'Kompany zet nu ook zijn zinnen op JPL-sensatie'

638
'Kompany zet nu ook zijn zinnen op JPL-sensatie'

Het is intussen zowat een jaar geleden dat Vincent Kompany na zijn vertrek bij Anderlecht neerstreek bij Burnley. Sindsdien ging het snel met de trainerscarrière van onze 37-jarige landgenoot: hij introduceerde vliegensvlug een volledig nieuwe speelstijl bij de Engelse club en met een nagenoeg volledig nieuwe kern veroverde hij meteen ook de titel in de Championship. Daardoor keert Burnley volgend seizoen terug in de Premier League en daar willen ze ook blijven.


Het lijkt erop dat Kompany zijn kern daarom nog een kwaliteitsinjectie wil geven en in de zomer een heus transferoffensief plant. Onder meer in de aanval wil hij er absoluut nog versterking bij. Daarvoor viel de voorbije weken al de naam van Georges Mikautadze (ex-Seraing, nu Metz) en volgens L'Equipe nam Burnley ook al contact op met Mama Baldé (Troyes). Maar ook in de Jupiler Pro League speurt hij rond.

Volgens Sacha Tavolieri zou Burnley immers ook al bij AA Gent geïnformeerd hebben naar Gift Orban. De 20-jarige Nigeriaan groeide sinds zijn komst in januari uit tot een sensatie en zit al aan 20 doelpunten in 21 wedstrijden. Daardoor lijkt hij nu al onhoudbaar te zijn en in de zomer zal Gent hem voor heel veel geld kunnen verkopen.

LEES OOK: Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

Orban is grof wild

Burnley is nu de laatste club die zich meldt voor Orban, die de voorbije weken al gelinkt werd aan verschillende buitenlandse (top)clubs. Eén van de opties die het meest concreet zou zijn, is het Franse Lille. Dat kent AA Gent natuurlijk goed, want ze bezorgden de Buffalo's al hun huidige transferrecord door in 2020 Jonathan David voor 27 miljoen euro van de Buffalo's over te nemen. 


Is Orban al klaar voor de Premier League?

Meest recent

Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

14
14
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

86
86
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

85
85
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

105
105
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

85
85
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

157
157
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

211
211
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

80
80
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

81
81
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

124
124
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

82
82
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

222
222
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

126
126
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

110
110
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1010
1010
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

167
167
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

112
112
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

402
402
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

443
443
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

208
208

Meer sportnieuws