Cercle moet vertrek vrezen: "Als ik me in de kijker speel..."

door
Cercle moet vertrek vrezen:

Cercle Brugge legde dit seizoen een indrukwekkend parcours af. Na een slechte start stond het op een degradatieplaats, maar daarna zette het een knappe remonte in die hen zelfs tot in de play-offs bracht. Ook daarin blijven ze het goed doen, want dankzij een 0-4-zege op Sclessin wippen ze nu zelfs naar de zesde plaats in het klassement.


De goede prestaties van dit seizoen zullen in de zomer wel leiden tot het vertrek van een aantal smaakmakers. Zo verwachten ze in het Jan Breydelstadion dat spelers als Ayase Ueda, Charles Vanhoutte, Jesper Daland en Leonardo Lopes een mooie transfer gaan maken. Van wie wel verwacht wordt dat hij zal blijven, is Hugo Siquet. Maar dat trekt de rechtsachter nu zelf in twijfel.

"Misschien gaat het een rol spelen of ik mezelf in Georgië kan tonen", verwijst Siquet in Het Laatste Nieuws naar het EK U21, dat hij in juni normaliter zal betwisten met de Jonge Duivels. "Ik kan hoe dan ook tevreden zijn over mijn tijdelijk verblijf bij Cercle."

LEES OOK: Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Cercle heeft een optie

De EK-selectie van de Jonge Duivels is nog niet bekend, maar we mogen aannemen dat Siquet er wel bij zal zijn. Hij was de voorbije jaren een vaste waarde in de selectie en verzamelde al tien caps. Bovendien werd hij ook opgenomen in de ruime voorselectie. Sinds januari speelt hij voor Cercle, dat hem dit seizoen huurt van Freiburg. De Bruggelingen beschikken over een optie om die uitleenbeurt met een jaar te verlengen en zullen daar wellicht gebruik van maken.

Siquet kan beter bij Cercle blijven...

Meest recent

'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

0
0
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

14
14
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

9
9
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

10
10
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

101
101
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

108
108
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

56
56
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

131
131
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

109
109
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

114
114
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

216
216
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

286
286
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

113
113
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

355
355
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

289
289
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

40
40
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

147
147
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

243
243
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

425
425
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

266
266
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

277
277
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

417
417
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

514
514
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

334
334

Meer sportnieuws