Radja Nainggolan terug naar JPL? “Als hij me belt…”

door
Radja Nainggolan terug naar JPL? “Als hij me belt…”

Heel wat (ex-)Rode Duivels gaan komende zomer als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Dat is ook het geval bij Radja Nainggolan, die zijn overeenkomst bij het Italiaanse Spezia niet zal verlengen. De middenvelder sluit een terugkeer naar de Jupiler Pro League alvast niet uit.


De inmiddels 35-jarige Nainggolan vatte het huidige seizoen aan bij Antwerp FC. Maar na allerlei extra-sportieve akkefietjes werd de voormalige prestige-aanwinst er vlak voor het WK aan de kant geschoven. Uiteindelijk besloot men zijn contract in onderling overleg te ontbinden. Vervolgens keerde 'Il Ninja' terug naar Italië, waar hij tekende bij de tweedeklasser Spezia.

LEES OOK: Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Geen Serie C

Wanneer fit stond Nainggolan er doorgaans in de basis, maar ook hij was niet in staat om de degradatie naar de Serie C te vermijden. Bij Extra Time liet de middenvelder echter verstaan dat hij niet mee zal zakken naar de derde divisie en dus moet hij op zoek naar een nieuwe club. En een terugkeer naar de Belgische velden blijkt niet uitgesloten.

Terugkeer naar Jupiler Pro League?

Zo liet Nainggolan verstaan dat hij er zeker over zou nadenken indien pakweg zijn ex-ploegmaat Steven Defour hem zou bellen om naar KV Mechelen te komen. Afwachten dus of er effectief aanbiedingen uit de JPL zullen volgen. Analist Francky Van der Elst zou zo'n terugkeer alvast toejuichen. "Hij is toch een persoonlijkheid die recht voor de raap spreekt en ook op die manier voetbalt. Ik vind het wel goed dat die ex-internationals hier nog komen voetballen. Dus als hij nog iets kan betekenen voor een ploeg .. zeer zeker", aldus Van der Elst.

Nainggolan zou voor elke Belgische club nog een meerwaarde kunnen zijn ...

Meest recent

'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

73
73
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

12
12
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

56
56
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

376
376
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

117
117
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

89
89
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

155
155
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

25
25
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

342
342
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

74
74
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

198
198
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

361
361
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

264
264
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

393
393
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

383
383
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

44
44
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

112
112
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

289
289
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

55
55
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

114
114
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

98
98
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

248
248
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

335
335
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1270
1270

Meer sportnieuws