zo'n bedrag op te hoesten. Ook al zou daarmee het clubrecord sneuvelen.

Hoort Tuchel volgens u bij de 10 beste trainers ter wereld?

Meest recent

Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

17
17
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

4
4
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

23
23
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

155
155
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

143
143
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

170
170
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

67
67
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

22
22
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

38
38
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

27
27
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

46
46
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

70
70
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

68
68
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

65
65
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

109
109
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

158
158
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

56
56
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

237
237
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

36
36
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

81
81
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

206
206
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

180
180
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

143
143

Meer sportnieuws