Cercle moet vertrek vrezen: "Als ik me in de kijker speel..."

472 stemmen
Cercle moet vertrek vrezen:

Cercle Brugge legde dit seizoen een indrukwekkend parcours af. Na een slechte start stond het op een degradatieplaats, maar daarna zette het een knappe remonte in die hen zelfs tot in de play-offs bracht. Ook daarin blijven ze het goed doen, want dankzij een 0-4-zege op Sclessin wippen ze nu zelfs naar de zesde plaats in het klassement.


De goede prestaties van dit seizoen zullen in de zomer wel leiden tot het vertrek van een aantal smaakmakers. Zo verwachten ze in het Jan Breydelstadion dat spelers als Ayase Ueda, Charles Vanhoutte, Jesper Daland en Leonardo Lopes een mooie transfer gaan maken. Van wie wel verwacht wordt dat hij zal blijven, is Hugo Siquet. Maar dat trekt de rechtsachter nu zelf in twijfel.

"Misschien gaat het een rol spelen of ik mezelf in Georgië kan tonen", verwijst Siquet in Het Laatste Nieuws naar het EK U21, dat hij in juni normaliter zal betwisten met de Jonge Duivels. "Ik kan hoe dan ook tevreden zijn over mijn tijdelijk verblijf bij Cercle."

LEES OOK: 'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Cercle heeft een optie

De EK-selectie van de Jonge Duivels is nog niet bekend, maar we mogen aannemen dat Siquet er wel bij zal zijn. Hij was de voorbije jaren een vaste waarde in de selectie en verzamelde al tien caps. Bovendien werd hij ook opgenomen in de ruime voorselectie. Sinds januari speelt hij voor Cercle, dat hem dit seizoen huurt van Freiburg. De Bruggelingen beschikken over een optie om die uitleenbeurt met een jaar te verlengen en zullen daar wellicht gebruik van maken.

Siquet kan beter bij Cercle blijven...

Meest recent

Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

7
7
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

13
13
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

124
124
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

68
68
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

151
151
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

152
152
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

194
194
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

89
89
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

193
193
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

881
881
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

385
385
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

212
212
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

228
228
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

379
379
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

320
320
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

69
69
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

282
282
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

357
357
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

482
482
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

228
228
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

376
376
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

209
209
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

172
172
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

360
360
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

369
369

Meer sportnieuws