Dan toch? Antwerp stoomt sterkhouder klaar voor titelmatch

door
Dan toch? Antwerp stoomt sterkhouder klaar voor titelmatch

Voor de Belgische voetbalsupporter is het uitkijken naar de volgende en laatste speeldag van onze competitie. Met Antwerp, Union en KRC Genk kunnen nog drie ploegen zich tot landskampioen kronen. Eerstgenoemde heeft in theorie alles in eigen handen. Er moet dan wel op zijn minst een punt gesprokkeld worden op het veld van KRC Genk.


De aankomende wedstrijd tussen KRC Genk en Antwerp baart vooral de bezoekers uit Antwerpen heel wat zorgen. Zojuist kon u al lezen dat The Great Old met Calvin Stengs en Vincent Janssen twee sterkhouders dreigt te missen voor de titelclash. Ondertussen sijpelt er wel wat hoopgevend nieuws binnen rond de status van laatstgenoemde aanvaller. Zo lijkt Antwerp de Nederlander dan toch te kunnen klaarstomen. 

Zo weet Het Nieuwsblad dat een eerste onderzoek naar de kuitblessure van Janssen alvast geen al te grote schade aan het licht bracht. Volgens de krant is men bij Antwerp ook optimistisch over de speelkansen van de Nederlander. Het ziet er dus naar uit dat Vincent Janssen in allerijl zal worden klaargestoomd voor de levensbelangrijke wedstrijd van The Great Old

LEES OOK: Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

Geen vervanger

Het missen van Vincent Janssen zou wel eens van levensbelang kunnen zijn voor Antwerp. Na het uitvallen van de Nederlander tegen Union had Mark Van Bommel geen alternatief voor de aanvaller, en posteerde hij Jurgen Ekkelenkamp in de spits. Een keuze dat achteraf gezien amper een meerwaarde bleek te zijn. De Antwerp-fans houden hun hart dus allicht vast tijdens de komende dagen. 

Maakt Antwerp enige kans zonder Janssen?

Meest recent

STVV stilaan als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

0
0
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

33
33
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

103
103
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

30
30
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

39
39
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

295
295
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

30
30
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

23
23
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

111
111
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

110
110
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

109
109
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

81
81
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

97
97
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

232
232
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

317
317
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

310
310
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

206
206
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

325
325
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

564
564
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

673
673
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

99
99
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

277
277
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

290
290

Meer sportnieuws