Dan toch? Antwerp stoomt sterkhouder klaar voor titelmatch

door
Dan toch? Antwerp stoomt sterkhouder klaar voor titelmatch

Voor de Belgische voetbalsupporter is het uitkijken naar de volgende en laatste speeldag van onze competitie. Met Antwerp, Union en KRC Genk kunnen nog drie ploegen zich tot landskampioen kronen. Eerstgenoemde heeft in theorie alles in eigen handen. Er moet dan wel op zijn minst een punt gesprokkeld worden op het veld van KRC Genk.


De aankomende wedstrijd tussen KRC Genk en Antwerp baart vooral de bezoekers uit Antwerpen heel wat zorgen. Zojuist kon u al lezen dat The Great Old met Calvin Stengs en Vincent Janssen twee sterkhouders dreigt te missen voor de titelclash. Ondertussen sijpelt er wel wat hoopgevend nieuws binnen rond de status van laatstgenoemde aanvaller. Zo lijkt Antwerp de Nederlander dan toch te kunnen klaarstomen. 

Zo weet Het Nieuwsblad dat een eerste onderzoek naar de kuitblessure van Janssen alvast geen al te grote schade aan het licht bracht. Volgens de krant is men bij Antwerp ook optimistisch over de speelkansen van de Nederlander. Het ziet er dus naar uit dat Vincent Janssen in allerijl zal worden klaargestoomd voor de levensbelangrijke wedstrijd van The Great Old

LEES OOK: Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Geen vervanger

Het missen van Vincent Janssen zou wel eens van levensbelang kunnen zijn voor Antwerp. Na het uitvallen van de Nederlander tegen Union had Mark Van Bommel geen alternatief voor de aanvaller, en posteerde hij Jurgen Ekkelenkamp in de spits. Een keuze dat achteraf gezien amper een meerwaarde bleek te zijn. De Antwerp-fans houden hun hart dus allicht vast tijdens de komende dagen. 

Maakt Antwerp enige kans zonder Janssen?

Meest recent

Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

8
8
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

27
27
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

90
90
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

120
120
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

69
69
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

32
32
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

42
42
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

192
192
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

41
41
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

293
293
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

229
229
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

72
72
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

232
232
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

391
391
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

142
142
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

299
299
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

281
281
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

157
157
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

144
144
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

119
119
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

95
95
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

501
501
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

160
160
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

52
52

Meer sportnieuws