Debuut in mineur bij Standard: "Liever in andere omstandigheden"

door
Debuut in mineur bij Standard:

Door al het geweld in de Champions' Play-Off zou je bijna vergeten dat er ook in de Europe Play-Off nog steeds gespeeld wordt. Daarin staat echter niets meer op het spel, want AA Gent is al sinds vorige week zeker van eindwinst en kwalificatie voor de voorrondes van de Conference League. In de laatste wedstrijden staat enkel nog de eer op het spel, maar dat hadden ze bij Standard zaterdag niet begrepen.


De Rouches lieten dit seizoen weer mooie dingen zien en na enkele magere jaren waren ze zelfs lange tijd in de running voor de top vier. Maar die prestaties kregen vorige week een zure nasmaak door de soap rond het vertrek van Ronny Deila, die uiteindelijk niet kon weerstaan aan de avances van Club Brugge. De Noor werd daarom met onmiddellijke ingang ontslagen.

Daardoor zat zaterdag tegen Cercle Brugge zijn voormalige assistent Geoffrey Valenne op de bank als hoofdtrainer. Het werd voor hem echter een debuut om snel te vergeten, want in zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen kreeg Standard een 0-4 om de oren van de Vereniging. Het zorgde voor een zuur gevoel bij de 46-jarige.
Andere omstandigheden
"Ik wist dat het een moeilijke opdracht zou worden zodra ze mij gezegd hadden dat ik mocht overnemen. Aan de ene kant was ik verrast dat ik tot T1 gekatapulteerd werd, maar aan de andere kant ook niet", vertelt Valenne aan La Dernière Heure. "Ik droomde ervan om de stap te zetten tot hoofdtrainer in eerste klasse, maar ik had het toch liever in andere omstandigheden gedaan."

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Zal hij met Standard het seizoen nog met een zege afsluiten?

Meest recent

Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

20
20
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

22
22
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

49
49
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

111
111
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

37
37
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

666
666
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

46
46
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

21
21
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

72
72
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

435
435
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

109
109
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

41
41
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

388
388
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

138
138
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

174
174
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

316
316
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

93
93
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

126
126
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

170
170
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

204
204
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

237
237
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1236
1236
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

151
151

Meer sportnieuws