Radja Nainggolan terug naar JPL? “Als hij me belt…”

door
Radja Nainggolan terug naar JPL? “Als hij me belt…”

Heel wat (ex-)Rode Duivels gaan komende zomer als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Dat is ook het geval bij Radja Nainggolan, die zijn overeenkomst bij het Italiaanse Spezia niet zal verlengen. De middenvelder sluit een terugkeer naar de Jupiler Pro League alvast niet uit.


De inmiddels 35-jarige Nainggolan vatte het huidige seizoen aan bij Antwerp FC. Maar na allerlei extra-sportieve akkefietjes werd de voormalige prestige-aanwinst er vlak voor het WK aan de kant geschoven. Uiteindelijk besloot men zijn contract in onderling overleg te ontbinden. Vervolgens keerde 'Il Ninja' terug naar Italië, waar hij tekende bij de tweedeklasser Spezia.

LEES OOK: Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Geen Serie C

Wanneer fit stond Nainggolan er doorgaans in de basis, maar ook hij was niet in staat om de degradatie naar de Serie C te vermijden. Bij Extra Time liet de middenvelder echter verstaan dat hij niet mee zal zakken naar de derde divisie en dus moet hij op zoek naar een nieuwe club. En een terugkeer naar de Belgische velden blijkt niet uitgesloten.

Terugkeer naar Jupiler Pro League?

Zo liet Nainggolan verstaan dat hij er zeker over zou nadenken indien pakweg zijn ex-ploegmaat Steven Defour hem zou bellen om naar KV Mechelen te komen. Afwachten dus of er effectief aanbiedingen uit de JPL zullen volgen. Analist Francky Van der Elst zou zo'n terugkeer alvast toejuichen. "Hij is toch een persoonlijkheid die recht voor de raap spreekt en ook op die manier voetbalt. Ik vind het wel goed dat die ex-internationals hier nog komen voetballen. Dus als hij nog iets kan betekenen voor een ploeg .. zeer zeker", aldus Van der Elst.

Nainggolan zou voor elke Belgische club nog een meerwaarde kunnen zijn ...

Meest recent

Croky Cup: Union ontsnapt, hoofdrol VAR in OHL-Club, kermis op Bosuil

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

20
20
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

297
297
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

103
103
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

94
94
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

259
259
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

21
21
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

139
139
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

488
488
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

23
23
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

32
32
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

170
170
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

80
80
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

115
115
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

105
105
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

112
112
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

104
104
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

287
287
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

290
290
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

172
172
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

144
144
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

204
204
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

157
157
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

115
115

Meer sportnieuws