Dan toch? Antwerp stoomt sterkhouder klaar voor titelmatch

572 stemmen
Dan toch? Antwerp stoomt sterkhouder klaar voor titelmatch

Voor de Belgische voetbalsupporter is het uitkijken naar de volgende en laatste speeldag van onze competitie. Met Antwerp, Union en KRC Genk kunnen nog drie ploegen zich tot landskampioen kronen. Eerstgenoemde heeft in theorie alles in eigen handen. Er moet dan wel op zijn minst een punt gesprokkeld worden op het veld van KRC Genk.


De aankomende wedstrijd tussen KRC Genk en Antwerp baart vooral de bezoekers uit Antwerpen heel wat zorgen. Zojuist kon u al lezen dat The Great Old met Calvin Stengs en Vincent Janssen twee sterkhouders dreigt te missen voor de titelclash. Ondertussen sijpelt er wel wat hoopgevend nieuws binnen rond de status van laatstgenoemde aanvaller. Zo lijkt Antwerp de Nederlander dan toch te kunnen klaarstomen. 

Zo weet Het Nieuwsblad dat een eerste onderzoek naar de kuitblessure van Janssen alvast geen al te grote schade aan het licht bracht. Volgens de krant is men bij Antwerp ook optimistisch over de speelkansen van de Nederlander. Het ziet er dus naar uit dat Vincent Janssen in allerijl zal worden klaargestoomd voor de levensbelangrijke wedstrijd van The Great Old

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Geen vervanger

Het missen van Vincent Janssen zou wel eens van levensbelang kunnen zijn voor Antwerp. Na het uitvallen van de Nederlander tegen Union had Mark Van Bommel geen alternatief voor de aanvaller, en posteerde hij Jurgen Ekkelenkamp in de spits. Een keuze dat achteraf gezien amper een meerwaarde bleek te zijn. De Antwerp-fans houden hun hart dus allicht vast tijdens de komende dagen. 

🚀

Maakt Antwerp enige kans zonder Janssen?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

80
80
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

72
72
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

67
67
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

31
31
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

112
112
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

112
112
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

423
423
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

156
156
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

318
318
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

940
940
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

34
34
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

940
940
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

451
451
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

828
828
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

569
569
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

593
593

Meer sportnieuws