Belgische vicekampioen kent mogelijke CL-opponent

341 stemmen
Belgische vicekampioen kent mogelijke CL-opponent

De titelstrijd in ons land is spannender dan ooit. Op de laatste speeldag maken zowel Antwerp, Union of KRC Genk nog steeds kans op de oppergaai. Eén van hen zal dus ook met zekerheid als tweede eindigen in de eindstand. Die vicekampioen kent ook meteen al zijn eerste potentiële tegenstander in de voorrondes van de Champions League. 


Dit seizoen zal de Belgische landskampioen geen rechtstreeks ticket meer kunnen bemachtigen voor de Champions League. Een pijnlijk feit, dat gelukkig in 2024 al niet meer zal voorvallen vanwege het stijgende coëfficiënt van ons land. De uiteindelijke landskampioen zal dus nog één voorronde moeten spelen vooraleer het zich kan plaatsen voor de groepsronde van het kampioenenbal. De nummer twee in ons land dient nog twee hordes te doorstaan. 

Het Laatste Nieuws kwam ondertussen al met een bijzonder nieuwtje op de proppen. Zo speelt de uiteindelijke nummer twee uit ons land met zekerheid tegen FC Servette of Panathinaikos. Gezien het feit dat onze vicekampioen met zekerheid reekshoofd is tijdens de loting is er geen andere tegenstander meer mogelijk. Zowel Servette als Panathinaikos eindigden op een tweede plaats in hun thuisland. 

LEES OOK: Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Zware klepper volgt

Op papier is de loting dus zeker haalbaar voor eender welke Belgische topclub. Tijdens de laatste voorronde van de Champions League dreigt er wel een zwaardere affiche te gaan volgen. Bovengenoemde krant weet melding te maken dat Rangers, Braga, Marseille of PSV dan de tegenstanders van dienst kunnen zijn. Het wordt wel nog een kleine week afwachten wie zich uiteindelijk tot vicekampioen van ons land zal kronen. 

Haalbare kaart?

Meest recent

Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

6
6
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

54
54
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

58
58
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

290
290
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

214
214
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

17
17
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

171
171
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

489
489
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

117
117
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

341
341
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

630
630
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

484
484
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

325
325
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

508
508
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

136
136
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

158
158
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

98
98
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

102
102
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

204
204
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

329
329
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

689
689
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

168
168
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

96
96
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

114
114

Meer sportnieuws