Genk krijgt reuzeopsteker voor alles-of-niets-duel tegen Antwerp

door
Genk krijgt reuzeopsteker voor alles-of-niets-duel tegen Antwerp

KRC Genk deed het afgelopen weekend wat het moest doen om zijn titeldroom levend te houden. De Limburgers pakten de volle buit op bezoek bij Club Brugge en zorgen zo voor een razend spannende slotspeeldag in de play-offs. Wouter Vrancken en co krijgen nu mogelijk ook nog eens een reuzeopsteker voor het duel tegen Royal Antwerp FC.


Genk kon met een goed gevoel terugreizen naar Limburg, maar een domper was wel het uitvallen van aanvoerder Bryan Heynen. De middenvelder moest naar de kant vanwege een knieblessure en kon daarbij de tranen niet bedwingen. Het zag er niet goed uit voor Genk, maar volgens Het Laatste Nieuws zou de speler er nu niet al te erg aan toe zijn. De krant schrijft dat Heynen woensdag mogelijk opnieuw van de partij zal zijn op de training en dus ook voor de wedstrijd tegen de Great Old.

Dat zou een grote mentale opsteker zijn voor Genk in de laatste rechte lijn richting de titel. Heynen is een sleutelfiguur in de ploeg van Vrancken en speelt ook naast het veld een belangrijke leidersrol. Zijn aanwezigheid zondag zou de Limburgers wel eens de nodige energiestoot kunnen geven om de titelstrijd alsnog in hun voordeel te beslissen, al moeten ze daarbij wel hopen dat Union SG punten laat liggen tegen Club Brugge.

LEES OOK: Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

Al heel het seizoen op kop

Genk stond zowat het hele seizoen op kop en begon ook in polepositie aan de play-offs. Daarin verloor het zijn koppositie aan Antwerp en leek het de titel uit handen te moeten geven, maar het krijgt nu alsnog een laatste kans. Heynen zal zijn troepen daarbij bij de hand proberen te nemen. Voor de Genk-kapitein zou het zijn tweede landstitel zijn met de Limburgers, na die in 2019.

Wie wordt kampioen?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

2
2
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

1
1
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

30
30
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

13
13
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

53
53
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

16
16
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

85
85
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

42
42
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

249
249
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

37
37
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

27
27
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

31
31
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

608
608
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

139
139
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

120
120
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

136
136
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

100
100
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

103
103
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

186
186
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

53
53
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

100
100
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

97
97

Meer sportnieuws