Radja Nainggolan terug naar JPL? “Als hij me belt…”

door
Radja Nainggolan terug naar JPL? “Als hij me belt…”

Heel wat (ex-)Rode Duivels gaan komende zomer als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Dat is ook het geval bij Radja Nainggolan, die zijn overeenkomst bij het Italiaanse Spezia niet zal verlengen. De middenvelder sluit een terugkeer naar de Jupiler Pro League alvast niet uit.


De inmiddels 35-jarige Nainggolan vatte het huidige seizoen aan bij Antwerp FC. Maar na allerlei extra-sportieve akkefietjes werd de voormalige prestige-aanwinst er vlak voor het WK aan de kant geschoven. Uiteindelijk besloot men zijn contract in onderling overleg te ontbinden. Vervolgens keerde 'Il Ninja' terug naar Italië, waar hij tekende bij de tweedeklasser Spezia.

LEES OOK: Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

Geen Serie C

Wanneer fit stond Nainggolan er doorgaans in de basis, maar ook hij was niet in staat om de degradatie naar de Serie C te vermijden. Bij Extra Time liet de middenvelder echter verstaan dat hij niet mee zal zakken naar de derde divisie en dus moet hij op zoek naar een nieuwe club. En een terugkeer naar de Belgische velden blijkt niet uitgesloten.

Terugkeer naar Jupiler Pro League?

Zo liet Nainggolan verstaan dat hij er zeker over zou nadenken indien pakweg zijn ex-ploegmaat Steven Defour hem zou bellen om naar KV Mechelen te komen. Afwachten dus of er effectief aanbiedingen uit de JPL zullen volgen. Analist Francky Van der Elst zou zo'n terugkeer alvast toejuichen. "Hij is toch een persoonlijkheid die recht voor de raap spreekt en ook op die manier voetbalt. Ik vind het wel goed dat die ex-internationals hier nog komen voetballen. Dus als hij nog iets kan betekenen voor een ploeg .. zeer zeker", aldus Van der Elst.

Nainggolan zou voor elke Belgische club nog een meerwaarde kunnen zijn ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

37
37
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

20
20
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

22
22
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

29
29
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

88
88
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

59
59
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

154
154
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

188
188
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

349
349
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

260
260
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

211
211
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

207
207
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

104
104
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

134
134
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

408
408
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws