'Bayern schiet transferfestival op gang: deal van 100 miljoen'

door
'Bayern schiet transferfestival op gang: deal van 100 miljoen'

Nu het seizoen in het clubvoetbal op zijn laatste loodjes loopt, begint de zomerse transfercarrousel stilaan op volle toeren te draaien. En ook aan de Europese top is heel wat beweging op komst. Bayern München zou alvast in actie zijn geschoten en broedt op een recorddeal van zo'n 100 miljoen euro.


Der Rekordmeister pakte afgelopen weekend zijn zoveelste titel, maar had dat vooral te danken aan het falen bij concurrent Borussia Dortmund. De dominantie van in de voorbije jaren was dus veel minder groot in de Bundesliga. En voorts werd het een seizoen om snel te vergeten. Zowel in de Champions League als in de DFB Pokal werd Der Rekordmeister vroegtijdig gewipt. Bijgevolg zullen tijdens de zomermaanden de nodige veranderingen doorgevoerd worden. Zo zal coach Thomas Tuchel ook zijn spelersgroep onder handen nemen.

LEES OOK: 'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Engels international

De trainer zou onder meer de komst van een nieuwe topspits ambiëren. Maar ook op het middenveld is versterking welgekomen. En daarvoor zou Tuchel zijn zinnen hebben gezet op een sterkhouder uit de Premier League. Eerder geraakte immers de interesse in Declan Rice bekend en dat dossier wordt steeds concreter. De Engels international is momenteel de aanvoerder van West Ham United, maar lijkt helemaal rijp voor een stap hogerop. Zijn huidige club verlangt evenwel de hoofdprijs.

Clubrecord op spel

Rice heeft nochtans een contract tot medio 2024, maar de Hammers hebben nog een optie om die overeenkomst met een jaartje te verlengen en beschikken bijgevolg over een sterke onderhandelingspositie. In totaal zou het prijskaartje van de transferdeal dan ook kunnen oplopen tot zo'n 100 miljoen euro. Maar volgens Sky-reporter Florian Plettenberg zou Bayern-preses Uli Hoeneß bereid zijn om zo'n bedrag op te hoesten. Ook al zou daarmee het clubrecord sneuvelen.

Hoort Tuchel volgens u bij de 10 beste trainers ter wereld?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

71
71
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

131
131
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

385
385
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

530
530
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

328
328
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

97
97
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

308
308
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

259
259
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

235
235
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

576
576
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

332
332
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

653
653
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

658
658
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

760
760
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

147
147
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

580
580
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1385
1385
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

778
778
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

244
244
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

475
475
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

389
389
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

659
659
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1049
1049
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

364
364
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

891
891

Meer sportnieuws