Genk krijgt reuzeopsteker voor alles-of-niets-duel tegen Antwerp

door
Genk krijgt reuzeopsteker voor alles-of-niets-duel tegen Antwerp

KRC Genk deed het afgelopen weekend wat het moest doen om zijn titeldroom levend te houden. De Limburgers pakten de volle buit op bezoek bij Club Brugge en zorgen zo voor een razend spannende slotspeeldag in de play-offs. Wouter Vrancken en co krijgen nu mogelijk ook nog eens een reuzeopsteker voor het duel tegen Royal Antwerp FC.


Genk kon met een goed gevoel terugreizen naar Limburg, maar een domper was wel het uitvallen van aanvoerder Bryan Heynen. De middenvelder moest naar de kant vanwege een knieblessure en kon daarbij de tranen niet bedwingen. Het zag er niet goed uit voor Genk, maar volgens Het Laatste Nieuws zou de speler er nu niet al te erg aan toe zijn. De krant schrijft dat Heynen woensdag mogelijk opnieuw van de partij zal zijn op de training en dus ook voor de wedstrijd tegen de Great Old.

Dat zou een grote mentale opsteker zijn voor Genk in de laatste rechte lijn richting de titel. Heynen is een sleutelfiguur in de ploeg van Vrancken en speelt ook naast het veld een belangrijke leidersrol. Zijn aanwezigheid zondag zou de Limburgers wel eens de nodige energiestoot kunnen geven om de titelstrijd alsnog in hun voordeel te beslissen, al moeten ze daarbij wel hopen dat Union SG punten laat liggen tegen Club Brugge.

LEES OOK: 'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Al heel het seizoen op kop

Genk stond zowat het hele seizoen op kop en begon ook in polepositie aan de play-offs. Daarin verloor het zijn koppositie aan Antwerp en leek het de titel uit handen te moeten geven, maar het krijgt nu alsnog een laatste kans. Heynen zal zijn troepen daarbij bij de hand proberen te nemen. Voor de Genk-kapitein zou het zijn tweede landstitel zijn met de Limburgers, na die in 2019.

Wie wordt kampioen?

Meest recent

'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

4
4
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

40
40
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

25
25
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

22
22
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

34
34
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

25
25
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

387
387
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

320
320
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

33
33
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

307
307
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

197
197
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

165
165
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

299
299
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

191
191
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

465
465
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

141
141
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

45
45
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

249
249
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

453
453
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

49
49
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

133
133
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

544
544
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

293
293

Meer sportnieuws