Dan toch? Antwerp stoomt sterkhouder klaar voor titelmatch

572 stemmen
Dan toch? Antwerp stoomt sterkhouder klaar voor titelmatch

Voor de Belgische voetbalsupporter is het uitkijken naar de volgende en laatste speeldag van onze competitie. Met Antwerp, Union en KRC Genk kunnen nog drie ploegen zich tot landskampioen kronen. Eerstgenoemde heeft in theorie alles in eigen handen. Er moet dan wel op zijn minst een punt gesprokkeld worden op het veld van KRC Genk.


De aankomende wedstrijd tussen KRC Genk en Antwerp baart vooral de bezoekers uit Antwerpen heel wat zorgen. Zojuist kon u al lezen dat The Great Old met Calvin Stengs en Vincent Janssen twee sterkhouders dreigt te missen voor de titelclash. Ondertussen sijpelt er wel wat hoopgevend nieuws binnen rond de status van laatstgenoemde aanvaller. Zo lijkt Antwerp de Nederlander dan toch te kunnen klaarstomen. 

Zo weet Het Nieuwsblad dat een eerste onderzoek naar de kuitblessure van Janssen alvast geen al te grote schade aan het licht bracht. Volgens de krant is men bij Antwerp ook optimistisch over de speelkansen van de Nederlander. Het ziet er dus naar uit dat Vincent Janssen in allerijl zal worden klaargestoomd voor de levensbelangrijke wedstrijd van The Great Old

LEES OOK: 'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Geen vervanger

Het missen van Vincent Janssen zou wel eens van levensbelang kunnen zijn voor Antwerp. Na het uitvallen van de Nederlander tegen Union had Mark Van Bommel geen alternatief voor de aanvaller, en posteerde hij Jurgen Ekkelenkamp in de spits. Een keuze dat achteraf gezien amper een meerwaarde bleek te zijn. De Antwerp-fans houden hun hart dus allicht vast tijdens de komende dagen. 

🚀

Maakt Antwerp enige kans zonder Janssen?

Meest recent

Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

0
0
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

8
8
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

20
20
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

55
55
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

45
45
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

27
27
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

127
127
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

184
184
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

419
419
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

171
171
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

261
261
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

27
27
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

38
38
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

150
150
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

178
178
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

466
466
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

176
176
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

40
40
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

40
40
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

112
112
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

253
253
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

535
535
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

75
75

Meer sportnieuws