Radja Nainggolan terug naar JPL? “Als hij me belt…”

644 stemmen
Radja Nainggolan terug naar JPL? “Als hij me belt…”

Heel wat (ex-)Rode Duivels gaan komende zomer als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Dat is ook het geval bij Radja Nainggolan, die zijn overeenkomst bij het Italiaanse Spezia niet zal verlengen. De middenvelder sluit een terugkeer naar de Jupiler Pro League alvast niet uit.


De inmiddels 35-jarige Nainggolan vatte het huidige seizoen aan bij Antwerp FC. Maar na allerlei extra-sportieve akkefietjes werd de voormalige prestige-aanwinst er vlak voor het WK aan de kant geschoven. Uiteindelijk besloot men zijn contract in onderling overleg te ontbinden. Vervolgens keerde 'Il Ninja' terug naar Italië, waar hij tekende bij de tweedeklasser Spezia.

LEES OOK: Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

Geen Serie C

Wanneer fit stond Nainggolan er doorgaans in de basis, maar ook hij was niet in staat om de degradatie naar de Serie C te vermijden. Bij Extra Time liet de middenvelder echter verstaan dat hij niet mee zal zakken naar de derde divisie en dus moet hij op zoek naar een nieuwe club. En een terugkeer naar de Belgische velden blijkt niet uitgesloten.

Terugkeer naar Jupiler Pro League?

Zo liet Nainggolan verstaan dat hij er zeker over zou nadenken indien pakweg zijn ex-ploegmaat Steven Defour hem zou bellen om naar KV Mechelen te komen. Afwachten dus of er effectief aanbiedingen uit de JPL zullen volgen. Analist Francky Van der Elst zou zo'n terugkeer alvast toejuichen. "Hij is toch een persoonlijkheid die recht voor de raap spreekt en ook op die manier voetbalt. Ik vind het wel goed dat die ex-internationals hier nog komen voetballen. Dus als hij nog iets kan betekenen voor een ploeg .. zeer zeker", aldus Van der Elst.

Nainggolan zou voor elke Belgische club nog een meerwaarde kunnen zijn ...

Meest recent

'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

26
26
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

18
18
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

28
28
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

90
90
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

200
200
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

56
56
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

114
114
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

23
23
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

182
182
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

57
57
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

35
35
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

529
529
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

478
478
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

67
67
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

264
264
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

141
141
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

281
281
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

149
149
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

183
183
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

112
112
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

72
72
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

599
599
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

261
261

Meer sportnieuws