Genk krijgt reuzeopsteker voor alles-of-niets-duel tegen Antwerp

door
Genk krijgt reuzeopsteker voor alles-of-niets-duel tegen Antwerp

KRC Genk deed het afgelopen weekend wat het moest doen om zijn titeldroom levend te houden. De Limburgers pakten de volle buit op bezoek bij Club Brugge en zorgen zo voor een razend spannende slotspeeldag in de play-offs. Wouter Vrancken en co krijgen nu mogelijk ook nog eens een reuzeopsteker voor het duel tegen Royal Antwerp FC.


Genk kon met een goed gevoel terugreizen naar Limburg, maar een domper was wel het uitvallen van aanvoerder Bryan Heynen. De middenvelder moest naar de kant vanwege een knieblessure en kon daarbij de tranen niet bedwingen. Het zag er niet goed uit voor Genk, maar volgens Het Laatste Nieuws zou de speler er nu niet al te erg aan toe zijn. De krant schrijft dat Heynen woensdag mogelijk opnieuw van de partij zal zijn op de training en dus ook voor de wedstrijd tegen de Great Old.

Dat zou een grote mentale opsteker zijn voor Genk in de laatste rechte lijn richting de titel. Heynen is een sleutelfiguur in de ploeg van Vrancken en speelt ook naast het veld een belangrijke leidersrol. Zijn aanwezigheid zondag zou de Limburgers wel eens de nodige energiestoot kunnen geven om de titelstrijd alsnog in hun voordeel te beslissen, al moeten ze daarbij wel hopen dat Union SG punten laat liggen tegen Club Brugge.

LEES OOK: Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Al heel het seizoen op kop

Genk stond zowat het hele seizoen op kop en begon ook in polepositie aan de play-offs. Daarin verloor het zijn koppositie aan Antwerp en leek het de titel uit handen te moeten geven, maar het krijgt nu alsnog een laatste kans. Heynen zal zijn troepen daarbij bij de hand proberen te nemen. Voor de Genk-kapitein zou het zijn tweede landstitel zijn met de Limburgers, na die in 2019.

Wie wordt kampioen?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

59
59
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

41
41
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

60
60
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

29
29
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

130
130
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

244
244
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

143
143
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

464
464
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

113
113
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

200
200
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

394
394
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

184
184
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

259
259
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

258
258
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

213
213
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

78
78
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

171
171
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

514
514
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

84
84
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

154
154
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

109
109

Meer sportnieuws