Radja Nainggolan terug naar JPL? “Als hij me belt…”

door
Radja Nainggolan terug naar JPL? “Als hij me belt…”

Heel wat (ex-)Rode Duivels gaan komende zomer als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Dat is ook het geval bij Radja Nainggolan, die zijn overeenkomst bij het Italiaanse Spezia niet zal verlengen. De middenvelder sluit een terugkeer naar de Jupiler Pro League alvast niet uit.


De inmiddels 35-jarige Nainggolan vatte het huidige seizoen aan bij Antwerp FC. Maar na allerlei extra-sportieve akkefietjes werd de voormalige prestige-aanwinst er vlak voor het WK aan de kant geschoven. Uiteindelijk besloot men zijn contract in onderling overleg te ontbinden. Vervolgens keerde 'Il Ninja' terug naar Italië, waar hij tekende bij de tweedeklasser Spezia.

LEES OOK: 'Club Brugge pusht voor duurste aankoop van zomermercato'

Geen Serie C

Wanneer fit stond Nainggolan er doorgaans in de basis, maar ook hij was niet in staat om de degradatie naar de Serie C te vermijden. Bij Extra Time liet de middenvelder echter verstaan dat hij niet mee zal zakken naar de derde divisie en dus moet hij op zoek naar een nieuwe club. En een terugkeer naar de Belgische velden blijkt niet uitgesloten.

Terugkeer naar Jupiler Pro League?

Zo liet Nainggolan verstaan dat hij er zeker over zou nadenken indien pakweg zijn ex-ploegmaat Steven Defour hem zou bellen om naar KV Mechelen te komen. Afwachten dus of er effectief aanbiedingen uit de JPL zullen volgen. Analist Francky Van der Elst zou zo'n terugkeer alvast toejuichen. "Hij is toch een persoonlijkheid die recht voor de raap spreekt en ook op die manier voetbalt. Ik vind het wel goed dat die ex-internationals hier nog komen voetballen. Dus als hij nog iets kan betekenen voor een ploeg .. zeer zeker", aldus Van der Elst.

Trending:

'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Nainggolan zou voor elke Belgische club nog een meerwaarde kunnen zijn ...

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

38
38
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

264
264
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

64
64
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

51
51
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

414
414
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

139
139
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

163
163
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1100
1100
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

41
41
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

232
232
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

515
515
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

700
700
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

926
926
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

362
362
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

233
233
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

351
351
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1079
1079
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

209
209
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

354
354
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

919
919
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

370
370
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

499
499
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws