Genk krijgt reuzeopsteker voor alles-of-niets-duel tegen Antwerp

door
Genk krijgt reuzeopsteker voor alles-of-niets-duel tegen Antwerp

KRC Genk deed het afgelopen weekend wat het moest doen om zijn titeldroom levend te houden. De Limburgers pakten de volle buit op bezoek bij Club Brugge en zorgen zo voor een razend spannende slotspeeldag in de play-offs. Wouter Vrancken en co krijgen nu mogelijk ook nog eens een reuzeopsteker voor het duel tegen Royal Antwerp FC.


Genk kon met een goed gevoel terugreizen naar Limburg, maar een domper was wel het uitvallen van aanvoerder Bryan Heynen. De middenvelder moest naar de kant vanwege een knieblessure en kon daarbij de tranen niet bedwingen. Het zag er niet goed uit voor Genk, maar volgens Het Laatste Nieuws zou de speler er nu niet al te erg aan toe zijn. De krant schrijft dat Heynen woensdag mogelijk opnieuw van de partij zal zijn op de training en dus ook voor de wedstrijd tegen de Great Old.

Dat zou een grote mentale opsteker zijn voor Genk in de laatste rechte lijn richting de titel. Heynen is een sleutelfiguur in de ploeg van Vrancken en speelt ook naast het veld een belangrijke leidersrol. Zijn aanwezigheid zondag zou de Limburgers wel eens de nodige energiestoot kunnen geven om de titelstrijd alsnog in hun voordeel te beslissen, al moeten ze daarbij wel hopen dat Union SG punten laat liggen tegen Club Brugge.

LEES OOK: 'Hrosovsky out: KRC Genk kiest verrassende vervanger'

Al heel het seizoen op kop

Genk stond zowat het hele seizoen op kop en begon ook in polepositie aan de play-offs. Daarin verloor het zijn koppositie aan Antwerp en leek het de titel uit handen te moeten geven, maar het krijgt nu alsnog een laatste kans. Heynen zal zijn troepen daarbij bij de hand proberen te nemen. Voor de Genk-kapitein zou het zijn tweede landstitel zijn met de Limburgers, na die in 2019.

Wie wordt kampioen?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

71
71
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

98
98
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

63
63
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

48
48
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

181
181
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

46
46
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

439
439
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

143
143
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

177
177
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

54
54
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

103
103
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

97
97
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

37
37
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

210
210
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

357
357
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

561
561
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

468
468
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

386
386
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

437
437
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

429
429
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

685
685
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

647
647
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws